Ne 22.5.22 15:00 P1 Černý pumy Alvarez D.C.   (HL5H)
Ne 22.5.22 16:15 P1 Romania F.C. GJS FK   (HL5I)
Ne 22.5.22 17:30 P1 Beerchester United Sigma Churpos TJ   (HL8M)
Pá 17.6.22 18:00 MALES Beach attack 90210 Rozmetadlo FC   (HL5G)
Pá 17.6.22 19:15 MALES Zde je místo ... AC Tylen   (HL6I)
Pá 17.6.22 20:30 MALES Masařky z horní dolní Horno Porno   (HL8J)

19. 6. 22 14:45 PLAM Normální Chlapi Komety FC A 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
5. 6. 22 18:45 MIKU1 Legion Aliena A Normální Chlapi 10. 5:2 (1:2)
Hosté byli v prvním poločase lepší, po přestávce se ale z rychlých protiútoků prosadila Legion Aliena.
Legion Aliena A Normální Chlapi
Rostyslav Kushney – Nikita Anokhin, Andrii Illiashenko, Dias Kaibar, Mikita Kyrilau, Daniil Nikitin, Semen Rusanov, Nazariy Shukatka, Mykyta Ziukyn vs Jan Varga – Michal Kabelka, Ivan Kolodii, Šimon Kopsa, Petr Poláček, David Šimera, László Sztánkovics
18., 57., 58. Mikita Kyrilau
43. Nazariy Shukatka
54. Semen Rusanov
51 Nazariy Shukatka 23. Ivan Kolodii
26. Šimon Kopsa
51. László Sztánkovics
29. 5. 22 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Úžas 1.FFS 9. 5:7 (1:4)
Po deseti minutách to vypadalo, že mají hosté utkání ve své moci. Normální chlapi ale na začátku druhé půle dokázali snížit na rozdíl jediného gólu. Pak ale vyrobili hrubku v obraně a Úžas znovu odskočil. Nakonec hosté v pohodě vyhráli.
Normální Chlapi Úžas 1.FFS
Jan Dont – Michal Kabelka, Ivan Kolodii, Šimon Kopsa, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, László Sztánkovics, Patrik Tomášek vs Martin Štros – Ondřej Brož, Jan Kopřiva, Martin Moravec, Jan Novák, Václav Plášil, Jakub Sedlák, Jan Šťovíček, František Tůma, Lukáš Woitek
53. Lukáš Woitek
21. 5. 22 11:15 P1 U.G.A.R. FC Normální Chlapi 8. 3:5 (0:3)
Rychlé a vyrovnané utkání, ve kterém hosté lépe řešili své šance. Nikola Šolaja, Šimon Procházka
U.G.A.R. FC Normální Chlapi
Grygorii Bondar – David Ardbelava, Denis Dudnik, Vladislav Gorbunov, Vladyslav Huz, Yaroslav Huz, Sándor Kohán, Vyacheslav Lushanov, Ridan Muradov, Vladyslav Shulga vs Jan Dont – Jiří Andrle, Karel Andrle, Michal Kabelka, Ivan Kolodii, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, Patrik Tomášek
33., 43. David Ardbelava
54. Vladyslav Huz
11., 37., 38. Petr Poláček
23. David Šimera
30. Jakub Novotný
25. Patrik Tomášek
15. 5. 22 18:45 MIKU1 Normální Chlapi MC Sarmat A 7. 4:9 (2:3)
Domácí víc než tři čtvrtiny zápasu úspěšně vzdorovali, ale v závěru se projevila celková převaha Sarmatu, který nakonec přesvědčivě vyhrál. Pavel Potměšil
Normální Chlapi MC Sarmat A
Jan Varga – Ivan Kolodii, Šimon Kopsa, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, Vojtěch Zvěřina vs Mykhaylo Zozulynets – Andriy Bazyuk, Ruslan Bugayevskiy, Oleksandr Desyk, Said Idres, Mykola Landiak, Viktor Nihalchuk, Vasyl Povarnitsyn, Mykola Svorozhynskyy
17. Jakub Novotný
