Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 20.6.22 | 20:30 | KORAB | Kubrt Prague St. Gentlemen | 11. | 5:0 |
Po 6.6.22 | 19:15 | KORAB | Prague St. Gentlemen Klucy PFS | 10. | 0:6 k. |
Po 30.5.22 | 19:15 | KORAB | Habet Praha FŇ Prague St. Gentlemen | 9. | 3:5 |
Po 23.5.22 | 19:15 | KORAB | Prague St. Gentlemen F3N FC B | 8. | 0:3 |
Po 16.5.22 | 19:15 | KORAB | Banana Chiquíta Prague St. Gentlemen | 7. | 7:2 |
Po 2.5.22 | 19:15 | KORAB | Prague St. Gentlemen A.Č.A.B. FC | 6. | 2:10 |
Po 25.4.22 | 19:15 | KORAB | Prague St. Gentlemen Traktor Praha A | 5. | 5:4 |
Po 11.4.22 | 19:15 | HRAB1 | Tlakové galoše Prague St. Gentlemen | 4. | 6:0 k. |
Po 4.4.22 | 19:15 | KORAB | Prague St. Gentlemen Primitives Prague FC | 3. | 0:6 |
Po 28.3.22 | 19:15 | KORAB | Sanitka AS Prague St. Gentlemen | 2. | 10:2 |
Po 21.3.22 | 19:15 | KORAB | Prague St. Gentlemen Libeň SK A | 1. | 2:10 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klucy PFS | 11 | 7 | 2 | 2 | 52:29 | 16 |
2. | Tlakové galoše | 11 | 7 | 2 | 2 | 34:22 | 16 |
3. | A.Č.A.B. FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 42:32 | 13 |
4. | Habet Praha FŇ | 11 | 5 | 3 | 3 | 37:33 | 13 |
5. | Sanitka AS | 11 | 5 | 2 | 4 | 51:32 | 12 |
6. | Primitives Prague FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:33 | 12 |
7. | Traktor Praha A | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:40 | 12 |
8. | Kubrt | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:41 | 11 |
9. | F3N FC B | 11 | 3 | 3 | 5 | 32:39 | 9 |
10. | Libeň SK A | 11 | 4 | 0 | 7 | 41:50 | 8 |
11. | Banana Chiquíta | 11 | 2 | 2 | 7 | 33:47 | 6 |
12. | Prague St. Gentlemen | 11 | 2 | 0 | 9 | 18:70 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 8.4.22 | 18:45 | TEMPO | Hodkovičky United FC U.G.A.R. FC (HL3D) |
Pá 8.4.22 | 20:00 | TEMPO | Los Bimbananos Zmaštěný stroje SC (HL6I) |
St 4.5.22 | 18:15 | HANSP | Turbosršni CF Periferie United (HL4D) |
St 4.5.22 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC VET Blesk VK VET A (VL3B) |
St 25.5.22 | 18:15 | PRKOP | Klamovka Praha FK Alibi (HL6F) |
St 25.5.22 | 19:30 | PRKOP | PAPE Dejvice AC SK FC (HL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brunclík Tomáš | 7 | 3 |
Chalupa Pavel | 9 | 5 |
Koucký Vladimír | 8 | 4 |
Rieger Lukáš | 9 | 3 |
Šimůnek Tomáš | 8 | 1 |
Sojka Pavel | 8 | 0 |
Vomáčka František | 9 | 1 |
Wallesch Ondřej | 9 | 1 |