Starci na chmelu SUP B

Top útok

Superveteránská liga, 2A

podzim 2021

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
St 1.12.21 19:15 ZAK Javorák plus Starci na chmelu SUP B 11. 4:4
Út 16.11.21 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Kickers 1990 ČFC 10. 10:4
Út 9.11.21 19:00 ZABEH Bítovská SUP Starci na chmelu SUP B 9. 2:6
Út 2.11.21 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Prohibice FKK SUP 8. 5:1
Út 26.10.21 20:30 MALES Flamengo FC SUP Starci na chmelu SUP B 7. 0:6 k.
Út 19.10.21 18:00 ZAK Starci na chmelu SUP B Bílý lev CF SUP 6. 9:1
Út 12.10.21 19:30 BECH Jawa-Suprtechno A Starci na chmelu SUP B 5. 4:4
Út 5.10.21 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B VV Vokra SV 4. 2:8
Út 28.9.21 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Rokoska SUP 3. 1:4
Út 21.9.21 19:30 BECH Berušky B Starci na chmelu SUP B 2. 4:7
Út 14.9.21 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Super Calvados 1. 16:1
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. VV Vokra SV 11 9 0 2 71:28 18
2. Rokoska SUP 11 7 3 1 49:14 17
3. Javorák plus 11 8 1 2 49:16 17
4. Starci na chmelu SUP B 11 7 2 2 70:33 16
5. Kickers 1990 ČFC 11 6 0 5 42:37 12
6. Bílý lev CF SUP 11 5 2 4 39:48 12
7. Bítovská SUP 11 5 1 5 33:32 11
8. Prohibice FKK SUP 11 3 2 6 21:33 8
9. Jawa-Suprtechno A 11 3 1 7 23:51 7
10. Berušky B 11 3 1 7 28:60 7
11. Flamengo FC SUP 11 2 1 8 29:56 5
12. Super Calvados 11 1 0 10 18:64 2

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
1. 12. 21 19:15 ZAK Javorák plus Starci na chmelu SUP B 11. 4:4 (2:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Spravedlivá a zasloužená remíza.
Javorák plus Starci na chmelu SUP B
Zdeněk Krejčí – Robert Cába, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Jan Kropáček, Martin Lančarič, Petr Venhauer vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Petr Hlásný, Petr Jambor, Petr Kochman, František Kotouček, Lukáš Lebr, Petr Novák, Michal Šůcha
Góly Karty Góly Karty
20., 46. Jan Holý
25., 36. Petr Venhauer
2., 9. František Kotouček
43. Sergey Greshnyakov
60. Petr Novák
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
16. 11. 21 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Kickers 1990 ČFC 10. 10:4 (2:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté byli bez střídání, ale dokud měli dost sil, byli lepším týmem. V druhé půli už měli hru pod kontrolou domácí.
Starci na chmelu SUP B Kickers 1990 ČFC
Vratislav Feigel – Sergey Greshnyakov, Petr Hlásný, Petr Jambor, Petr Kochman, František Kotouček, Lukáš Lebr, Petr Novák, Michal Šůcha vs Tomáš Petrach – Roman Barcal, David Kafuněk, Ladislav Nussbauer, Petr Popovič, Petr Štěpán
Góly Karty Góly Karty
20., 44., 45., 48., 53. Petr Hlásný
25., 38. František Kotouček
43. Petr Novák
47. Sergey Greshnyakov
55. Lukáš Lebr
3., 14. David Kafuněk
52., 58. Petr Popovič
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
9. 11. 21 19:00 ZABEH Bítovská SUP Starci na chmelu SUP B 9. 2:6 (0:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté byli při střelecké chuti a nastříleli soupeři osm branek. Jambor
Bítovská SUP Starci na chmelu SUP B
Jiří Fiala – Roman Bačák, Dalibor Bátrla, Jan Choura, Robert Hlubuček, Martin Jeřábek, Jan Kreuzer, Miloš Kršek, Libor Petřina, Milan Vošta vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Petr Hlásný, Petr Kochman, František Kotouček, Lukáš Lebr, Petr Novák, Marek Prosický
Góly Karty Góly Karty
45., 51. Robert Hlubuček 7., 49., 56. Petr Hlásný
8., 36. Sergey Greshnyakov
52. Petr Novák
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 11. 21 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Prohibice FKK SUP 8. 5:1 (3:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí byli od začátku utkání aktivnější a zaslouženě berou oba body. Jambor
Starci na chmelu SUP B Prohibice FKK SUP
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Petr Hlásný, Petr Kochman, František Kotouček, Lukáš Lebr, Michal Šůcha vs Milan DostálJan Calta, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Miroslav Joza, Jan Novák, Ondřej Roflík, Lukáš Trachta, Eduard Unger
Góly Karty Góly Karty
8., 20., 55. Lukáš Lebr
18. František Kotouček
37. Sergey Greshnyakov
14. Jan Calta
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
26. 10. 21 20:30 MALES Flamengo FC SUP Starci na chmelu SUP B 7. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
19. 10. 21 18:00 ZAK Starci na chmelu SUP B Bílý lev CF SUP 6. 9:1 (2:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí měli do začátku utkání jasnou převahu a berou oba body.
Starci na chmelu SUP B Bílý lev CF SUP
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Petr Hlásný, Petr Jambor, Petr Kochman, Lukáš Lebr, Petr Novák vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Stanislav Broža, Jaroslav Chmela, Tomáš Dobrý, Petr Frýba, Milan Kříž, David Ploc, Jan Šobr, Petr Šulc
Góly Karty Góly Karty
22. Jiří Brožka
27. Petr Novák
36., 43., 53. Sergey Greshnyakov
47. Lukáš Lebr
48. Petr Jambor
52., 57. Petr Hlásný
5. Petr Frýba
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 26. 6. 22, 15:35