15. 11. 21 20:30 ZAK Erectico TBC Blesk VK A 10. 3:2 (1:1)
Zápas nabídl mnoho šancí. Domácí byli lepší i v závěru a berou oba body. Dvořák
Petr Sokolík – Michal Jambor, Jonáš Janda, Pavel Jindra, David Krňák, Serhiy Malanyak, Aleš Průcha, Milan Smetana vs Martin Gallie – Šimon Fox, Jindřich Ludmila, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Ondřej Šváb, Matyáš Trankovský, František Vencl
52 Jonáš Janda 16. Šimon Fox
57. František Vencl
44. Šimon Fox
8. 11. 21 20:30 ZAK Erectico TBC Yellow Dildos A 9. 2:8 (2:3)
Úvod nabídl krásnou gólovou přestřelku. Hosté ve druhé půli využili chyb soupeře a jasně vyhráli. Dvořák
Erectico TBC Yellow Dildos A
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Jonáš Janda, Pavel Jindra, David Krňák, Serhiy Malanyak, Aleš Průcha vs Dominik Kafka – Matěj Blahůt, Adam Fedrhanc, Marek Frank, Jan Janoušek, David Krous, Martin Lenc, Daniel Mareš
48., 58. Adam Fedrhanc
25. 10. 21 19:15 ZAK Sokol Picasso B Erectico TBC 8. 2:1 (2:0)
Sokol se prosadil dvakrát v první půli. Erectico příkladně bojovalo a dokázalo v závěru snížit, takže se vítězové museli o dva body bát až do konce. Jambor
Sokol Picasso B Erectico TBC
Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Lukáš Hora, Matouš Hörner, Daniel Kučera, Jiří Lhotský, Martin Molík, Jaroslav Pronyšyn, Lukáš Zahradníček vs Pavel Sokolík – Michal Jambor, Jonáš Janda, Pavel Jindra, Serhiy Malanyak, Petr Moravec, Aleš Průcha, Petr Sokolík
21. OG
24. Jiří Lhotský
56. Serhiy Malanyak
18. 10. 21 20:30 ZAK Erectico TBC Sean team A 7. 1:1 (0:1)
Erectico TBC Sean team A
Pavel Sokolík – Michal Jambor, Jonáš Janda, Pavel Jindra, Serhiy Malanyak, Petr Moravec, Milan Smetana vs Ondřej Polák – Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Vladislav Kejha, Jan Novák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Smrček, Tomáš Záboj
46. Serhiy Malanyak 6. Aleš Průša
11. 10. 21 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Erectico TBC 6. 6:2 (2:1)
Obě mužstva chtěla hrát fotbal a na zápas se dobře koukalo. Domácí byli přeci jen lepší a zaslouženě vyhráli. Miroslav Procházka, Matěj Chvojka
Weekend Warriors FC Erectico TBC
Jakub Žák – Pavel Chmelík, Matěj Hanousek, Jakub Hanuš, Martin Junek, Martin Koráb, Filip Matoušek, Petr Vávra, Jiří Žežulík vs Petr Sokolík – Matúš Hronček, Jonáš Janda, Pavel Jindra, Serhiy Malanyak, Petr Moravec, Zdeněk Šturm
11. Martin Junek
14., 46. Jakub Hanuš
33. Pavel Chmelík
45. Matěj Hanousek
49. Filip Matoušek
28., 46. Petr Moravec
4. 10. 21 20:30 ZAK Erectico TBC Kvantanámo 5. 3:1 (2:1)
Pěkný, tvrdý, ale férový zápas. Oba celky do toho daly vše. Erectico bylo důraznější v koncovce a po vyhrané první půli přidali v závěru pojistku.
Erectico TBC Kvantanámo
Pavel Sokolík – Matúš Hronček, Jonáš Janda, Pavel Jindra, Petr Moravec, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík vs Dominik Pavelka – Petr Čáha, Jan Hořejš, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Štěpán Návrat, Kamil Opelka, Marek Šimůnek, Jaroslav Sochor, Jan Stavinoha, Ondřej Štika
5. OG
28. Milan Smetana
58. Petr Moravec
11. Petr Čáha
27. 9. 21 18:00 ZAK Deportivo bez Coruna A Erectico TBC 4. 9:2 (3:1)
Zápas plný hezkých fotbalových momentů. Rozhodla efektivita domácích. Lukáš Krajči, Richard Dobiaš
Deportivo bez Coruna A Erectico TBC
Kamil Papež – Lukáš Dufek, Zdeněk Filka, Vratislav Kohout, Michal Majer, Petr Sailer, Zdeněk Ševčík ml., Jakub Wulkan vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Jonáš Janda, Pavel Jindra, David Krňák, Petr Moravec, Milan Smetana, Petr Sokolík
51. Petr Sokolík
20. 9. 21 20:30 ZAK Erectico TBC Havri Havri 3. 1:2 (0:1)
Vyrovnaný duel měl skončit asi zaslouženou remízou, ale šťastný odraz rozhodl v závěru o výhře hostů. Jambor
Erectico TBC Havri Havri
Pavel Sokolík – Matúš Hronček, Michal Jambor, Jonáš Janda, Pavel Jindra, Petr Moravec, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík vs Šimon Vobruba – Jiří Kadlec, Tomáš Kaliba, Jiří Kazimour, Jiří Rédr, Tomáš Starý, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček
33. Jonáš Janda 3., 58. Tomáš Starý
13. 9. 21 20:30 ZAK Turbosršni CF Erectico TBC 2. 5:4 (4:1)
První poločas patřil Turbosršňům, kteří to dokázali vyjádřit i gólově. Po přestávce Erectico vyrovnalo hru i skóre. V závětu ale rozhodl zápas ve prospěch domácích Kubišta.
Turbosršni CF Erectico TBC
Jeremy Sova – Jakub Glanc, Tomáš Klouda, Adam Kubišta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart, Adam Löffelmann vs Pavel Sokolík – Michal Jambor, Pavel Jindra, Petr Moravec, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík