Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 29.11.21 | 19:00 | MIKU3 | Speciál Bráník A Purple Team AFK | 11. | 3:3 |
Po 8.11.21 | 19:00 | MIKU3 | Speciál Bráník A Scarface AC | 9. | 2:6 |
Po 1.11.21 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Speciál Bráník A | 8. | 2:4 |
Po 25.10.21 | 20:30 | MOTO1 | Speciál Bráník A Vojenské lesy | 7. | 3:3 |
Po 18.10.21 | 20:15 | MIKU1 | Dvorce SK MPI Speciál Bráník A | 6. | 0:3 |
Po 11.10.21 | 19:30 | DEKAN | Speciál Bráník A Milenium Praha FC | 5. | 4:4 |
Po 4.10.21 | 19:15 | MOTO4 | Texaské hyeny AC Speciál Bráník A | 4. | 2:1 |
Po 27.9.21 | 18:15 | CESMI | Speciál Bráník A Břewnow boys KMK | 3. | 3:4 |
Po 20.9.21 | 20:45 | CESMI | Orange Predators A Speciál Bráník A | 10. | 4:1 |
Po 13.9.21 | 19:30 | HOSTI | Bakera Speciál Bráník A | 2. | 2:5 |
Po 6.9.21 | 20:15 | MIKU1 | Gepard AFC Speciál Bráník A | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojenské lesy | 11 | 7 | 2 | 2 | 47:22 | 16 |
2. | Scarface AC | 11 | 7 | 1 | 3 | 51:38 | 15 |
3. | Purple Team AFK | 11 | 5 | 3 | 3 | 42:36 | 13 |
4. | Bakera | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:41 | 12 |
5. | Dvorce SK MPI | 11 | 5 | 1 | 5 | 44:29 | 11 |
6. | Milenium Praha FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 45:43 | 11 |
7. | Texaské hyeny AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:45 | 11 |
8. | Břewnow boys KMK | 11 | 5 | 1 | 5 | 46:52 | 11 |
9. | Speciál Bráník A | 11 | 3 | 3 | 5 | 31:34 | 9 |
10. | Ekonom WT | 11 | 3 | 2 | 6 | 35:38 | 8 |
11. | Orange Predators A | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:48 | 8 |
12. | Gepard AFC | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:44 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 22.9.21 | 18:00 | STER1 | Athletico KMF Union Zlonín (HL8F) |
St 22.9.21 | 19:15 | STER1 | Mystique Dynamo CF 4077 DUCKS (HL3C) |
St 22.9.21 | 20:30 | STER1 | Dirty Bastards VET Rokoska VET B (VL1A) |
Út 2.11.21 | 18:15 | HANSP | AGČV UVL Klokan club UVL (UVL1A) |
Út 2.11.21 | 19:30 | HANSP | Traktor Humus SUP B Stýbla Ďáblic SUP (SVL3A) |
Út 2.11.21 | 20:45 | HANSP | El Barto Chlapi FK (HL6C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Byrouti Patrik | 8 | 1 |
Černušák Štěpán | 9 | 1 |
Cozlov Vitalii | 4 | 1 |
Dlouhý Petr | 4 | 2 |
Dumbrovský Dominik | 6 | 2 |
Felgr Jakub | 3 | 2 |
Henzl David | 7 | 1 |
Jirka Daniel | 7 | 0 |
Kalista Michal | 1 | 0 |
Lövy Vít | 11 | 4 |
Nováček Tomáš | 4 | 3 |
Perník Jakub | 10 | 0 |
Řehák Martin | 2 | 1 |
Šálený Michal | 4 | 2 |
Stratil Zdeněk | 3 | 0 |
Wolf Tomáš | 8 | 8 |