Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 18.11.21 | 20:15 | MIKU4 | Sedm zbabělých SUP Klika CFA SUP | 9. | 3:0 |
Čt 4.11.21 | 19:30 | STER3 | Klika CFA SUP Podolka FC SUP | 8. | 5:1 |
Čt 14.10.21 | 19:15 | STER1 | Damned CF SUP Klika CFA SUP | 6. | 6:3 |
Čt 7.10.21 | 19:15 | STER3 | Klika CFA SUP Caroil SUP | 5. | 1:1 |
Po 27.9.21 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Klika CFA SUP | 4. | 8:3 |
Čt 23.9.21 | 18:15 | ARIT | Klika CFA SUP Retro Tamu Pua | 3. | 0:1 |
Čt 16.9.21 | 18:00 | KORAB | SuperNova L.F.C. Klika CFA SUP | 2. | 1:2 |
Čt 9.9.21 | 19:15 | STER3 | Klika CFA SUP Garáže Klíčov | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damned CF SUP | 8 | 8 | 0 | 0 | 59:6 | 16 |
2. | Retro Tamu Pua | 8 | 7 | 0 | 1 | 32:9 | 14 |
3. | Socra SUP | 8 | 5 | 0 | 3 | 35:22 | 10 |
4. | Klika CFA SUP | 8 | 3 | 1 | 4 | 16:22 | 7 |
5. | SuperNova L.F.C. | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:24 | 7 |
6. | Podolka FC SUP | 8 | 2 | 2 | 4 | 12:29 | 6 |
7. | Garáže Klíčov | 8 | 2 | 1 | 5 | 11:26 | 5 |
8. | Caroil SUP | 8 | 1 | 2 | 5 | 16:40 | 4 |
9. | Sedm zbabělých SUP | 8 | 1 | 1 | 6 | 15:35 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Klika CFA SUP | 7. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 13.9.21 | 19:00 | P3 | KáGéčko A Šrot FC (HL5B) |
Po 13.9.21 | 20:15 | P3 | Fugas CF B Airconquest F.F.C. (HL8C) |
Po 1.11.21 | 19:30 | STER1 | Braník City Kaizer chiefs FC (HL8B) |
Po 1.11.21 | 20:45 | STER1 | Bronx KKK A STS Chvojkovice - Brod (HL4C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Patrik | 7 | 0 |
Formánek Libor | 5 | 3 |
Jahoda Radek | 3 | 1 |
Ježek Jan | 7 | 3 |
Joo Jindřich | 8 | 1 |
Kubr Josef | 6 | 1 |
Kůrka Pavel | 8 | 1 |
Špaček Radek | 6 | 2 |
Štofila František | 4 | 0 |
Svoboda František | 7 | 3 |