Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 1.7.21 | 19:15 | KORAB | KáGéčko B Bílá pohroma | 11. | 12:9 |
Čt 10.6.21 | 18:00 | KORAB | Inter Letná Bílá pohroma | 9. | 1:6 |
Čt 3.6.21 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma Gumídci Méďové FC | 8. | 7:4 |
Čt 17.12.20 | 19:30 | CESMI | Fugas CF A Bílá pohroma | 7. | 10:2 |
Čt 10.12.20 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma Borussia Dortšpunt B | 6. | 2:10 |
Čt 8.10.20 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma Rito Pls | 5. | 7:3 |
Čt 1.10.20 | 20:30 | KORAB | Atletico Dělo SFC A Bílá pohroma | 4. | 4:1 |
Čt 24.9.20 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma Jacobs | 3. | 0:2 |
Čt 10.9.20 | 20:30 | KORAB | Levá fuska Bílá pohroma | 2. | 4:8 |
Čt 3.9.20 | 18:15 | ARIT | Bílá pohroma Kelímci 3.FC | 1. | 8:3 |
Bílá pohroma !nBev Tigers | 10. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KáGéčko B | 11 | 8 | 1 | 2 | 60:34 | 17 |
2. | Jacobs | 11 | 8 | 1 | 2 | 33:14 | 17 |
3. | Gumídci Méďové FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:26 | 15 |
4. | Rito Pls | 11 | 6 | 0 | 5 | 45:30 | 12 |
5. | Atletico Dělo SFC A | 11 | 5 | 2 | 4 | 35:28 | 12 |
6. | Bílá pohroma | 11 | 6 | 0 | 5 | 56:53 | 12 |
7. | Fugas CF A | 11 | 5 | 1 | 5 | 51:43 | 11 |
8. | Borussia Dortšpunt B | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:31 | 11 |
9. | Inter Letná | 11 | 5 | 1 | 5 | 23:28 | 11 |
10. | Kelímci 3.FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:41 | 10 |
11. | Levá fuska | 11 | 1 | 2 | 8 | 31:45 | 4 |
12. | !nBev Tigers | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 1.9.20 | 18:15 | LITVI | Tučňáci SUP B Traktor Humus SUP A (SVL3A) |
Út 1.9.20 | 19:30 | LITVI | Kulva PVC Red Leads (HL7B) |
Út 1.9.20 | 20:45 | LITVI | Domácí potřeby SUP VV Vokra SV (SVL3B) |
Po 28.6.21 | 18:00 | SANC2 | Turbosršni CF Praetorians FC B (HL5A) |
Po 28.6.21 | 19:15 | SANC2 | Purple Team AFK Oratoř Kobylisy (HL4A) |
Po 28.6.21 | 20:30 | SANC2 | Typos FC Dvorce SK MPI (HL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Janovský David | 9 | 12 |
Ondruš Marek | 6 | 1 |
Paleček David | 6 | 1 |
Paleček Petr | 9 | 3 |
Skokan František | 2 | 2 |
Tichý Michal | 10 | 2 |
Tichý Petr | 10 | 23 |
Tinta Jakub | 9 | 2 |
Viktora Josef | 6 | 0 |
Žížala Zdeněk | 5 | 2 |
Zubal Václav | 9 | 1 |