8. 12. 21 19:15 ZAK Misfits FC Reage boys 11. 8:1 (5:0)
Jednoznačný zápas ozdobený góly brankářů. Jan Šembera, Michal Šmíd
Daniel BeránekŠimon Blažek, Jan Hloušek, Jakub Macho, Šimon Macho, Tomáš Nacházel, Filip Stolař, Karel Tomek vs Pavel Sivák – Michael Bala, Adam Freisler, Jaromír Hladůvka, Dalibor Mička, Tomáš Panýr, Ondřej Pavlíček, Pavel Pech
36. Daniel Beránek
60. Jakub Macho
32. Pavel Sivák
24. 11. 21 19:00 MIKU1 Demínka B Misfits FC 10. 2:5 (1:2)
Zápas byl v první půli velmi vyrovnaný. Po změně stran už neměla Demínka sílu a Misfits toho dokázali využít.
Demínka B Misfits FC
Martin Ryšánek – Marek Červák, Jakub Kotula, Michal Kubánek, Daniel Plachý, Ondřej Přeček, Jiří Richter, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Jan Zalabák vs Daniel Beránek – Šimon Blažek, Jan Hloušek, Jakub Macho, Šimon Macho, Petr Najman, Filip Stolař, Karel Tomek
3. Matěj Táborský
54. Jiří Richter
16 Ondřej Přeček 10., 23. Karel Tomek
40., 44. Filip Stolař
53. Daniel Beránek
10. 11. 21 19:15 HRAB1 Misfits FC Opatovští kanonýři FC 9. 3:2 (1:0)
Kvalitní, vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro domácí. Oba týmy si vypracovaly dost gólových příležitostí, aby závěrečné skóre bylo podstatně vyšší.
Misfits FC Opatovští kanonýři FC
Daniel Beránek – Šimon Blažek, Ivan Goryachev, Jan Hloušek, Jakub Macho, Šimon Macho, Tomáš Nacházel, Petr Najman, Filip Stolař, Karel Tomek vs Matěj Lačík – Josef Hančl, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Vojtěch Mráz, Jakub Pouchlý, Filip Štěpánek, Marek Štěpánek
26. Jakub Macho
37. Filip Stolař
42. Petr Najman
40. Vojtěch Mráz
41. Valery Mezentsev
3. 11. 21 20:15 MIKU4 JUDr. Brouk Pytlík Misfits FC 8. 4:10 (1:6)
Jisté vítězství týmu Misfits. Jan Šembera, Michal Šmíd
JUDr. Brouk Pytlík Misfits FC
Vladimír Oliberius – Jaromír Frič, Lukáš Hlinka, Jiří Kácovský, Jiří Sedlák, Vojtěch Smola, Matěj Sova, Aleš Vaněk vs Daniel Beránek – Šimon Blažek, Jakub Macho, Šimon Macho, Petr Najman, Filip Stolař, Karel Tomek
44., 45. Petr Najman
27. 10. 21 19:15 STER3 Misfits FC XXX 7. 6:1 (3:0)
Od začátku jasná záležitost ve prospěch domácích, kteří zužitkovali svou převahu. Erik Veselý, Tomáš Plaček
Misfits FC XXX
Daniel Beránek – Šimon Blažek, Ivan Goryachev, Jan Hloušek, Jakub Macho, Šimon Macho, Tomáš Nacházel, Petr Najman, Filip Stolař, Karel Tomek vs Roman Müller – Jan Fečík, Daniel Kareš, Petr Kratochvíl, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Sedlák
10. Šimon Macho
27. Filip Stolař
28., 31. Jakub Macho
38. Daniel Beránek
55. Ivan Goryachev
60. Jakub Moťka
20. 10. 21 18:00 SANC1 The Hamptons Misfits FC 6. 0:3 (0:1)
Jasně lepší mužstvo zaslouženě zvítězilo. Poražení by se měli více soustředit na svůj výkon, než na komentování všeho možného. Melíšek
The Hamptons Misfits FC
Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Michael Málek, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal vs Filip Stolař – Daniel Beránek, Šimon Blažek, Jan Hloušek, Jakub Macho, Šimon Macho, Tomáš Nacházel, Petr Najman, Karel Tomek
30., 46. Daniel Beránek
55. Tomáš Nacházel
6. 10. 21 20:30 STER1 Misfits FC Misch Masch 5. 1:3 (1:1)
Zápas probíhal v pořádku, hra byla vyrovnaná, oba týmy hrály fair-play. Lukáš Klucho, Jakub Švajda
Misfits FC Misch Masch
Daniel BeránekŠimon Blažek, Jan Hloušek, Jakub Macho, Šimon Macho, Tomáš Nacházel, Petr Najman, Filip Stolař, Karel Tomek vs Martin Bursík – Daniel Pekárek, Marián Prchlík, Petr Prchlík, Václav Rouš, Petr Szekér, Zdeněk Všetečka
25. Tomáš Nacházel 59 Daniel Beránek 3., 47., 60. Zdeněk Všetečka
29. 9. 21 20:30 SANC1 Atomový veverky A Misfits FC 4. 5:1 (2:1)
Rozhodčí se nedostavil. Lepší tým hostů v prvním poločase nedokázal využít územní a technickou kvalitu, za což byl ve druhém poločase potrestán.
Atomový veverky A Misfits FC
Marek Slezák – Roman Čech, Patrick Hnat, Jan Houška, Viktor Máchal, Michal Pán, Milan Šnajdar, Jan Valenta vs Daniel Beránek – Šimon Blažek, Ivan Goryachev, Jan Hloušek, Šimon Macho, Tomáš Nacházel, Filip Stolař
9., 43. Patrick Hnat
22., 45., 46. Michal Pán
19. Daniel Beránek
22. 9. 21 19:15 MOTO4 Integrita Jinonice Misfits FC 3. 1:8 (1:2)
Rozhodčí se nedostavil.
Integrita Jinonice Misfits FC
Jan Kotrč – Jan Farkaš, Jakub Jančí, Jan Kalaš, Václav Karas, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Martin Váchal, Tomáš Vejdovec vs Daniel Beránek – Šimon Blažek, Ivan Goryachev, Jan Hloušek, Jakub Macho, Šimon Macho, Tomáš Nacházel, Filip Stolař, Karel Tomek
22. Tomáš Kudláček 17., 39., 52. Ivan Goryachev
21., 49. Šimon Macho
37., 42. Tomáš Nacházel
40. Filip Stolař
15. 9. 21 20:30 MOTO4 Misfits FC Ďáblice FK 2. 2:10 (2:3)
Do 25. minuty byl zápas vyrovnaný, pak začaly dominovat Ďáblice. Zápas ve vysokém tempu. Husák
Misfits FC Ďáblice FK
Šimon Blažek – Štěpán Čuda, Jan Hloušek, Jakub Macho, Šimon Macho, Tomáš Nacházel, Filip Stolař, Karel Tomek vs Ondřej Pech – Jiří Pavlata, Roman Samek, Pavel Šinágl, Jan Šmucr, Michal Šušák, Ondřej Vosický
16. Šimon Blažek
18. Šimon Macho
6., 28. Roman Samek
25., 41., 49. Ondřej Vosický
38., 45., 53., 54. Michal Šušák
55. Ondřej Pech
8. 9. 21 19:30 BECH D.G.Team Misfits FC 1. 3:3 (2:2)
Velmi vyrovnané utkání, ani jeden tým nepřehrával ten druhý, každý chvilku tahal pilku. Beneš