Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 1.7.21 | 19:00 | MIKU2 | Kelímci 3.FC Atletico Dělo SFC A | 11. | 0:6 k. |
Čt 17.6.21 | 19:00 | MIKU2 | Jacobs Kelímci 3.FC | 10. | 3:1 |
Čt 10.6.21 | 19:30 | STER1 | Kelímci 3.FC Levá fuska | 9. | 2:0 |
Čt 3.6.21 | 19:00 | MIKU2 | Rito Pls Kelímci 3.FC | 8. | 8:3 |
Čt 17.12.20 | 19:00 | MIKU4 | KáGéčko B Kelímci 3.FC | 7. | 3:4 |
Čt 8.10.20 | 18:00 | KORAB | Inter Letná Kelímci 3.FC | 5. | 2:6 |
Čt 1.10.20 | 19:00 | P2 | Kelímci 3.FC Gumídci Méďové FC | 4. | 3:4 |
Čt 24.9.20 | 19:30 | CESMI | Fugas CF A Kelímci 3.FC | 3. | 4:5 |
Čt 17.9.20 | 20:15 | MIKU4 | Kelímci 3.FC Borussia Dortšpunt B | 2. | 2:3 |
Čt 3.9.20 | 18:15 | ARIT | Bílá pohroma Kelímci 3.FC | 1. | 8:3 |
Kelímci 3.FC !nBev Tigers | 6. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KáGéčko B | 11 | 8 | 1 | 2 | 60:34 | 17 |
2. | Jacobs | 11 | 8 | 1 | 2 | 33:14 | 17 |
3. | Gumídci Méďové FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:26 | 15 |
4. | Rito Pls | 11 | 6 | 0 | 5 | 45:30 | 12 |
5. | Atletico Dělo SFC A | 11 | 5 | 2 | 4 | 35:28 | 12 |
6. | Bílá pohroma | 11 | 6 | 0 | 5 | 56:53 | 12 |
7. | Fugas CF A | 11 | 5 | 1 | 5 | 51:43 | 11 |
8. | Borussia Dortšpunt B | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:31 | 11 |
9. | Inter Letná | 11 | 5 | 1 | 5 | 23:28 | 11 |
10. | Kelímci 3.FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:41 | 10 |
11. | Levá fuska | 11 | 1 | 2 | 8 | 31:45 | 4 |
12. | !nBev Tigers | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 15.9.20 | 18:15 | ARIT | PFC Kodymka B Swag Martin Fenin (HL8B) |
Út 15.9.20 | 19:30 | ARIT | Los Niňos M.B. Red Leads (HL7B) |
Út 15.9.20 | 20:45 | ARIT | Gastro Porno AC VSK MFF UK Praha A (HL8B) |
St 23.6.21 | 19:00 | MIKU4 | S nadhledem Kovárna PC (HL7E) |
St 23.6.21 | 20:15 | MIKU4 | Bába FC RAF Jinonice (HL7E) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Buzu Daniel | 1 | 0 |
Gužík Adam | 5 | 0 |
Jedlička Miloň | 4 | 0 |
Král David | 5 | 6 |
Mikulenka Radim | 2 | 3 |
Mrzena Petr | 9 | 4 |
Němec Jan | 8 | 0 |
Otradovec Michal | 8 | 0 |
Runt David | 7 | 6 |
Šindelář Marek | 4 | 3 |
Šindelář Michal | 7 | 1 |
Zíma Jakub | 5 | 6 |