Po 13.6.22 19:15 ZAK Regio Team Jardovi Hřebíci   (HL5B)
Po 13.6.22 20:30 ZAK Santa Dominica Lucián FC A   (HL1A)

21. 6. 22 19:30 HANSP Dvacítka La Famiglia 11. 11:0 (4:0)
Jednoznačná záležitost, hosté si prakticky nevypracovali vážnější šanci. Janda
Vojtěch Veselý – Ondřej Berky, Petr Chlad, Patrik Ledvinka, Ondřej Staněk, Tomáš Vágner, Tomáš Vanča vs Dominik Michalanský – Marián Drahoš, Vojtěch Obhlídal, Tomáš Runštuk, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
15., 56., 59. Tomáš Vanča
28., 55. Ondřej Staněk
38. Tomáš Vágner
7. 6. 22 20:45 HANSP La Famiglia Absinth 10. 6:2 (2:1)
Ve druhém poločase se projevila střelecká potence domácích, kteří si dokráčeli pro zaslouženě vítězství. Tomáš Andrle
La Famiglia Absinth
Marian Krajč – Ondřej Barvínek, Carlo Maria Maione, Dominik Michalanský, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna vs František Sklenář – Kamil Bašista, Josef Macháč, Jiří Medvec, Martin Moník, Václav Sklenář, Marek Stockinger, Marek Šumník, Štěpán Vaněček
27., 30., 60. Carlo Maria Maione
37. Dominik Michalanský
38. Jakub Sochor
58. Matěj Zuna
22. OG
60. Martin Moník
31. 5. 22 20:45 HANSP La Famiglia Vokra VV 9. 1:2 (1:1)
Utkání ovlivněné deštěm, které hosté rozhodli v samotném závěru. Pohledné akce a řada nastřelených tyčí na obou stranách. Janda
La Famiglia Vokra VV
Marian Krajč – Johan Alemu, Vojtěch Obhlídal, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna vs David Pícha – Jan Cikrt, Radek Činovec, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda
13. Jan Zuna 10. Svatopluk Sýkora
59. Pavel Krejzar
24. 5. 22 20:15 ZABEH Samson Bonella A La Famiglia 8. 2:3 (0:2)
Velmi kvalitní zápas, ve kterém Samson vyzrál na brankáře hostů až v poslední desetiminutovce, na vyrovnání to ale nestačilo. Jiří Smetana
Samson Bonella A La Famiglia
Michal Svoboda – Jan Bárta, Petr Čermák, Václav Kural, Josef Masner, Lukáš Michálek, Tomáš Ulihrach, David Vaško vs Marian Krajč – Marián Drahoš, Dominik Michalanský, Tomáš Runštuk, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
51. Josef Masner
53. Tomáš Ulihrach
3., 29. Dominik Michalanský
35. Tomáš Runštuk
17. 5. 22 20:45 HANSP La Famiglia Gladiators Beroun 7. 1:3 (0:0)
Pěkné kombinační utkání z obou stran. Gladiators se v druhém poločase nadechli k mohutnému náporu a rozhodli zápas ve svůj prospěch. La Famiglia neměla svůj den. Miroslav Kotek
La Famiglia Gladiators Beroun
Marian Krajč – Marián Drahoš, Dominik Michalanský, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Antonín Joska – Asen Jovkov, Adam Kuchař, Jan Majer, Jiří Patera, Martin Schenk, Radek Žižka, Zdeněk Žižka
47. Jakub Sochor 32. Jan Majer
39. Zdeněk Žižka
40. Asen Jovkov
10. 5. 22 19:15 MOTO4 Torpedo Ohrobec SKA La Famiglia 6. 3:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, nerozhodnutý až do samého konce. Domácí měli k výhře blíž, ale remíza je nakonec spravedlivá. Novotný
Torpedo Ohrobec SKA La Famiglia
Ladislav Nezbeda – Viktor Chačaturov, David Eppert, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Marek Opočenský, Nikolas Salašovič, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Marian Krajč – Johan Alemu, Ondřej Barvínek, Marián Drahoš, Carlo Maria Maione, Tomáš Runštuk, Michal Semínko, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
15. David Eppert
46. Marek Opočenský
59. Michal Suchánek
30., 49. Carlo Maria Maione
53. Michal Sochor
3. 5. 22 20:45 HANSP La Famiglia A.G.Č.V. 5. 2:3 (0:0)
Pěkné utkání. Po přestávce se hosté rozehráli ke skvělému výkonu a zvítězili nad dobře hrajícím soupeřem. Kotek
La Famiglia A.G.Č.V.
Tomáš Runštuk – Ondřej Barvínek, Marián Drahoš, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Kryštof Rzounek – Jiří Hendrich ml., Daniel Krynický, Martin Polívka, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Martin Urbánek, Ondřej Urbánek, Jan Vonášek
44. Michal Sochor
55. Jakub Sochor
33. Martin Polívka
38. Matěj Rzounek
48. Jan Vonášek
26. 4. 22 20:45 HANSP Torolka La Famiglia 4. 0:2 (0:1)
Velmi kvalitní a slušný fotbal. Miroslav Paleček, Milan Husák
Torolka La Famiglia
Martin ChládekPavel Čermák, Robert Fišer, Milan Flanderka, Jakub Hořák, Petr Matějka, Lubor Matras, Tomáš Pressl, Jaromír Srba vs Marian Krajč – Ondřej Barvínek, Marián Drahoš, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
20., 49. Jan Zuna
12. 4. 22 20:45 HANSP La Famiglia Městská policie 3. 11:1 (11:0)
Jednoznačné vítězství domácích. Smetana
La Famiglia Městská policie
Jiří Šimral – Marián Drahoš, Carlo Maria Maione, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Matěj Zuna vs Kamil Vícha – Jiří Babica, Lukáš Bártek, Karel Kreuzer, Libor Martinček, David Panýrek, Vladimír Panýrek, Martin Roman
37. Jiří Babica
5. 4. 22 20:45 HANSP K.T.S. FC La Famiglia 2. 1:1 (0:1)
La Famiglia se ujala v prvním poločase vedení, domácím se ale podařilo vyrovnat. Milan Husák
K.T.S. FC La Famiglia
Pavel Švejda – Adam Brentner, Martin Fiala, Michal Gloser, Martin Kabelka, Tomáš Miko, Ondřej Platil, Jakub Stránský vs Jiří Šimral – Marián Drahoš, Tomáš Runštuk, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
37. Martin Kabelka 13. Pavel Sochor
29. 3. 22 20:45 ARIT La Famiglia Erko Kbely 1. 6:0 k.
Vyrovnané, bojovné utkání. Hostům se ve druhém poločase podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu, nejlepší hráč zápasu Maione ale v závěru pečetil výhru La Famiglie. Daniel Vostřez
La Famiglia Erko Kbely
Marian Krajč – Ondřej Barvínek, Marián Drahoš, Carlo Maria Maione, Tomáš Runštuk, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Petr Chudoba – Dino Hodžič, Adam Kučera, Jakub Kučera, Matěj Řepka, Hasan-Ani Smajlovič, Jan Špaček, Filip Svoboda