Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 1.12.21 | 18:45 | ARIT | Flamengo FC SUP Rokoska SUP | 11. | 0:6 k. |
Po 15.11.21 | 19:30 | PLAM | Rokoska SUP Super Calvados | 10. | 3:0 |
Út 9.11.21 | 19:30 | CESMI | Bílý lev CF SUP Rokoska SUP | 9. | 4:4 |
Út 2.11.21 | 19:00 | METE2 | Rokoska SUP Javorák plus | 8. | 2:1 |
Po 25.10.21 | 18:00 | HRAB1 | Jawa-Suprtechno A Rokoska SUP | 7. | 1:9 |
Út 19.10.21 | 19:15 | HRAB2 | Rokoska SUP Kickers 1990 ČFC | 6. | 1:2 |
St 13.10.21 | 20:15 | ZABEH | VV Vokra SV Rokoska SUP | 5. | 1:9 |
Út 5.10.21 | 19:00 | ZABEH | Rokoska SUP Bítovská SUP | 4. | 2:2 |
Út 28.9.21 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Rokoska SUP | 3. | 1:4 |
Út 21.9.21 | 19:15 | SANC1 | Rokoska SUP Prohibice FKK SUP | 2. | 7:0 |
St 15.9.21 | 20:15 | ZABEH | Berušky B Rokoska SUP | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VV Vokra SV | 11 | 9 | 0 | 2 | 71:28 | 18 |
2. | Rokoska SUP | 11 | 7 | 3 | 1 | 49:14 | 17 |
3. | Javorák plus | 11 | 8 | 1 | 2 | 49:16 | 17 |
4. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 7 | 2 | 2 | 70:33 | 16 |
5. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:37 | 12 |
6. | Bílý lev CF SUP | 11 | 5 | 2 | 4 | 39:48 | 12 |
7. | Bítovská SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:32 | 11 |
8. | Prohibice FKK SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:33 | 8 |
9. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:51 | 7 |
10. | Berušky B | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:60 | 7 |
11. | Flamengo FC SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 29:56 | 5 |
12. | Super Calvados | 11 | 1 | 0 | 10 | 18:64 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 26.9.21 | 15:00 | P1 | Černý pumy Na zdraví p.Macháčka (HL6K) |
Ne 26.9.21 | 16:15 | P1 | Hustec Power Rangers (HL3D) |
Ne 26.9.21 | 17:30 | P1 | Beerchester United Opat Praha FC (HL7L) |
Ne 5.12.21 | 10:00 | P1 | Améby AFC A Strašný kouře FC (HL7K) |
Ne 5.12.21 | 11:15 | P1 | Drsný šrouby Černý pumy (HL6K) |
Ne 5.12.21 | 12:30 | P1 | Homogen 1.FC A VGIK Praha FC (HL6J) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chlebna Jiří | 10 | 5 |
Henzelín Miloslav | 1 | 1 |
Hluší Lubomír | 10 | 0 |
Hybeš Marek | 8 | 11 |
Marek Jaroslav | 9 | 0 |
Niesner Miloš | 10 | 1 |
Ravlyuk Mykhaylo | 9 | 6 |
Ravlyuk Yaroslav | 8 | 10 |
Sysel Petr | 10 | 9 |