5. 6. 22 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS MC Sarmat A 10. 1:2 (1:2)
Kvalitní zápas dvou rozdílných herních stylů, uspěl ten východní.
Martin Štros – Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Martin Moravec, Martin Mráz, Jan Novák, Václav Plášil, Jakub Sedlák, David Šefara, Jan Šťovíček, František Tůma vs Mykola Shokodko – Andriy Bazyuk, Oleksandr Desyk, Robert Minasian, Viktor Nihalchuk, Mykola Povarnitsyn, Mykola Svorozhynskyy, Serhii Zakharov
16. Jan Novák 27. Serhii Zakharov
28. Andriy Bazyuk
29. 5. 22 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Úžas 1.FFS 9. 5:7 (1:4)
Po deseti minutách to vypadalo, že mají hosté utkání ve své moci. Normální chlapi ale na začátku druhé půle dokázali snížit na rozdíl jediného gólu. Pak ale vyrobili hrubku v obraně a Úžas znovu odskočil. Nakonec hosté v pohodě vyhráli.
Normální Chlapi Úžas 1.FFS
Jan Dont – Michal Kabelka, Ivan Kolodii, Šimon Kopsa, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, László Sztánkovics, Patrik Tomášek vs Martin Štros – Ondřej Brož, Jan Kopřiva, Martin Moravec, Jan Novák, Václav Plášil, Jakub Sedlák, Jan Šťovíček, František Tůma, Lukáš Woitek
53. Lukáš Woitek
22. 5. 22 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Hosthunters 8. 5:7 (2:1)
Hezké utkání, které se rozhodlo až v poslední desetiminutovce. Oba týmy byly aktivní až do konce. Mládek
Úžas 1.FFS Hosthunters
Martin Štros – Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Martin Mráz, Václav Plášil, Jakub Sedlák, David Šefara vs Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, Ondřej Hašlar, Michal Klíč, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála
60. Jan Skála
15. 5. 22 17:30 DEKAN Hajduk Hůrka A Úžas 1.FFS 7. 7:3 (3:0)
První poločas vyzněl jasně pro Hajduk, druhá půle byla vyrovnaná. Zasloužená výhra domácích. Grůša
Hajduk Hůrka A Úžas 1.FFS
Patrik Furimský – Ondřej Bukáček, Václav Černý, Vojtěch Drábek, David Exner, Adam Hrníčko, Filip Pavelka, Jiří Sůva, Martin Tvrdý vs Martin Štros – Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Martin Mráz, Jan Novák, Jakub Sedlák, Jan Šťovíček
3., 14., 57. Václav Černý
24., 53. Adam Hrníčko
55. Martin Tvrdý
59. Vojtěch Drábek
33., 58. Ondřej Brož
49. Jan Novák
8. 5. 22 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Hustec 6. 5:3 (4:2)
Utkání dobré úrovně, hrané důrazně. Blahout
Úžas 1.FFS Hustec
Martin Štros – Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Martin Moravec, Jan Novák, Václav Plášil, Jakub Sedlák, Jan Šťovíček, František Tůma vs Martin Vohánka – David Crnko, Jan Kořínek, David Skalík, Filip Sklenička, Pavel Uhlík, Marek Vinš, Tuan Anh Vu
42. David Crnko
1. 5. 22 17:30 DEKAN Bruins FC Úžas 1.FFS 5. 3:2 (1:1)
Bruins byli techničtější, hosté zas bojovnější. Domácí v závěru udrželi těsné vedení. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
Bruins FC Úžas 1.FFS
Ivan Bareika – Leonid Bobrushkin, Nikita Bychkov, Andrey Meshkov, Andrey Polyakov, Dan Rusu, Mykhailo Saveliev, Stepan Suprun, Dzianis Yatsenka vs Martin Štros – Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Martin Mráz, Jan Novák, Václav Plášil, David Šefara, Jan Šťovíček
15. Dzianis Yatsenka
32. Stepan Suprun
53. Nikita Bychkov
29. Milan Jenčo
56. Jan Novák
24. 4. 22 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Hodkovičky United FC 4. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání se skvělými výkony brankářů, zasloužená remíza. Blahout
Úžas 1.FFS Hodkovičky United FC
Martin Štros – Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Martin Mráz, Jan Novák, Václav Plášil, Jakub Sedlák, Jan Šťovíček, Marek Zámečník vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Tomáš Kindl, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
37. Jan Šťovíček 19. Dominik Pechar
10. 4. 22 13:30 PLAM Komety FC A Úžas 1.FFS 3. 4:2 (2:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Komety FC A Úžas 1.FFS
Alnur Oskar – Roman Armenov, Mark Litvinov, Vladislav Miniakhmetov, Roman Mitakin, Petr Popov, Sergei Sokolov, Aliaksandr Stsepankou, Dzmitry Zhmako vs Martin Štros – Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Martin Moravec, Jan Novák, Jan Šťovíček, František Tůma, Marek Zámečník
1. Mark Litvinov
17. Sergei Sokolov
49. Roman Mitakin
58. OG
8. Marek Zámečník
35. Ondřej Brož
3. 4. 22 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Legion Aliena A 2. 1:12 (1:6)
Jednoznačné utkání, vítězové mají výborně složený tým. Blahout
Úžas 1.FFS Legion Aliena A
Jan Kopřiva – Ondřej Brož, Martin Moravec, Martin Mráz, Jan Novák, Václav Plášil, Jakub Sedlák, Jan Šťovíček, František Tůma, Lukáš Woitek vs Rostyslav Kushney – Nikita Anokhin, Ivan Bilotserkovets, Kyrylo Bulvynskyi, Andrii Illiashenko, Dias Kaibar, Vasyl Karaslai, Mikita Kyrilau, Evgenii Smirnov
13. Jan Šťovíček 3. Nikita Anokhin
8., 53. Ivan Bilotserkovets
10., 48. Kyrylo Bulvynskyi
18., 55. Mikita Kyrilau
20., 25., 43., 45., 54. Dias Kaibar
27. 3. 22 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Uragan 1. 4:4 (3:3)
Rychlé a vyrovnané utkání až do konce. Domácí vedli v zápase jedinou minutu, přesto nakonec berou bod. Mládek
Úžas 1.FFS Uragan
Martin Štros – Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Martin Mráz, Jan Novák, Václav Plášil, Jakub Sedlák, Marek Zámečník vs Oleksandr Hladii – Yevhen Dereniuk, Yevhen Hoian, Pavlo Lazurko, Vasyl Mytskan, Oleksander Prozhyzhko, Illia Tomniuk, Andrii Tserkunyk, Pavlo Valihurskyi