Michal Hauf – Adam Bílý, Kryštof Kilián, Tomáš Komárek, Jaroslav Petřina, Michal Pleskač, Martin Russo, Jakub Slávik, Radek Starosta, Filip Stolín vs Daniel Vavruša – Michal Filip, Matěj Prell, Daniel Riegger, Jan Spěvák, Matěj Šůcha, Martin Troup, Jakub Vančura
31. 5. 21 20:15 P2 Nekopnem si FC Řepští sršni 8. 1:0 (1:0)
Slušné utkání. Padl jediný gól a vyhráli domácí.
Nekopnem si FC Řepští sršni
Pavel Vojna – Filip Brodský, Jakub Hendrych, David Němeček, Vojtěch Skuhravý, David Voříšek, Mikuláš Zbořil, Jiří Zeman vs Michal Hauf – Ondřej Hübsch, Kryštof Kilián, Tomáš Komárek, Jaroslav Petřina, Martin Russo, Lukáš Šedivý, Radek Starosta, Filip Stolín
11. Filip Brodský
7. 12. 20 19:00 MIKU4 Lipnice Řepští sršni 6. 0:6 k.
Až do 42. minuty vyrovnané utkání. V 59. minutě Lipnice dvěma góly výhru definitivně pojistila.
Lipnice Řepští sršni
Juraj Nožár – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Bohdan Pavlík vs Michal Hauf – Adam Bílý, Petr Jordán, Kryštof Kilián, Tomáš Komárek, Jaroslav Petřina, Martin Russo, Lukáš Šedivý, Jakub Slávik, Radek Starosta, Filip Stolín
17. OG
27., 59. Richard Kubát
42. Marek Frýdl
59. Dalibor Bláha
5. Kryštof Kilián
40. Petr Jordán
5. 10. 20 20:45 HANSP Řepští sršni Zelení lenochodi FC 5. 0:5 (0:4)
Již do poločasu bylo rozhodnuto o vítězi utkání. Hosté lépe kombinovali a dokázali své šance proměňovat. Domácím hráčům selhala koncovka, zasloužené vítězství hostů. Mlynařík
Řepští sršni Zelení lenochodi FC
Matěj Hejtmánek – Adam Bílý, Ondřej Hübsch, Petr Jordán, Kryštof Kilián, Tomáš Komárek, Jaroslav Petřina, Martin Russo, Lukáš Šedivý, Jakub Slávik, Radek Starosta vs Marek Cikhart – Jonatán Adamčík, Miroslav Černý, Filip Drahovzal, Tomáš Hlaváček, Ondřej Kysilka, Kim Mašek, Patrik Šmíd, Filip Švajčík
10., 36. Kim Mašek
14. Tomáš Hlaváček
16. Patrik Šmíd
18. Filip Švajčík
21. 9. 20 19:15 TEMPO Vysmátí zajíci B Řepští sršni 4. 0:6 k.
Zápas pro sebe rozhodli ve druhé půli Sršni, kteří byli hladoví po gólech. Čestmír Pavlásek
Vysmátí zajíci B Řepští sršni
Roman Novotný – Patrik Ambruš, Jan Čerešňa, Vilém Černý, Michal Čvanda, Ondřej Hillmich, Dominik Hons, Marek Pešl, Kamil Vavřina vs Michal Hauf – Ondřej Hübsch, Petr Jordán, Kryštof Kilián, Tomáš Komárek, Jaroslav Petřina, Michal Pleskač, Martin Russo, Lukáš Šedivý, Radek Starosta, Filip Stolín
10. Kamil Vavřina 5. Tomáš Komárek
6., 59. Lukáš Šedivý
37. Petr Jordán
40. Radek Starosta
14. 9. 20 18:15 ARIT Řepští sršni VAR AC 3. 0:6 (0:1)
Zápas se hrál v běhavém tempu, kdy dávali góly jen hosté.
Řepští sršni VAR AC
Michal Hauf – Adam Bílý, Matěj Hejtmánek, Ondřej Hübsch, Petr Jordán, Kryštof Kilián, Tomáš Komárek, Jaroslav Petřina, Michal Pleskač, Martin Russo, Jakub Slávik, Radek Starosta, Filip Stolín vs Tomáš Malý – Valerio Celenza, Michael Fanta, Jan Kubíček, Vojtěch Navrátil, Milan Očenáš, Matej Pankovčin, Ondřej Vanáč
19., 54. Milan Očenáš
35., 37., 49. Valerio Celenza
52. Vojtěch Navrátil
7. 9. 20 20:45 STOD Serus AC Řepští sršni 2. 1:1 (1:0)
Utkání hrané s velkým nasazením od obou mužstev, zasloužená remíza.
Serus AC Řepští sršni
Jozef Nemec – Tomáš Ferenčák, Martin Hadzima, Peter Hupka, Michal Mazúr, Ivan Moščovič, Alexander Rezeš, Ján Staš, Ervín Tóth vs Michal Hauf – Matěj Hejtmánek, Petr Jordán, Kryštof Kilián, Tomáš Komárek, Jaroslav Petřina, Martin Russo, Lukáš Šedivý, Jakub Slávik, Filip Stolín
5. Ervín Tóth 43. Petr Jordán
31. 8. 20 18:15 CESMI Řepští sršni Sanitka AS 1. 5:1 (3:0)
Podle výsledku by jeden očekával převahu domácích. Jenže celou dobu byla hra vyrovnaná a jen střelecká neschopnost Sanitky určila výsledek. Janča