Pá 27.5.22 19:15 ZAK Efficenza AC Rozmetadlo FC   (HL5G)
Pá 27.5.22 20:30 ZAK Inter Hostivař Real Prd   (HL8J)

20. 6. 22 20:30 SANC1 Klucy PFS A.Č.A.B. FC 11. 4:4 (3:1)
Hrál se slušný fotbal. Zasloužená remíza. Miroslav Paleček
Jakub Kučera – Lukáš Kalenda, Tomáš Kalenda, Ondřej Malíček, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Tomáš Vrňák vs David Hradečný – Telis Aliapulios, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jakub Kafka, Jan Kafka, Jan Pejša, Šimon Peterka
8., 51. Lukáš Ditrich
33. Jan Pejša
59. Telis Aliapulios
6. 6. 22 20:15 P3 A.Č.A.B. FC Habet Praha FŇ 10. 3:6 (2:2)
Vyrovnané utkání, které na svou stranu získali hosté především díky dobré obraně a maximální efektivitě v druhém poločase. Martin Nicek
A.Č.A.B. FC Habet Praha FŇ
David Hradečný – Telis Aliapulios, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jakub Kafka, Jan Pejša, Šimon Peterka, Matěj Tomíček, Ondřej Trojan vs Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Ondřej Laurin, Jan Liška, Matouš Pinkava, Adam Piškula, Marek Piškula, Jakub Podlesný, Dominik Řehounek, Martin Škorík
22., 32. Telis Aliapulios
26. Lukáš Ditrich
15 Jakub Javůrek 6., 36. Jan Liška
24. Dominik Řehounek
43., 56., 57. Matouš Pinkava
30. 5. 22 20:45 ARIT F3N FC B A.Č.A.B. FC 9. 2:2 (0:0)
Velice kvalitní utkání, v němž góly padaly až v posledních minutách. Zasloužená remíza. Mládek
F3N FC B A.Č.A.B. FC
Martin Landa – Martin Charvát, Vít Ficl, Pavel Hodura, Filip Kohoutek, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Marek Teller vs David Hradečný – Telis Aliapulios, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jakub Kafka, Jan Pejša, Šimon Peterka, Ondřej Trojan
45. Martin Charvát
57. Vít Ficl
50. Telis Aliapulios
53. Jakub Javůrek
23. 5. 22 19:30 HOSTI A.Č.A.B. FC Banana Chiquíta 8. 6:3 (2:3)
Hosté promarnili dvougólový náskok. Domácí zcela jasně získali druhý poločas a otočili výsledek. Dufek
A.Č.A.B. FC Banana Chiquíta
Jan Kafka – Telis Aliapulios, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jakub Kafka, Jan Pejša, Šimon Peterka, Matěj Tomíček, Ondřej Trojan vs František Kouba – Meiirbek Nariman, Martin Řežábek, Tomáš Rieger, Lukáš Sýkora, Radek Vojtěch, Jan Zelenka
29. Radek Vojtěch
16. 5. 22 20:30 DABLI A.Č.A.B. FC Traktor Praha A 7. 0:4 (0:2)
Vyrovnané utkání v poli, ale góly dávali jen hosté. Josef Klail, Václav Dreksler
A.Č.A.B. FC Traktor Praha A
Lukáš Ditrich – Telis Aliapulios, Jakub Javůrek, Jan Kafka, Jan Pejša, Šimon Peterka, Matěj Tomíček, Ondřej Trojan vs Jan Zajíček – Josef Alferi, Jan Brož, Petr Hošek, Petr Stiblík, Petr Táborský, Haris Zulić
18., 24. Petr Hošek
31. Haris Zulić
60. Jan Brož
2. 5. 22 19:15 KORAB Prague St. Gentlemen A.Č.A.B. FC 6. 2:10 (0:5)
Jasná záležitost od první do poslední minuty, kdy vynikal zejména střelecky agilní Aliapulios. Michal Krejča, Lukáš Dufek
Prague St. Gentlemen A.Č.A.B. FC
Tomáš Šimůnek – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Vladimír Koucký, Lukáš Rieger, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch vs Jan Kafka – Telis Aliapulios, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jakub Kafka, Jan Pejša, Šimon Peterka, Ondřej Trojan
41., 52. Tomáš Brunclík 5. Jakub Kafka
8., 30., 31., 42., 50. Telis Aliapulios
18., 46. Ondřej Trojan
22. Jakub Javůrek
58. Lukáš Ditrich
25. 4. 22 19:15 HRAB1 A.Č.A.B. FC Tlakové galoše 5. 1:1 (0:0)
Bojovný zápas, zasloužená remíza. Sergey Greshnyakov
A.Č.A.B. FC Tlakové galoše
David Hradečný – Telis Aliapulios, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jan Kafka, Jan Pejša, Šimon Peterka, Ondřej Trojan vs Jan Hromádko – Václav Boháč, Martin Čížek, David Doležal, Dominik Doležal, Tomáš Havran, Jiří Mergl, Matěj Novák, Jan Oktábec, Václav Pokorný, Ladislav Salvet, Marek Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel
59. Telis Aliapulios 51. Václav Pokorný
11. 4. 22 20:45 HOSTI Primitives Prague FC A.Č.A.B. FC 4. 1:2 (1:1)
Pohledné utkání plné šancí. AČAB byl dominantnější a i přes dva závary v poslední minutě vítězství uhájil. Josef Klail, Václav Dreksler
Primitives Prague FC A.Č.A.B. FC
Tomáš Pospíšil – Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Vladimír Pátek, Radek Viktora vs David Hradečný – Telis Aliapulios, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jakub Kafka, Jan Kafka, Jan Pejša, Ondřej Trojan
7. Milan Jerečič 25. Jan Kafka
44. Jakub Kafka
4. 4. 22 20:45 HOSTI A.Č.A.B. FC Sanitka AS 3. 1:3 (1:3)
Poměrně vyrovnané utkání, než se Sanitka ujala vedení. Poté již s přehledem kontrolovala hru a dovedla utkání k vítězství. Michal Krejča, Lukáš Dufek
A.Č.A.B. FC Sanitka AS
Lukáš Ditrich – Telis Aliapulios, David Hradečný, Jakub Javůrek, Jakub Kafka, Jan Kafka, Šimon Peterka, Ondřej Trojan vs Michal Strakatý – Marek Ducháč, David Jansa, Matěj Malý, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, Lukáš Slaboch, Jáchym Straka
11. Telis Aliapulios 15. Matěj Malý
22. Lukáš Slaboch
30. Vojtěch Selix
28. 3. 22 18:15 DEKAN Libeň SK A A.Č.A.B. FC 2. 2:8 (0:3)
Slušný zápas hraný v dobrém tempu. Blahout
Libeň SK A A.Č.A.B. FC
Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, David Řezáč, Michal Vlk vs David Hradečný – Telis Aliapulios, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jakub Kafka, Jan Kafka, Jan Pejša