Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 2.12.21 | 20:15 | MIKU3 | Morová rána 1.FC Steaua FC | 11. | 7:2 |
Pá 19.11.21 | 18:00 | P1 | Youngsters FC Morová rána 1.FC | 10. | 6:1 |
Pá 12.11.21 | 20:45 | STOD | Amfora restaurant Morová rána 1.FC | 9. | 0:6 k. |
Út 2.11.21 | 20:15 | METE1 | Morová rána 1.FC Inter Ohradní | 8. | 10:3 |
Čt 28.10.21 | 19:00 | P2 | Torpedo Barrandov Morová rána 1.FC | 7. | 1:5 |
Čt 21.10.21 | 20:45 | ZAK | Morová rána 1.FC Holosmetky FC B | 6. | 3:1 |
Út 12.10.21 | 20:15 | METE1 | Pneuservis-Bartoušek Morová rána 1.FC | 5. | 6:0 k. |
Út 5.10.21 | 20:15 | METE1 | Morová rána 1.FC Dynamo UK | 4. | 0:1 |
Út 28.9.21 | 20:15 | METE1 | UTS Vršovice Morová rána 1.FC | 3. | 4:0 |
Út 21.9.21 | 20:15 | METE1 | Morová rána 1.FC Real TIDE XXL | 2. | 8:2 |
Út 14.9.21 | 19:00 | METE2 | Huňáč PK Morová rána 1.FC | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo UK | 11 | 11 | 0 | 0 | 61:14 | 22 |
2. | Holosmetky FC B | 11 | 9 | 0 | 2 | 53:20 | 18 |
3. | Pneuservis-Bartoušek | 11 | 7 | 0 | 4 | 50:28 | 14 |
4. | Huňáč PK | 11 | 6 | 2 | 3 | 29:28 | 14 |
5. | Morová rána 1.FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 41:27 | 13 |
6. | Amfora restaurant | 11 | 6 | 0 | 5 | 46:48 | 12 |
7. | UTS Vršovice | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:42 | 9 |
8. | Inter Ohradní | 11 | 4 | 0 | 7 | 38:54 | 8 |
9. | Real TIDE XXL | 11 | 3 | 2 | 6 | 32:50 | 8 |
10. | Youngsters FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:44 | 7 |
11. | Steaua FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:48 | 5 |
12. | Torpedo Barrandov | 11 | 1 | 0 | 10 | 23:53 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 7.10.21 | 18:00 | KORAB | Inter Letná Warrior MAC (HL5F) |
Čt 7.10.21 | 19:15 | KORAB | Modrý Svině A Defect Praha (HL4D) |
Čt 7.10.21 | 20:30 | KORAB | Bakera VET Kuřátka FC (VL1A) |
Čt 4.11.21 | 17:45 | ZABEH | Šachta UK VET Kliďas SFC (VL3B) |
Čt 4.11.21 | 19:00 | ZABEH | Indus UVL Trops 1.SK UVL (UVL1A) |
Čt 4.11.21 | 20:15 | ZABEH | Super Naděje B Veget FC SUP (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Doubek Václav | 3 | 1 |
Gros Ondřej | 7 | 0 |
Holý Zdeněk | 3 | 1 |
Hrabal Jan | 2 | 0 |
Jína Pavel | 7 | 5 |
Kamlach Jan | 4 | 3 |
Keller Martin | 6 | 13 |
Kundert Michal | 6 | 0 |
Kundert Vlastimil | 5 | 0 |
Kužílek Josef | 1 | 0 |
Lovíšek Marek | 6 | 1 |
Růžek Tomáš | 1 | 0 |
Šimek Dominik | 8 | 3 |
Šmejkal David | 3 | 1 |
Vopěnka Jonathan | 9 | 0 |
Vostárek Petr | 6 | 7 |