Čt 12.5.22 18:00 SANC1 Credit Praha FC Alej FK B   (HL8I)
Čt 12.5.22 19:15 SANC1 Přehoř FO Swag Martin Fenin   (HL7F)
Čt 12.5.22 20:30 SANC1 Gold La Plate VV Vokra SV   (SVL1A)
St 8.6.22 17:45 ZABEH Executors United Alibi   (HL6F)
St 8.6.22 19:00 ZABEH Nanosekundy Tutto bene A   (HL6F)

22. 6. 22 19:00 METE1 Řežem to United Morová rána 1.FC 11. 4:4 (0:4)
První poločas byl zcela v režii hostů, kteří rychle vstřelili čtyři góly. Po přestávce ale to samé předvedli domácí a duel skončil zaslouženou remízou. Mládek
Řežem to United Morová rána 1.FC
Tomáš PaszycMichael Ernest, Lukáš Houha, Jiří Hrubý, Jakub Kouba, Matěj Sitta, Daniel Škorpil, Pavel Sulek vs Jonathan Vopěnka – Ondřej Gros, Jan Kamlach, Martin Keller, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Marek Lovíšek, Dominik Šimek, Petr Vostárek
41., 44., 55. Daniel Škorpil
52. Jiří Hrubý
12., 20. Martin Keller
14., 16. Marek Lovíšek
7. 6. 22 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Pneuservis-Bartoušek 10. 2:3 (1:1)
Pavel Cina
Morová rána 1.FC Pneuservis-Bartoušek
Jonathan Vopěnka – Ondřej Gros, Zdeněk Holý, Jan Kamlach, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Tomáš Růžek, Dominik Šimek vs Ladislav Orlich – Tomáš Bareš, Jan Boháč, Radek David, Sergey Greshnyakov, Pavol Lehotský, Ruslan Panteleev, David Voves
7. Jan Kamlach
38. Dominik Šimek
3., 48., 49. David Voves
31. 5. 22 20:15 METE1 Inter Ohradní Morová rána 1.FC 9. 3:2 (1:2)
Skvělý souboj dvou týmů s odlišným herním stylem. Inter takticky vyčkal na druhou půli a ze smrtících brejků otočil výsledek. Taras Vatral
Inter Ohradní Morová rána 1.FC
Lukáš Bumbálek – Tomáš Benko, Jiří Brož, Jan Fiřt, Pavel Mencl, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Jakub Šilhavý, Vladimír Teplan vs Jonathan Vopěnka – Ondřej Gros, Pavel Jína, Jan Kamlach, Martin Keller, Vlastimil Kundert, Dominik Šimek, David Šmejkal, Petr Vostárek
24., 43. Ondřej Šebela
45. Vladimír Teplan
14. Pavel Jína
21. Jan Kamlach
24. 5. 22 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Saens 1.FC A 8. 1:2 (1:1)
Vyhrocené utkání. Válek
Morová rána 1.FC Saens 1.FC A
Vlastimil Kundert – Ondřej Gros, Jan Kamlach, Martin Keller, Michal Kundert, Dominik Šimek, David Šmejkal, Petr Vostárek vs Pavel Strazzer – Martin Čech, Štěpán Holý, Luboš Krejza, Jakub Kučera, Bedřich Straka, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner
24. Michal Kundert 16. Jakub Kučera
53. Luboš Krejza
10. 5. 22 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Audi United FC 7. 4:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém každému týmu patřil jeden poločas, takže by byla remíza spravedlivější.  Domácí ale v závěru dvakrát skórovali a vyhráli. Březina
Morová rána 1.FC Audi United FC
Jonathan VopěnkaOndřej Gros, Pavel Jína, Martin Keller, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Dominik Šimek, David Šmejkal vs Martin Šimek – Vasyl Cherevko, Alisher Ibragim, Ivan Kovbasniuk, Dilshot Kurbanov, Yurii Manieshkin, Jan Měchura, Oleksandr Soloviov, Ihor Terekhov, Yerzhan Yessirkegenov
21., 50. Dominik Šimek
49. Michal Kundert
54. Martin Keller
16. Ivan Kovbasniuk
19. Martin Šimek
4. 5. 22 18:00 KORAB UTS Vršovice Morová rána 1.FC 6. 1:4 (1:1)
Produktivní hosté rozhodli ve druhém poločase. Zdeňka Kabeláčová
UTS Vršovice Morová rána 1.FC
Matej Juhász – Petr Bordáč, Pavel Čírtek, Filip Kotas, Lukáš Koubek, Martin Sekan, Martin Špát, Ruslan Žilenko, Michal Žoch vs Jonathan Vopěnka – Ondřej Gros, Pavel Jína, Jan Kamlach, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Marek Lovíšek, Dominik Šimek, Petr Vostárek
23. Michal Žoch 28., 38. Petr Vostárek
34. Michal Kundert
41. Marek Lovíšek
26. 4. 22 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Real TIDE XXL 5. 4:1 (4:0)
Morová rána byla o něco pracovitější a techničtější. Hosté v druhé půli vyrovnali hru, výsledek ale ne. Jan Kehár
Morová rána 1.FC Real TIDE XXL
Jonathan Vopěnka – Adam Boruta, Ondřej Gros, Jan Kamlach, Martin Keller, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Pavel Prokorát, Dominik Šimek vs Jakub Gregora – Jiří Bouše ml., Jan Franc, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Adam Vološin, Marek Vošta, Marek Vybíral
17. Adam Boruta
20., 28. Martin Keller
23. Dominik Šimek
40. Marek Vybíral
19. 4. 22 19:00 METE1 Huňáč PK Morová rána 1.FC 4. 2:7 (1:2)
Hosté vstoupili lépe do druhého poločasu a v poslední desetiminutovce výhru potvrdili.
Huňáč PK Morová rána 1.FC
Vasile Proca – Orozali Alimbekov, Vladyslav Hulevatyi, Sergii Kichuk, Ihor Kostyshyn, Vladyslav Lazurko, Vasyl Makaryk, Andrii Trachuk, Petro Tryhuk, Oleh Udut, Vladyslav Yash vs Jonathan Vopěnka – Ondřej Gros, Zdeněk Holý, Jan Kamlach, Martin Keller, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Marek Lovíšek, Pavel Prokorát, Petr Vostárek
30. Vladyslav Lazurko
37. Oleh Udut
16., 33., 51. Martin Keller
20. OG
32. Petr Vostárek
53., 57. Jan Kamlach
14. 4. 22 18:00 KORAB Morová rána 1.FC Youngsters FC A 3. 8:2 (3:1)
Velice pohledné utkání hrané nahoru dolů. Domácí hráli s chutí, byli běhavější a hlavně produktivnější. Michal Košťál
Morová rána 1.FC Youngsters FC A
Jonathan Vopěnka – Adam Boruta, Ondřej Gros, Jan Kamlach, Martin Keller, Marek Lovíšek, Pavel Prokorát, Dominik Šimek, Petr Vostárek vs Jan Nováček – Jakub Hanzík, Miroslav Jaroš, Matyáš Koudelka, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Antonín Vávra, Aleš Vokoun