St 23.3.22 18:15 BECH Literpool United Viktoria Bítovská A   (HL7B)
St 23.3.22 19:30 BECH Velký špatný Vládci Prahy   (HL4D)
St 23.3.22 20:45 BECH Princ Praha FC Vibromax 1985   (HL5E)
Út 29.3.22 18:15 BECH Šílení kačeři Harum Praha   (HL8H)
Út 29.3.22 19:30 BECH Red Leads Bee Well Čelákovice   (HL7B)
Út 29.3.22 20:45 BECH Tatran Válec Black mamba IBD   (HL5C)

19. 6. 22 17:30 ZABEH Athletico Spořilov Rychlá rota 11. 1:4 (0:1)
V utkání dvou týmů ohrožených sestupem byla vidět opatrnost. Hosté až v posledních deseti minutách rozhodli o svém vítězství. Jiří Smetana
Athletico Spořilov Rychlá rota
Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Antonín Kec, Jiří Květoň, Dominik Prokop, Martin Šabat, Zdeněk Šabat vs Vít Trůbl – Martin Holub, Lukáš Hrnčíř, Lukáš Kapinus, Michal Krautwurm, Rudolf Kvapil, Vladimír Škaloud, Dominik Vít
48. Martin Šabat 23. Lukáš Kapinus
33. Dominik Vít
51. Martin Holub
56. Lukáš Hrnčíř
5. 6. 22 17:30 ZABEH Rychlá rota My 10. 1:4 (0:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v prvním dějství byli lepší hosté a druhou půli opanovali domácí. Ztrátu z prvního poločasu se však Rotě smazat nepodařilo, My tak vítězí. František Novotný
Rychlá rota My
Vít Trůbl – Jaroslav Bureš, Martin Holub, Lukáš Hrnčíř, Lukáš Kapinus, Michal Krautwurm, Rudolf Kvapil vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Janeček, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Ronny Zangenberg
40. Michal Krautwurm 4. Jan Janeček
22. Lukáš Rejmon
50. Milan Kučera
53. Tomáš Bělíček
29. 5. 22 17:30 ZABEH Rapid Libeň Rychlá rota 9. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém by dělba bodů byla spravedlivější. Ale Rychlé rotě se nepodařilo proměnit šance. Březina
Rapid Libeň Rychlá rota
Ondřej Chýle – Šimon Choleva, Kryštof Šimon Kasha, Adam Říha, Kristián Rosenkranz, Mikuláš Růžička, Adam Tran, Tadeáš Vachek vs Vít Trůbl – Jaroslav Bureš, Lukáš Hrnčíř, Lukáš Kapinus, Michal Krautwurm, Rudolf Kvapil, Daniel Vu
48. Šimon Choleva
52. Kristián Rosenkranz
22. 5. 22 17:30 ZABEH Rychlá rota Black Fellaz FC 8. 6:3 (3:1)
Domácí byli od začátku lepším týmem. Lukáš Dufek
Rychlá rota Black Fellaz FC
Vít Trůbl – Jaroslav Bureš, Lukáš Hrnčíř, Michal Krautwurm, Marek Palán, Vojtěch Raiman, Daniel Vu vs Dan Sedláček – Jakub Čakan, Vojtěch Chalupa, Jakub Chuman, Otto Klemperer, Daniel Sklenář, Tomáš Veselý
12., 47. Jaroslav Bureš
14., 33. Michal Krautwurm
21. Lukáš Hrnčíř
35. Vojtěch Raiman
8., 52. Tomáš Veselý
43. OG
15. 5. 22 18:45 ZABEH s.Oliver A Rychlá rota 7. 4:3 (2:0)
Vyrovnané korektní utkání, ve kterém o vítězství domácích rozhodla poslední minuta utkání. Mládek
s.Oliver A Rychlá rota
Tomáš Vlček – Petr Horák, Zdeněk Slanina, Martin Valenta, Jakub Venclík, Václav Venclík, Jan Vomáčka vs Vít Trůbl – Jaroslav Bureš, Lukáš Hrnčíř, Michal Krautwurm, Marek Palán, Dominik Vít, Daniel Vu
25., 35., 59. Petr Horák
29. Martin Valenta
24 Petr Horák 43., 44., 47. Jaroslav Bureš
