12. Tým Jakuba Harapáta 11 0 1 10 14:63 1

Ne 3.4.22 15:00 ZABEH Renewal Jirky Měsíce Horsis heads   (HL8L)
Ne 3.4.22 16:15 ZABEH Příkopy FC England Praha   (HL8K)
Ne 3.4.22 17:30 ZABEH Ultimate Tým 21 Praha Rychlá rota   (HL7L)
Ne 8.5.22 15:00 ZABEH Opat Praha FC Enchillada   (HL8M)
Ne 8.5.22 16:15 ZABEH Pražská Stoka Atomový veverky B   (HL8L)
Ne 8.5.22 17:30 ZABEH Rychlá rota Dropa FC A   (HL7L)

17. 6. 22 19:15 SANC2 Lunochod 1.MFK A Ducksicks 11. 0:5 (0:3)
Mladší Ducksicks zaslouženě porazili silovější Lunochod. zápas ve vysokém tempu a s nasazením na obou stranách. Rozhodl výkon brankářů. Lukáš Weber, Jan Karlík
Lunochod 1.MFK A Ducksicks
Pavlo Polovynko – Bohdan Bokhonko, Vasyl Fushchich, Zhenya Fushchich, Sergej Halauko, Ivan Kliap, Oleksandr Kliap, Ruslan Maksym, Ivan Sabov, Mykhailo Sochka vs Jan Papoušek – Ondřej Herian, Petr Herian, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, David Šrejma, František Štěpánek, Jakub Wágner
50 Ivan Kliap 2., 42. Jan Kodytek
15. Filip Kodytek
20. Jakub Wágner
60. OG
50. Filip Kratěna
3. 6. 22 19:15 P2 Ducksicks Herbal Fusion 10. 6:4 (2:1)
Pohledné a rychlé utkání. Miroslav Vostatek
Ducksicks Herbal Fusion
Jan Papoušek – Ondřej Herian, Petr Herian, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, David Šrejma, František Štěpánek, Jakub Wágner vs Mihály Mizun – Daniel Bartoň, David Bílek, David Holub, Jonáš Klimt, Adam Novotný, Ivan Pylypchynets, Kryštof Winter
53. Ivan Pylypchynets
27. 5. 22 18:15 BECH Ducksicks Power Rangers 9. 4:5 (1:1)
Vyrovnané utkání, závěr ale vyšel lépe hostům. Jozef Šarlina
Ducksicks Power Rangers
Jan Papoušek – Ondřej Herian, Petr Herian, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, František Štěpánek, Jakub Wágner vs Michal Kocourek – Dominik Buchar, Tomáš Dobrý, Jan Hanzálek, Pavel Novanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach, Adam Trojan
17. OG
37. Filip Kratěna
45. Petr Herian
56. Jan Kodytek
23., 32., 43. Tomáš Dobrý
49., 53. Dominik Buchar
22. 5. 22 17:30 P2 Akta - rez Ducksicks 8. 0:5 (0:4)
Zasloužená výhra hostů. Tomáš Procházka, Václav Dreksler
Akta - rez Ducksicks
Milan Morávek – Martin Bláha, Jan Horák, Jiří Kleisl, David Kreuzer, Adam Schlupek, Jan Švarc, Martin Toupal vs Jan Papoušek – Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, David Šrejma, František Štěpánek, Jakub Wágner
48 Jan Horák 6. František Štěpánek
10., 19., 46. Jakub Wágner
30. Jan Kodytek
15. 5. 22 18:45 P3 Ducksicks Tým Jakuba Harapáta 7. 9:0 (8:0)
Ducksicks s početnější lavičkou rozhodli zápas už do poločasu, i když hra byla vyrovnaná a bylo na co se dívat na obou stranách. Březina
Ducksicks Tým Jakuba Harapáta
Jan Papoušek – Ondřej Herian, Petr Herian, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, David Šrejma, František Štěpánek, Jakub Wágner vs Petr Maceček – David Borovský, Ondřej Holubec, Dominik Malý, Michal Mencl, Filip Mikuláš, Jan Pokorný, Robert Vejdělek
4., 14., 24. František Štěpánek
7., 21., 59. Petr Herian
13. Ondřej Herian
16. Filip Kratěna
25. Jakub Wágner
6. 5. 22 19:30 PRKOP President FC Ducksicks 6. 1:6 (1:3)
Rychlé, důrazně hrané utkání, plné šancí. Rozhodla lepší koncovka hostů, President v poledních dvaceti minutách prakticky rezignoval na snahu o zvrat.
President FC Ducksicks
Martin Kolankiewicz st. – Jakub Dvořák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Jan Šmíd, Vladimír Sup, Tomáš Zyta vs Jan Papoušek – Ondřej Herian, Petr Herian, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, David Šrejma, František Štěpánek, Jakub Wágner
6. Jan Peclinovský 14., 19. Petr Herian
28. Ondřej Herian
39. Jan Kodytek
52. David Šrejma
60. Jakub Wágner
29. 4. 22 19:30 BECH Ducksicks Nalejto 1.FC 5. 1:0 (1:0)
Utkání, které rozhodla jediná branka. Březina
Ducksicks Nalejto 1.FC
Jan Papoušek – Ondřej Herian, Petr Herian, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, František Štěpánek, Jakub Wágner vs Jiří Pikner – David Bobáň, Marek Hála, Pavel Homola, Marek Pont, Jakub Rathouský, Jan Souček
25. Petr Herian
24. 4. 22 18:45 P3 Pfefrs FC Ducksicks 4. 3:4 (2:1)
Hezké vyrovnané utkání, vyhrál šťastnější tým. Marcel Kučera, Tomáš Krsek
Pfefrs FC Ducksicks
Kryštof Benka – Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Filip Veselý, Marek Vyjdák vs Jan Papoušek – Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, David Šrejma, František Štěpánek, Jakub Wágner
21. Filip Veselý
28., 48. Tomáš Rothe
19., 31. Jakub Wágner
43. František Štěpánek
45. David Šrejma
8. 4. 22 18:15 BECH Ducksicks Co je? 3. 2:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, domácí se štěstím vyhráli.
Ducksicks Co je?
Jan Papoušek – Petr Herian, Filip Kodytek, Jan Kodytek, David Šrejma, František Štěpánek, Jakub Wágner vs Jozef Ščury – Jakub Hybš, Radomír Jungbauer, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Jacob Šimek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun, Vojtěch Vokoun
5., 56. Petr Herian 23. Karel Šimek
1. 4. 22 18:15 HANSP Pajzovna FC Ducksicks 2. 7:8 (3:5)
Hosté se dostali do vedení už ve 2. minutě a náskok pak udržovali po celý zápas. Závěrečný tlak Pajzovny už na bod nestačil. Liška
Pajzovna FC Ducksicks
Martin Blažek – Dominik Holouš, Martin Kamarýt, Jan Linhart, Jan Šebesta, Luděk Steinocher, David Světlík, Tomáš Vodsloň vs Jan Papoušek – Petr Herian, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, František Štěpánek, Jakub Wágner