11. 6. 21 18:00 P3 Úderka Žižkov SUP Houbaři 9. 5:2 (3:1)
Hosté předvedli dobrý výkon, ale na skvěle hrající domácí nestačili. Beneš
Michal Vyčichl – Michal Antonický, Radim Kostka, Jiří Richter, Michal Ruta, Josef Skopal, Václav Teller, Jaromír Vydra vs Antonín Buriánek – Jan Dolejš, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Stanislav Petroušek, František Šťasta
22., 34. Michal Ruta
45. Václav Teller
5., 54. Martin Lněnička
26. 5. 21 18:15 DEKAN Houbaři Stará Garda SUP 2. 1:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas v pomalejším tempu. Hosté šli rychle do vedení, Houbaři na začátku druhého poločasu vyrovnali. V závěru mohly rozhodnout oba týmy, trefili se po náhodné akci hosté.
Houbaři Stará Garda SUP
Antonín Buriánek – Jan Dolejš, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Antonín Štěpnička vs Tomáš Geist – Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Tomáš Neuhäusl, Miroslav Šimůnek, Daniel Smrčka, Petr Turínek, Tomáš Vodička
37. Antonín Buriánek 2. Daniel Smrčka
56. Štěpán Kedlický
17. 12. 20 20:15 ZABEH Houbaři Super Naděje B 8. 3:8 (2:3)
V poločase to vypadalo na drama, pak Naděje přidala a bylo jasné, komu připadnou body. Janča
Houbaři Super Naděje B
Antonín Buriánek – Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta, Antonín Štěpnička vs Vojtěch Engelmann – Jan Kehár, Michal Král, Karel Kreuzer, Miloslav Linek, Pavel Listík, Ladislav Němec, Michal Pozníček, Jiří Prokop
7. Josef Čáslavský
29. František Šťasta
59. Stanislav Petroušek
16., 20., 21., 49., 56., 60. Jan Kehár
35. Ladislav Němec
53. Michal Pozníček
10. 12. 20 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Houbaři 7. 3:1 (1:0)
Zápas probíhal ve sportovním duchu a zpočátku byl vyrovnaný. Domácí se ujali vedení nešťastnou tečí obránce. Domácí zlepšili bránění i pohyb na trávníku, což se jim vyplatilo a ve druhé půli vstřelili vítězné branky. Hosté neměli sílu na vyrovnání. Gregorec
Starci na chmelu SUP A Houbaři
Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Vladimír Kopecký, Evžen Nácar, Pavel Náplava, Jiří Povýšil, Vladek Šlezingr, Josef Slunéčko, Jan Všetečka vs Antonín Buriánek – Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Stanislav Petroušek, František Šťasta, Antonín Štěpnička
12. OG
46. Jiří Povýšil
48. Petr Hochmann
32. Antonín Štěpnička
8. 10. 20 19:15 SANC2 Houbaři SG Malešice 6. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, vyhrál šťastnější tým hostů. Jiří Šindela, Jan Novák
Houbaři SG Malešice
Antonín Buriánek – Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta, Antonín Štěpnička vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Martin Dostál, Ivan Georgiev, Filip Novák, Martin Rákosník, Daniel Retych
24. Tomáš Linka
47. Roman Hlinák
25., 27. Martin Dostál
45. Martin Rákosník
1. 10. 20 19:15 SANC2 Rokoska SUP Houbaři 5. 1:0 (0:0)
Pohodové utkání rozhodla jediná branka z úplného závěru utkání.
Rokoska SUP Houbaři
Jaroslav Marek – Lubomír Hluší, Marek Hybeš, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Yaroslav Ravlyuk, Petr Vydra vs Antonín Buriánek – Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Stanislav Petroušek, Antonín Štěpnička
60. Yaroslav Ravlyuk
24. 9. 20 19:00 MIKU3 Houbaři Lucián FC SUP 4. 2:3 (2:0)
Vyrovnané utkání skončilo nejtěsnější výhrou hostujícího týmu.
Houbaři Lucián FC SUP
Antonín Buriánek – Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Jiří Šíp, Antonín Štěpnička vs Jan Fiala – Karel Borek, Jaroslav Chalaš, Pavel Hašek, George Kisugite, Miloš Kraus, Čestmír Pavlásek, Luboš Vaculík, Miloš Zenkl
3., 19. Jiří Šíp 35. Čestmír Pavlásek
40., 48. Pavel Hašek
17. 9. 20 19:00 MIKU3 Ladronka Houbaři 3. 4:0 (1:0)
Slušné utkání. Ladronka si v prvním poločase vytvořila mírný náskok. Houbaři se snažili, co to šlo, ale ke konci zápasu Ladronka udeřila.