8. 5. 22 17:30 ZABEH Rychlá rota Dropa FC A 6. 2:8 (0:5)
Zasloužené vítězství Dropy, která postupně navyšovala svůj náskok. František Štěpánek, Filip Kodytek
Rychlá rota Dropa FC A
Vít Trůbl – Jaroslav Bureš, Martin Holub, Rudolf Kvapil, Vojtěch Raiman, Dominik Vít, Daniel Vu vs Martin Votruba – Adam Brotánek, Patrik Gregor, Jan Horn, Pavel Jančovič, David Piják, Patrik Přibyslavský
48. Jaroslav Bureš
52. Dominik Vít
12. David Piják
14. Adam Brotánek
23., 24., 26., 45., 59. Pavel Jančovič
35. Jan Horn
1. 5. 22 17:30 ZABEH Rychlá rota Xichties FC 5. 2:7 (1:6)
Zápas se hrál v dobrém tempu. mnoho akcí na obou stranách. Tým Xichties si však počínal lépe v zakončení a tak odjíždí s výhrou. Stárek
Rychlá rota Xichties FC
Vít Trůbl – Jaroslav Bureš, Martin Holub, Lukáš Hrnčíř, Michal Krautwurm, Rudolf Kvapil, Marek Palán, Dominik Vít vs Roman Pytlíček – Martin Bílek, Tomáš Chrudimský, Jakub Horáček, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík, Štěpán Vašíček
25. Jaroslav Bureš
49. Marek Palán
7., 12., 28. Martin Bílek
15., 22. David Kremlík
20., 58. Josef Kocourek
24. 4. 22 15:00 P2 SoClose United Rychlá rota 4. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání. Vyhráli šťastnější domácí. Kohout
SoClose United Rychlá rota
Lukáš Klíma – Jan Alaxin, Petr Chudomel, Peter Cincula, Igor Grytsyk, Marek Husník, Michal Simonics, Jan Vejvoda vs Vojtěch Raiman – Jaroslav Bureš, Martin Holub, Michal Krautwurm, Marek Palán, Vladimír Škaloud, Daniel Vu
18. Igor Grytsyk
50. Peter Cincula
40. Michal Krautwurm
10. 4. 22 17:30 ZABEH Rychlá rota DDR FC 3. 11:0 (5:0)
Domácí byli fotbalovější, podali přesvědčivý výkon a ze soupeře udělali pouze kompars. David Janošec, Jan Vlasák
Rychlá rota DDR FC
Vít Trůbl – Jaroslav Bureš, Michal Krautwurm, Marek Palán, Vladimír Škaloud, Dominik Vít, Daniel Vu vs Gabriel Bugár – Luboš Bláha, Vojtěch Bugár, Lukáš Chytráček, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík
5., 40., 53. Dominik Vít
9., 23., 43., 49. Jaroslav Bureš
14. Vladimír Škaloud
15. Marek Palán
32. Michal Krautwurm
48. Daniel Vu
3. 4. 22 17:30 ZABEH Ultimate Tým 21 Praha Rychlá rota 2. 6:1 (2:0)
Utkání vysoké úrovně, rozhodla větší kvalita domácího týmu, který převyšuje 7. ligu. Hosté se za svůj výkon rozhodně nemusí sydět. František Štěpánek, Filip Kodytek
Ultimate Tým 21 Praha Rychlá rota
Dionis Pisarenco – Maxim Andritchi, Igor Ceban, Petru Cerevatov, Gabriel Feraru, Vitalie Mereuta, Victor Piscovei, Kristian Shelemba vs Vít Trůbl – Jaroslav Bureš, Martin Holub, Lukáš Hrnčíř, Michal Krautwurm, Marek Palán, Vladimír Škaloud, Dominik Vít, Daniel Vu
8. Victor Piscovei
25., 33., 59. Gabriel Feraru
32., 45. Kristian Shelemba
45. Lukáš Hrnčíř
27. 3. 22 17:30 ZABEH Rychlá rota Sestra Sojka 1. 5:3 (3:1)
Vyrovnaný zápas. Domácí šli se štěstím do vedení 2:0. V první polovině druhého poločasu už bylo vyrovnáno. Pak však hosté ztratili koncentraci a dostali další dva góly. Sergey Greshnyakov