Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.6.21 | 19:00 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Gold La Plate | 11. | 6:0 k. |
Út 15.6.21 | 18:00 | ZAK | Gold La Plate Javorák plus | 10. | 1:0 |
Čt 10.6.21 | 19:15 | TEMPO | Gold La Plate Sen ČM PG supervet | 9. | 10:2 |
St 26.5.21 | 19:00 | P2 | Gold La Plate Defect SUP | 5. | 1:3 |
Po 14.12.20 | 20:30 | TEMPO | Super Naděje A Gold La Plate | 8. | 2:3 |
Čt 10.12.20 | 20:45 | ZAK | Gold La Plate Felix club super | 7. | 3:2 |
Čt 8.10.20 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Gold La Plate | 6. | 4:1 |
Po 21.9.20 | 19:15 | HRAB3 | Pražačka seniors A Gold La Plate | 4. | 3:1 |
Po 14.9.20 | 19:00 | MIKU1 | Gold La Plate Tučňáci SUP A | 3. | 2:0 |
St 9.9.20 | 20:15 | ZABEH | Indus SUP A Gold La Plate | 2. | 4:3 |
Čt 3.9.20 | 19:15 | TEMPO | Gold La Plate Zelená liška TJ SUP A | 1. | 4:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DP Xaverov SUP | 11 | 11 | 0 | 0 | 60:8 | 22 |
2. | Klokan Perón club SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 63:15 | 19 |
3. | Defect SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 67:16 | 18 |
4. | Indus SUP A | 11 | 6 | 2 | 3 | 49:35 | 14 |
5. | Pražačka seniors A | 11 | 7 | 0 | 4 | 29:22 | 14 |
6. | Gold La Plate | 11 | 6 | 0 | 5 | 29:26 | 11 |
7. | Tučňáci SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:44 | 7 |
8. | Super Naděje A | 11 | 2 | 2 | 7 | 25:43 | 6 |
9. | Sen ČM PG supervet | 11 | 3 | 0 | 8 | 27:69 | 6 |
10. | Felix club super | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:51 | 5 |
11. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 2 | 1 | 8 | 18:57 | 5 |
12. | Javorák plus | 11 | 1 | 2 | 8 | 18:45 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 15.9.20 | 19:00 | MIKU2 | Notorkros FK Bylo nás pět plus jedna (HL6D) |
Út 15.9.20 | 20:15 | MIKU2 | A.G.Č.V. Absinth (HL3B) |
Út 6.10.20 | 18:00 | HRAB1 | Netopýr TFC H.K. 12 (HL7D) |
Út 6.10.20 | 19:15 | HRAB1 | Gente VET PFC Kodymka (VL3B) |
St 23.6.21 | 19:00 | MIKU3 | Přehoř FO Alténa ST (HL8G) |
St 23.6.21 | 20:15 | MIKU3 | Inter Lotyšák VET B Notorkros FK VET (VL2B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Antić Danilo | 1 | 0 |
Čihák Milan | 7 | 5 |
Dobiaš Patrik | 9 | 8 |
Dvořák Radek | 6 | 1 |
Hochman Petr | 7 | 1 |
Horel Jaroslav | 6 | 2 |
Komers Jiří | 6 | 0 |
Kratochvíl Pavel | 6 | 5 |
Novotný Martin | 5 | 0 |
Pařízek Jiří | 7 | 0 |
Pekárek Jan | 10 | 0 |
Pospíšil Jan | 3 | 0 |
Teplý Michael | 8 | 4 |
Vališ Daniel | 10 | 3 |
Vostatek Miroslav | 2 | 0 |