Damned CF SUP

Top obrana Top útok

Superveteránská liga, 3B

podzim 2021

Nejbližší

Nejbližší utkání

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Čt 18.11.21 20:30 KORAB Garáže Klíčov Damned CF SUP 9. 0:6 k.
Čt 4.11.21 20:15 P3 Damned CF SUP Sedm zbabělých SUP 8. 6:0 k.
Čt 21.10.21 20:30 MOTO4 Podolka FC SUP Damned CF SUP 7. 0:6 k.
Čt 14.10.21 19:15 STER1 Damned CF SUP Klika CFA SUP 6. 6:3
Čt 30.9.21 19:15 STER2 Caroil SUP Damned CF SUP 4. 2:12
Po 20.9.21 18:15 DEKAN Damned CF SUP Socra SUP 3. 5:0
Čt 16.9.21 18:15 ARIT Retro Tamu Pua Damned CF SUP 2. 0:6 k.
Čt 9.9.21 19:15 STER2 Damned CF SUP SuperNova L.F.C. 1. 12:1
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Damned CF SUP 8 8 0 0 59:6 16
2. Retro Tamu Pua 8 7 0 1 32:9 14
3. Socra SUP 8 5 0 3 35:22 10
4. Klika CFA SUP 8 3 1 4 16:22 7
5. SuperNova L.F.C. 8 3 1 4 17:24 7
6. Podolka FC SUP 8 2 2 4 12:29 6
7. Garáže Klíčov 8 2 1 5 11:26 5
8. Caroil SUP 8 1 2 5 16:40 4
9. Sedm zbabělých SUP 8 1 1 6 15:35 3

Utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo
Damned CF SUP 5.
Utkání skupiny

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
18. 11. 21 20:30 KORAB Garáže Klíčov Damned CF SUP 9. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
4. 11. 21 20:15 P3 Damned CF SUP Sedm zbabělých SUP 8. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
21. 10. 21 20:30 MOTO4 Podolka FC SUP Damned CF SUP 7. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
14. 10. 21 19:15 STER1 Damned CF SUP Klika CFA SUP 6. 6:3 (3:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Jasná záležitost pro Damned. Janča
Damned CF SUP Klika CFA SUP
Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Milan Miler, Jiří Panocha, Martin Suchý, Petr Zouza, Miroslav Zuntych vs Libor Formánek – Jan Ježek, Jindřich Joo, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Štofila
Góly Karty Góly Karty
10. Martin Suchý
15. Ladislav Kurucz
23. Milan Miler
34., 37., 42. Petr Zouza
24. Radek Špaček
55. Josef Kubr
60. Pavel Kůrka
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
30. 9. 21 19:15 STER2 Caroil SUP Damned CF SUP 4. 2:12 (0:7)
Popis zápasu Rozhodčí
Hráč Zouza si ze soupeřů někdy udělal až tréninkové kužele. Jasná záležitost hostů. Jeník
Caroil SUP Damned CF SUP
Zoran Gajic – Petr Breburda, Ladislav Horský, Petr Kučera, Jan Mikloško, Nikos Štěpánek, Jiří Zelinka vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Petr Zouza, Miroslav Zuntych
Góly Karty Góly Karty
45. Nikos Štěpánek
57. Petr Kučera
4., 5., 28., 33., 42. Petr Zouza
12., 15. Ladislav Kurucz
24. Pavel Horáček
27., 50. Martin Vlasák
34., 52. Miroslav Zuntych
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
20. 9. 21 18:15 DEKAN Damned CF SUP Socra SUP 3. 5:0 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli důraznější hráči domácích.
Damned CF SUP Socra SUP
Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Milan Miler, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák vs František Hubr – Petr Bačovský, Daniel Bárta, Jan Brabenec, Jan Čemus, Marek Čermák, Michael Charvát, Jiří Drahokoupil, Jan Zahradník
Góly Karty Góly Karty
21., 29., 51. Ladislav Kurucz
36., 38. Pavel Horáček
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 25. 6. 22, 22:35