Po 15.11.21 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Křídla Ďáblic VET B   (VL4A)
Po 15.11.21 20:45 BECH Admira 97 Inter Lotyšák A   (HL2A)

8. 12. 21 19:00 MIKU3 The Hamptons Opatovští kanonýři FC 11. 3:3 (3:1)
Oba týmy hrály pěkný rychlý fotbal. Výborné výkony obou brankářů.
Jakub Stejskal – Vít Češka, Tomáš Hyánek, Filip Jelen, Vojtěch Liška, Michael Málek, Tomáš Palme, Jiří Svoboda vs Jakub Šimeček – Josef Hančl, Šimon Kubec, Matěj Lačík, Jan Mareček, Vojtěch Mráz, Jakub Pouchlý
23. Matěj Lačík
33. Jakub Pouchlý
36. Josef Hančl
24. 11. 21 20:15 MIKU1 JUDr. Brouk Pytlík The Hamptons 10. 3:2 (1:0)
Zápas byl vyrovnaný až do poslední minuty. Prohra jde z velké části za brankářem hostů.
JUDr. Brouk Pytlík The Hamptons
Vladimír Oliberius – Jaromír Frič, Lukáš Hlinka, Luděk Rýdlo, Jiří Sedlák, Vojtěch Smola, Matěj Sova vs Jan Stejskal – Tomáš Hyánek, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Michael Málek, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda
14., 58. Matěj Sova
39. Vojtěch Smola
33 Lukáš Hlinka 41. Filip Jelen
59. Jiří Svoboda
10. 11. 21 20:45 STER2 The Hamptons XXX 9. 0:2 (0:1)
Tým hostů byl lepší a zaslouženě bere oba body. Ševčík
The Hamptons XXX
Jan Stejskal – Tomáš Hyánek, Filip Jelen, Dan Lapáček, Michael Málek, Radek Miller, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal vs Martin Bílka – Jan Fečík, Daniel Kareš, Ondřej Kareš, Jan Kubr, Jakub Moťka
23. Jan Kubr
56. Jan Fečík
3. 11. 21 20:15 ZABEH Atomový veverky A The Hamptons 8. 2:5 (1:2)
Velice pohledné utkání, ve kterém si oba týmy vytvořily mnoho šancí. Hosté měli silnější úvod druhé poloviny, který rozhodl o jejich výhře.
Atomový veverky A The Hamptons
Marek Slezák – Roman Čech, Patrick Hnat, Jan Houška, Viktor Máchal, Michal Pán, Milan Šnajdar, Jan Valenta vs Jan Stejskal – Tomáš Hyánek, Filip Jelen, Michael Málek, Radek Miller, Tomáš Palme, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda
25., 51. Michal Pán 3., 32. Jiří Svoboda
23. Ondřej Sejk
32. Filip Jelen
60. Jan Stejskal
27. 10. 21 20:30 SANC1 Misch Masch The Hamptons 7. 2:0 (2:0)
Vyhrál jasně lepší tým domácích. Melíšek
Misch Masch The Hamptons
Martin Bursík – Filip Dřevojan, Richard Feurich, Václav Kabíček, Marián Prchlík, Tomáš Ptáček, Václav Rouš, Petr Szekér vs Jan Stejskal – Filip Jelen, Vojtěch Liška, Radek Miller, Tomáš Palme, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal
2. Marián Prchlík
13. Tomáš Ptáček
20. 10. 21 18:00 SANC1 The Hamptons Misfits FC 6. 0:3 (0:1)
Jasně lepší mužstvo zaslouženě zvítězilo. Poražení by se měli více soustředit na svůj výkon, než na komentování všeho možného. Melíšek
The Hamptons Misfits FC
Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Michael Málek, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal vs Filip Stolař – Daniel Beránek, Šimon Blažek, Jan Hloušek, Jakub Macho, Šimon Macho, Tomáš Nacházel, Petr Najman, Karel Tomek
30., 46. Daniel Beránek
55. Tomáš Nacházel
6. 10. 21 20:30 SANC1 Integrita Jinonice The Hamptons 5. 1:8 (1:2)
V prvním poločase vyrovnaný zápas. Ve druhém poločase domácí inkasovali za 9 minut pět branek a bylo po zápase. Matyáš Olmr, Tomáš Olmr
Integrita Jinonice The Hamptons
Jan Kotrč – Jan Farkaš, Jakub Jančí, Jan Kalaš, Václav Karas, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec vs Jakub Stejskal – Vít Češka, Tomáš Hyánek, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Michael Málek, Radek Miller, Tomáš Palme, Ondřej Sejk
1. Jan Farkaš 3. Filip Jelen
28., 48. Tomáš Hyánek
43. Tomáš Palme
45., 51. Dan Lapáček
46. Vojtěch Liška
58. Michael Málek
28. 9. 21 20:30 STER2 The Hamptons Ďáblice FK 4. 2:3 (2:1)
Domácí začali aktivně a měli hodně ze hry, mnoho šancí ale neproměnili. Postupem času převzali iniciativitu hráči Ďáblic, kteří skóre nakonec otočili a vyhráli. Adam Pohl
The Hamptons Ďáblice FK
Jan Stejskal – Tomáš Hyánek, Filip Jelen, Dan Lapáček, Michael Málek, Tomáš Palme, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda vs Antonín Mareš – Tomáš Kaňka, Jiří Pavlata, Roman Samek, Pavel Šinágl, Jan Šmucr, Michal Šušák, Ondřej Vosický
18. Filip Jelen
20. Tomáš Palme
22. Ondřej Vosický
37. Roman Samek
51. Tomáš Kaňka
22. 9. 21 18:00 HRAB2 D.G.Team The Hamptons 3. 0:4 (0:1)
Vyhráli hosté.
D.G.Team The Hamptons
Tomáš Rottenberg – Jiří Bradka, Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský vs Jan Stejskal – Tomáš Hyánek, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Michael Málek, Tomáš Palme, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda
5., 42. Tomáš Palme
44., 48. Jiří Svoboda
15. 9. 21 20:15 P2 The Hamptons Reage boys 2. 1:0 (0:0)
Bojovné utkání, domácí projevili větší vůli a vyhráli. Voldán
The Hamptons Reage boys
Jan Stejskal – Tomáš Hyánek, Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Radek Miller, Tomáš Palme, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda vs Ondřej Pavlíček – Michael Bala, Samuel Flimmel, Jaromír Hladůvka, Dalibor Mička, Tomáš Panýr
32. Tomáš Palme
8. 9. 21 19:00 MIKU2 Demínka B The Hamptons 1. 0:2 (0:0)
Zápas rychlý, důrazný a defenzivní. Martin Jedlička, Otakar Duben
Demínka B The Hamptons
Daniel Plachý – Marek Červák, Jakub Kotula, Michal Kubánek, Ondřej Přeček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Jan Zalabák vs Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal