Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 1.7.21 | 20:30 | MALES | Úderka Žižkov SUP Kings of Kent B.O. | 11. | 4:2 |
St 16.6.21 | 20:15 | P2 | Benda All Stars FC Úderka Žižkov SUP | 10. | 2:4 |
Pá 11.6.21 | 18:00 | P3 | Úderka Žižkov SUP Houbaři | 9. | 5:2 |
Čt 17.12.20 | 20:15 | P2 | Veget FC SUP Úderka Žižkov SUP | 8. | 3:6 |
Čt 10.12.20 | 20:15 | ZABEH | Super Naděje B Úderka Žižkov SUP | 7. | 1:1 |
Čt 8.10.20 | 17:00 | ZAK | Úderka Žižkov SUP Starci na chmelu SUP A | 6. | 2:4 |
Pá 2.10.20 | 18:00 | P3 | SG Malešice Úderka Žižkov SUP | 5. | 2:4 |
Čt 24.9.20 | 20:15 | P3 | Úderka Žižkov SUP Rokoska SUP | 4. | 9:1 |
St 16.9.20 | 20:45 | DEKAN | Lucián FC SUP Úderka Žižkov SUP | 3. | 4:8 |
St 9.9.20 | 19:30 | DEKAN | Úderka Žižkov SUP Ladronka | 2. | 6:2 |
Čt 3.9.20 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Úderka Žižkov SUP | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veget FC SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 47:13 | 20 |
2. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 8 | 2 | 1 | 51:25 | 18 |
3. | Super Naděje B | 11 | 7 | 2 | 2 | 51:27 | 16 |
4. | Stará Garda SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 40:27 | 15 |
5. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:29 | 15 |
6. | Kings of Kent B.O. | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:33 | 13 |
7. | SG Malešice | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:41 | 10 |
8. | Rokoska SUP | 11 | 2 | 3 | 6 | 32:42 | 7 |
9. | Lucián FC SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:39 | 7 |
10. | Benda All Stars FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 23:47 | 6 |
11. | Ladronka | 11 | 1 | 2 | 8 | 15:47 | 4 |
12. | Houbaři | 11 | 0 | 1 | 10 | 13:41 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 15.9.20 | 19:00 | MIKU4 | Felix club super Defect SUP (SVL1A) |
Út 15.9.20 | 20:15 | MIKU4 | Alkohol Tea FC Zimbru Olymp A (HL5C) |
Út 8.12.20 | 17:00 | DEKAN | Forejt FC NeReal Žižkov FC (HL8C) |
Út 8.12.20 | 18:15 | DEKAN | Javorák plus DP Xaverov SUP (SVL1A) |
Ne 20.6.21 | 18:45 | ZAK | Old Mosquitos Zmaštěný stroje SC (HL7L) |
Ne 20.6.21 | 20:00 | ZAK | Reka Group - Calvados Sokol Suchdol TJ VET (VL3D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Antonický Michal | 4 | 0 |
Dokoupil Oldřich | 8 | 1 |
Fligl Pavel | 6 | 11 |
Jebousek Václav | 8 | 5 |
Kostka Radim | 9 | 0 |
Krajina Evžen | 6 | 0 |
Řezáč Pavel | 7 | 1 |
Richter Jiří | 7 | 0 |
Ruta Michal | 11 | 10 |
Skopal Josef | 11 | 0 |
Teller Václav | 8 | 7 |
Vyčichl Michal | 9 | 0 |
Vydra Jaromír | 9 | 16 |