Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 21.6.22 | 19:30 | HANSP | Dvacítka La Famiglia | 11. | 11:0 |
Út 7.6.22 | 20:45 | HANSP | La Famiglia Absinth | 10. | 6:2 |
Út 31.5.22 | 20:45 | HANSP | La Famiglia Vokra VV | 9. | 1:2 |
Út 24.5.22 | 20:15 | ZABEH | Samson Bonella A La Famiglia | 8. | 2:3 |
Út 17.5.22 | 20:45 | HANSP | La Famiglia Gladiators Beroun | 7. | 1:3 |
Út 10.5.22 | 19:15 | MOTO4 | Torpedo Ohrobec SKA La Famiglia | 6. | 3:3 |
Út 3.5.22 | 20:45 | HANSP | La Famiglia A.G.Č.V. | 5. | 2:3 |
Út 26.4.22 | 20:45 | HANSP | Torolka La Famiglia | 4. | 0:2 |
Út 12.4.22 | 20:45 | HANSP | La Famiglia Městská policie | 3. | 11:1 |
Út 5.4.22 | 20:45 | HANSP | K.T.S. FC La Famiglia | 2. | 1:1 |
Út 29.3.22 | 20:45 | ARIT | La Famiglia Erko Kbely | 1. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvacítka | 11 | 11 | 0 | 0 | 58:12 | 22 |
2. | Torolka | 11 | 7 | 2 | 2 | 39:23 | 16 |
3. | Gladiators Beroun | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:26 | 12 |
4. | La Famiglia | 11 | 5 | 2 | 4 | 36:28 | 12 |
5. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 5 | 1 | 5 | 52:41 | 11 |
6. | Městská policie | 11 | 5 | 1 | 5 | 48:43 | 11 |
7. | Absinth | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:34 | 11 |
8. | Vokra VV | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:39 | 11 |
9. | K.T.S. FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:28 | 10 |
10. | A.G.Č.V. | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:39 | 10 |
11. | Samson Bonella A | 11 | 2 | 2 | 7 | 22:36 | 6 |
12. | Erko Kbely | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 28.3.22 | 19:30 | STOD | Amfora restaurant Tatra 04 (HL2A) |
Po 28.3.22 | 20:45 | STOD | Legends a Veterans Dirty Bastards VET (VL2A) |
St 20.4.22 | 19:00 | P1 | Fotbaloví bozi Reage boys (HL7F) |
St 20.4.22 | 20:15 | P1 | STG Milovice Po Útlumu 06 (VL2B) |
Po 13.6.22 | 19:15 | ZAK | Regio Team Jardovi Hřebíci (HL5B) |
Po 13.6.22 | 20:30 | ZAK | Santa Dominica Lucián FC A (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Alemu Johan | 2 | 0 |
Barvínek Ondřej | 5 | 0 |
Drahoš Marián | 9 | 1 |
Krajč Marian | 7 | 0 |
Maione Carlo Maria | 4 | 10 |
Michalanský Dominik | 4 | 3 |
Obhlídal Vojtěch | 2 | 0 |
Runštuk Tomáš | 6 | 1 |
Semínko Michal | 1 | 0 |
Šimral Jiří | 2 | 0 |
Sochor Jakub | 11 | 3 |
Sochor Michal | 11 | 3 |
Sochor Pavel | 9 | 3 |
Zuna Jan | 10 | 3 |
Zuna Matěj | 10 | 2 |