28., 35. Petr Poláček
58. Vojtěch Zvěřina
16., 21., 50., 54., 55., 57. Said Idres
30., 48. Ruslan Bugayevskiy
60. Mykola Svorozhynskyy
8. 5. 22 18:45 MIKU1 Uragan Normální Chlapi 6. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Uragan Normální Chlapi
Oleksandr Hladii – Yevhen Dereniuk, Pavlo Lazurko, Denys Mykytiuk, Vasyl Mytskan, Vasyl Nemesh, Andrii Tserkunyk vs
1. 5. 22 18:45 MIKU1 Hosthunters Normální Chlapi 5. 6:4 (2:2)
Domácí byli bojovnější a proto vyhráli. Milan Janča
Hosthunters Normální Chlapi
Ondřej Hašlar – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Jan Suchý vs Jan Varga – Michal Kabelka, Ivan Kolodii, Šimon Kopsa, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, Patrik Tomášek
3. Jan Červenka
14., 38., 41., 55. Václav Červenka
52. Milan Mařík
17., 49., 56. David Šimera
27. Patrik Tomášek
24. 4. 22 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Hajduk Hůrka A 4. 4:5 (2:2)
Domácí dlouho vedli, ale bez střídání jim došly síly. Hajduk v posledních deseti minutách výsledek otočil, ačkoliv neproměnil penaltu. Tomáš Axler, Lukáš Švec
Normální Chlapi Hajduk Hůrka A
Jan Varga – Ivan Kolodii, Šimon Kopsa, Petr Poláček, David Šimera, Vojtěch Zvěřina vs Patrik Furimský – Ondřej Bukáček, Václav Černý, David Exner, Adam Hrníčko, Nathan Kračunov, Filip Pavelka, Adam Urban
54. Ondřej Bukáček
10. 4. 22 16:15 P1 Hustec Normální Chlapi 3. 4:0 (1:0)
Domácí byli aktivnější a v posledních dvaceti minutách, kdy hráli Chlapi kvůli zranění v oslabení, výsledné skóre navýšili. Kamil Kohout
Hustec Normální Chlapi
Martin Vohánka – Michal Bujalka, David Crnko, František Kolský, Jan Kořínek, Filip Sklenička, Jakub Talík, Pavel Uhlík, Marek Vinš, Tuan Anh Vu vs Karel Andrle – Jiří Andrle, Michal Kabelka, Šimon Kopsa, David Šimera, Patrik Tomášek
22. František Kolský
40., 58. Jan Kořínek
45. Michal Bujalka
3. 4. 22 19:15 MIKU1 Normální Chlapi Bruins FC 2. 2:3 (2:1)
Domácí dlouho odolávali útokům Bruins, ale ti v závěru přeci jen dokázali výsledek otočit. Tomáš Axler
Normální Chlapi Bruins FC
Jan Varga – Jiří Andrle, Karel Andrle, Jan Dont, Michal Kabelka, Ivan Kolodii, Jakub Novotný, David Šimera vs Ivan Bareika – Leonid Bobrushkin, Nikita Bychkov, Kyrylo Linov, Andrey Meshkov, Vladimir Pushkarev, Dan Rusu, Stepan Suprun, Emil Rafailovič Tljašov, Dzianis Yatsenka
5. Jan Dont
28. David Šimera
8. Leonid Bobrushkin
51. Andrey Meshkov
59. Dzianis Yatsenka
51. Kyrylo Linov
25. 3. 22 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Normální Chlapi 1. 4:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, rozhodla efektivita Hodkoviček v poslední desetiminutovce. Miroslav Vostatek
Hodkovičky United FC Normální Chlapi
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Tomáš Kindl, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar vs Jiří Andrle – Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, Patrik Tomášek