Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 29.11.21 | 19:30 | ARIT | Milenium Praha FC Ekonom WT | 11. | 7:3 |
Po 15.11.21 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Texaské hyeny AC | 10. | 3:3 |
Po 8.11.21 | 18:15 | CESMI | Břewnow boys KMK Ekonom WT | 9. | 7:5 |
Po 1.11.21 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Speciál Bráník A | 8. | 2:4 |
Po 25.10.21 | 20:15 | MIKU1 | Gepard AFC Ekonom WT | 7. | 2:2 |
Po 18.10.21 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Purple Team AFK | 6. | 2:4 |
Po 11.10.21 | 20:45 | CESMI | Orange Predators A Ekonom WT | 5. | 2:0 |
Po 4.10.21 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Scarface AC | 4. | 5:3 |
Po 27.9.21 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Bakera | 3. | 6:0 k. |
Po 20.9.21 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Dvorce SK MPI | 1. | 7:2 |
Po 13.9.21 | 20:30 | MOTO1 | Vojenské lesy Ekonom WT | 2. | 4:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojenské lesy | 11 | 7 | 2 | 2 | 47:22 | 16 |
2. | Scarface AC | 11 | 7 | 1 | 3 | 51:38 | 15 |
3. | Purple Team AFK | 11 | 5 | 3 | 3 | 42:36 | 13 |
4. | Bakera | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:41 | 12 |
5. | Dvorce SK MPI | 11 | 5 | 1 | 5 | 44:29 | 11 |
6. | Milenium Praha FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 45:43 | 11 |
7. | Texaské hyeny AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:45 | 11 |
8. | Břewnow boys KMK | 11 | 5 | 1 | 5 | 46:52 | 11 |
9. | Speciál Bráník A | 11 | 3 | 3 | 5 | 31:34 | 9 |
10. | Ekonom WT | 11 | 3 | 2 | 6 | 35:38 | 8 |
11. | Orange Predators A | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:48 | 8 |
12. | Gepard AFC | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:44 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 29.9.21 | 18:45 | ARIT | Toyota FC Arabská (HL7F) |
St 29.9.21 | 20:00 | ARIT | Los Muchachos Viktoria Bítovská A (HL7F) |
St 6.10.21 | 18:45 | ARIT | Výstavby KK Nottoric Forest (HL6B) |
St 6.10.21 | 20:00 | ARIT | Tuscarora VET Dřevosprint SC (VL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Adamec Ladislav | 5 | 0 |
Beran Jaroslav | 5 | 1 |
Diviš Karel | 8 | 2 |
Dominik Štěpán | 6 | 6 |
Fabera Lukáš | 7 | 1 |
Filip Daniel | 10 | 3 |
Froněk Martin | 2 | 0 |
Glasnovič Marin | 4 | 3 |
Hájek Josef | 4 | 2 |
Hospodár Peter | 5 | 1 |
Kabourek Jakub | 9 | 1 |
Pivrnec Michal | 6 | 5 |
Romanovskyy Markiyan | 1 | 1 |
Rybka Lukáš | 8 | 1 |
Šoukal Jakub | 7 | 0 |
Vacek Ondřej | 7 | 0 |
Výravský Prokop | 5 | 2 |