Ne 27.3.22 17:30 HANSP Mestek 97 FC Romania F.C.   (HL5I)
Ne 27.3.22 18:45 HANSP Paraguay Horst 1.FC   (HL5I)
Ne 15.5.22 15:00 HANSP Drsný šrouby Bruchos HFC   (HL6K)
Ne 15.5.22 16:15 HANSP Lesser Side FC Šotgani   (HL6K)
Ne 5.6.22 12:30 HANSP Bruchos HFC Lucky team   (HL6K)
Ne 5.6.22 13:45 HANSP Power Rangers Pfefrs FC   (HL4E)

21. 6. 22 19:15 MOTO1 K.T.S. FC Gladiators Beroun 11. 2:1 (2:1)
Rychlé a důrazné utkání. Hosté měli víc ze hry, ale několik vyložených šancí neproměnili. Utkání by víc slušela remíza. Pavel Borský, Tomáš Tejnora
K.T.S. FC Gladiators Beroun
Pavel Švejda – Martin Blažek, Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Martin Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko, Jakub Stránský vs Antonín Joska – Josef Hejna, Adam Kuchař, Jan Majer, Otmar Ondra, Jiří Patera, Martin Schenk, Radek Žižka, Zdeněk Žižka
17. Roman Dušek
18. Tomáš Miko
27. Zdeněk Žižka
6. 6. 22 20:45 STOD Gladiators Beroun Erko Kbely 10. 6:0 k.
31. 5. 22 20:45 STOD Dvacítka Gladiators Beroun 9. 4:1 (2:0)
Zápas v klidném tempu, zasloužená výhra domácích.
Dvacítka Gladiators Beroun
Petr Chalupa – Ondřej Berky, Petr Chlad, Patrik Ledvinka, Tomáš Vágner, Tomáš Vanča, Petr Vymetal vs Jiří Patera – Josef Hejna, Asen Jovkov, Adam Kuchař, Jan Majer, Martin Schenk, Radek Žižka, Zdeněk Žižka
5. Petr Chlad
15., 59. Ondřej Berky
48. Patrik Ledvinka
35. Zdeněk Žižka
27. 5. 22 19:30 STOD Gladiators Beroun Absinth 8. 2:3 (0:0)
Celkem pěkné utkání dvou ofenzivních týmů. Gladiators se prosadili až v poslední pětiminutovce, a to už na body nestačilo. Milan Husák, Jan Liška
Gladiators Beroun Absinth
Antonín Joska – Asen Jovkov, Adam Kuchař, Jan Majer, Otmar Ondra, Jiří Patera, Martin Schenk, Zdeněk Žižka vs Filip Fišer – Josef Macháč, Jiří Medvec, Martin Moník, Martin Požár, František Sklenář, Václav Sklenář, Marek Stockinger, Marek Šumník
55. Jan Majer
59. Adam Kuchař
31., 36. Marek Stockinger
44. Jiří Medvec
17. 5. 22 20:45 HANSP La Famiglia Gladiators Beroun 7. 1:3 (0:0)
Pěkné kombinační utkání z obou stran. Gladiators se v druhém poločase nadechli k mohutnému náporu a rozhodli zápas ve svůj prospěch. La Famiglia neměla svůj den. Miroslav Kotek
La Famiglia Gladiators Beroun
Marian Krajč – Marián Drahoš, Dominik Michalanský, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Antonín Joska – Asen Jovkov, Adam Kuchař, Jan Majer, Jiří Patera, Martin Schenk, Radek Žižka, Zdeněk Žižka
47. Jakub Sochor 32. Jan Majer
39. Zdeněk Žižka
40. Asen Jovkov
10. 5. 22 20:15 ZABEH Gladiators Beroun Samson Bonella A 6. 3:1 (1:0)
Pěkné utkání, domácí šli za vítězstvím od začátku. Samson se snažil hrát dopředu, ale koncovka nebyla nejlepší. Gladiators měli zápas pod kontrolou a zvítězili. Kotek
Gladiators Beroun Samson Bonella A
Antonín Joska – Asen Jovkov, Adam Kuchař, Jan Majer, Otmar Ondra, Jiří Patera, Martin Schenk, Radek Žižka vs Michal Svoboda – Jan Bárta, Martin Čermák, Petr Čermák, Václav Kural, Josef Masner, Lukáš Michálek, Jakub Uher, David Vaško
26. Martin Schenk
35. Jan Majer
52. Otmar Ondra
40. Petr Čermák
3. 5. 22 19:30 STOD Gladiators Beroun Vokra VV 5. 3:5 (0:4)
Rychlé údery hostů rozhodly. Gladiators mocně dotahovali, ale náskok soupeře už smazat nedokázali. Novotný
Gladiators Beroun Vokra VV
Antonín Joska – Josef Hejna, Asen Jovkov, Adam Kuchař, Jan Majer, Otmar Ondra, Jiří Patera, Martin Schenk, Radek Žižka vs David Pícha – Jan Cikrt, Radek Činovec, Pavel Krejzar, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda
46., 49. Jan Majer
49. Martin Schenk
51 Adam Kuchař 6. Pavel Krejzar
8., 13., 41. Svatopluk Sýkora
30. Jan Cikrt
26. 4. 22 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Gladiators Beroun 4. 2:5 (1:2)
Hosté měli skvělý vstup do utkání, o své výhře ale definitivně rozhodli až v druhém poločase. Mládek
Torpedo Ohrobec SKA Gladiators Beroun
Ladislav Nezbeda – David Eppert, Lukáš Mašek, Ondřej Měska, Marek Opočenský, Nikolas Salašovič, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Jan Vejražka vs Antonín Joska – Josef Hejna, Adam Kuchař, Jan Majer, Jiří Patera, Martin Schenk, Radek Žižka, Zdeněk Žižka
11. Jan Vejražka
60. Marek Opočenský
20 Ondřej Měska 2., 44. Jan Majer
3. Zdeněk Žižka
38. Radek Žižka
58. Josef Hejna
12. 4. 22 20:15 MIKU2 Gladiators Beroun A.G.Č.V. 3. 3:3 (3:1)
Zápas ve velkém nasazení a bez faulů. Milan Janča
Gladiators Beroun A.G.Č.V.
Antonín Joska – Josef Hejna, Asen Jovkov, Adam Kuchař, Jan Majer, Jiří Patera, Martin Schenk, Radek Žižka, Zdeněk Žižka vs Jan Sochor – Jiří Bruštík, Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Martin Polívka, Kryštof Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek
18. Jan Majer
24. Asen Jovkov
5. Jiří Bruštík
49. Daniel Krynický
54. Jiří Hendrich ml.
8. 4. 22 19:30 STOD Torolka Gladiators Beroun 2. 3:3 (1:1)
V první půli se hrálo spíš opatrně, po přestávce se týmy ofenzivně rozjely. Průměrné utkání, zasloužená remíza. Martin Jedlička
Torolka Gladiators Beroun
Jan Bunganič – Milan Flanderka, Jakub Hořák, Petr Matějka, Lubor Matras, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl vs Antonín Joska – Josef Hejna, Asen Jovkov, Adam Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Martin Schenk, Radek Žižka
8. Jakub Traxmandl
45. Lubor Matras
55. Petr Matějka
3. Asen Jovkov
50. Radek Žižka
60. Josef Hejna
1. 4. 22 19:30 STOD Gladiators Beroun Městská policie 1. 7:2 (2:2)
O osudu dlouho vyrovnaného utkání se rozhodlo v polovině druhého poločasu, kdy hosté chvilkově ztratili koncentraci a třikrát inkasovali. Pavel Potměšil