Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 17.6.20 | 19:00 | ZABEH | Gold La Plate Indus SUP A | 11. | 0:0 |
Čt 4.6.20 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Gold La Plate | 10. | 0:0 |
Po 25.5.20 | 19:00 | MIKU1 | Gold La Plate Tučňáci SUP A | 9. | 0:0 |
Čt 21.5.20 | 19:15 | TEMPO | Defect SUP Gold La Plate | 8. | 0:0 |
Út 12.5.20 | 19:00 | MIKU1 | Gold La Plate Klokan Perón club SUP | 7. | 0:0 |
Čt 30.4.20 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Gold La Plate | 6. | 0:0 |
Út 21.4.20 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Gold La Plate | 5. | 0:0 |
Út 14.4.20 | 19:00 | MIKU4 | Gold La Plate Pražačka seniors A | 4. | 0:0 |
St 1.4.20 | 20:30 | ZAK | Javorák plus Gold La Plate | 3. | 0:0 |
St 25.3.20 | 19:30 | TEMPO | Gold La Plate Felix club super | 2. | 0:0 |
Pá 20.3.20 | 20:00 | TEMPO | Super Naděje A Gold La Plate | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Felix club super | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Gold La Plate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Zelená liška TJ SUP A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Javorák plus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Pražačka seniors A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Super Naděje A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Klokan Perón club SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Sen ČM PG supervet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | DP Xaverov SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Defect SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Indus SUP A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Tučňáci SUP A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 23.3.20 | 19:15 | DABLI | Klapzubova jedenáctka Santovi Sobi (HL5A) |
Po 23.3.20 | 20:30 | DABLI | Druhej dech Blue devils VET (VL4A) |
St 22.4.20 | 18:15 | HANSP | GE Team Torpedo Cannabis (HL4D) |
St 22.4.20 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC Petrohradská BFK A (HL4D) |
Po 11.5.20 | 19:00 | P2 | Manchlastr FC Ďáblice FK (HL5A) |
Po 11.5.20 | 20:15 | P2 | Raiffani Šrot FC (HL4A) |