Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 29.11.21 | 19:00 | MIKU4 | VZ Pražská legie 2000 | 11. | 2:3 |
Po 15.11.21 | 20:15 | MIKU4 | Pražská legie 2000 Ústavan 01 KK | 10. | 1:2 |
Po 8.11.21 | 20:15 | MIKU4 | Sjetý Gumy Pražská legie 2000 | 9. | 7:4 |
Po 1.11.21 | 19:00 | MIKU3 | Pražská legie 2000 Kerata Chíjos | 8. | 1:3 |
Po 18.10.21 | 20:15 | MIKU2 | Kaizer chiefs FC Pražská legie 2000 | 7. | 4:8 |
Po 11.10.21 | 20:15 | MIKU3 | Pražská legie 2000 Golden Kouty FC | 6. | 4:0 |
Po 4.10.21 | 20:15 | MIKU4 | Galantní jeleni Pražská legie 2000 | 5. | 2:2 |
Po 27.9.21 | 20:15 | MIKU2 | Pražská legie 2000 Červený vrch | 4. | 9:2 |
Po 20.9.21 | 20:15 | MIKU3 | Canary FC Pražská legie 2000 | 3. | 1:6 |
Po 13.9.21 | 20:15 | MIKU3 | Pražská legie 2000 Braník City | 2. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sjetý Gumy | 10 | 8 | 1 | 1 | 48:19 | 17 |
2. | Golden Kouty FC | 10 | 7 | 0 | 3 | 37:15 | 14 |
3. | Ústavan 01 KK | 10 | 6 | 2 | 2 | 24:19 | 14 |
4. | Pražská legie 2000 | 10 | 6 | 1 | 3 | 41:25 | 13 |
5. | Galantní jeleni | 10 | 5 | 2 | 3 | 43:29 | 12 |
6. | VZ | 10 | 3 | 2 | 5 | 29:26 | 8 |
7. | Braník City | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:25 | 8 |
8. | Kaizer chiefs FC | 10 | 4 | 0 | 6 | 38:46 | 8 |
9. | Kerata Chíjos | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:37 | 8 |
10. | Červený vrch | 10 | 2 | 1 | 7 | 17:55 | 5 |
11. | Canary FC | 10 | 0 | 3 | 7 | 18:41 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Pražská legie 2000 | 1. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 19.9.21 | 15:00 | ZAK | Kozlíkova 11 SK Améby AFC A (HL7K) |
Ne 19.9.21 | 16:15 | ZAK | Poštmistři VET B Heart Attack (VL4D) |
Čt 23.9.21 | 19:30 | ZAK | One Team, One Dream WRP (HL5E) |
Čt 23.9.21 | 20:45 | ZAK | 1.AK ALT VET Viktoria Bítovská VET A (VL4C) |
Čt 14.10.21 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Lucián FC SUP (SVL2B) |
Čt 14.10.21 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Traktor Humus SUP A (SVL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Drábik Matúš | 10 | 18 |
Fiala Karel | 8 | 8 |
Javorček Juraj | 9 | 6 |
Ondruš Petr | 10 | 5 |
Škvor Jan | 9 | 1 |
Slezák Tomáš | 4 | 0 |
Starý Milan | 7 | 0 |
Štulík Radek | 10 | 0 |
Tůma Daniel | 5 | 2 |