12. Atletico Dělo SFC A 11 0 1 10 22:61 1

Po 2.5.22 18:00 SANC2 Zenit Buštěhrad Ruchadlo Praha FC   (HL8A)
Po 2.5.22 19:15 SANC2 Umělci z Prahy Nounejm   (HL6B)
Po 2.5.22 20:30 SANC2 Santovi Sobi Havri Havri   (HL5A)
Út 24.5.22 18:00 STER1 Šílení kačeři Team Bambus   (HL8H)
Út 24.5.22 19:15 STER1 AG team Deportivo Estudiantil FC A   (HL5C)
Út 24.5.22 20:30 STER1 Kult žlutého míče Bee Well Čelákovice   (HL7B)

16. 6. 22 19:00 BECH Sebranka FC B Šejk Peterka 11. 7:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, kdy Sebranka během krátké chvíle utekla soupeři o tři góly a pak už jen hlídala výsledek. Tomáš Axler
Sebranka FC B Šejk Peterka
Ondřej Laun – Jakub Havlíček, Michal Hlavatý, Libor Honeš, Matyáš John, Petr Karban vs Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Karel Ejem, Milan Karas, Ondřej Kopal, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
58. Milan Karas
2. 6. 22 20:45 BECH Šejk Peterka Pivojs s.r.o.1.FC 10. 0:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas s minimem šancí, vyhráli hosté.
Šejk Peterka Pivojs s.r.o.1.FC
Michal Srnec – Petr Chmelař, Karel Ejem, Milan Karas, Ondřej Kopal, Jan Lhota, Jan Michálek, Martin Semerád, Michal Urbančík vs Michal Kapička – Emanuel Gubrický, Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma
28. Benjamin Tůma
26. 5. 22 20:45 BECH Namo FC Šejk Peterka 9. 4:4 (3:1)
Vyrovnané utkání. Zasloužená remíza. Kuna
Namo FC Šejk Peterka
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Jan Lehovec, Tadeáš Malátek, Martin Petroš, Matyáš Vlk vs Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Karel Ejem, Milan Karas, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Martin Semerád, Michal Urbančík
5., 26., 49. Matyáš Vlk
25. Tadeáš Malátek
27., 48. Milan Karas
36. David Čermák
46. Lukáš Šalamoun
19. 5. 22 20:45 BECH Šejk Peterka F.C.K. 8. 4:6 (0:2)
Zápas nabídl spousty krásných šancí na obou stranách. Nakonec byl šťastnější tým hostů. Jakub Maršálek
Šejk Peterka F.C.K.
Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Milan Karas, Ondřej Kopal, Lukáš Šalamoun, Martin Semerád, Michal Urbančík vs Pavel Monhart – Denis Freitas Lopes, Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Martin Lívanec, David Monhart, Jan Sedlář
42. Martin Lívanec
5. 5. 22 20:45 BECH Šejk Peterka Dromedarians Praha 6. 2:1 (2:0)
Zápas měl skvělé tempo. Bylo hodně šancí, ale málo gólů. Domácí si vedení udrželi. Stárek
Šejk Peterka Dromedarians Praha
Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Karel Ejem, Milan Karas, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Martin Semerád, Michal Urbančík vs Jiří Červený – Martin Kožár, Jan Kubec, Marek Navrátil, Petr Pištěk, Petr Roth
4. Lukáš Šalamoun
23. Milan Karas
45. Martin Kožár
28. 4. 22 20:45 BECH Czech Inn Hotels Šejk Peterka 5. 11:1 (7:0)
Jednoznačné utkání z pohledu domácích. Hosté vstřelili alespoň čestný gól. Dvořák
Czech Inn Hotels Šejk Peterka
Oleksandr Levenko – David Huleš, Karel Pátek, Pavel Šámal, Lukáš Skirka, David Svoboda, Tomáš Svoboda, Miloš Zapadlo vs Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Karel Ejem, Milan Karas, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Martin Semerád, Michal Urbančík
31. Martin Semerád
21. 4. 22 20:45 BECH Šejk Peterka Atletico Dělo SFC A 4. 6:2 (1:1)
První poločas byl docela vyrovnaný, každý z týmů se prosadil jednou, proto poločas skončil 1:1. V druhém poločase se Šejk Peterka ujal vedení a přehrával soupeře, proto také vyhrál výsledkem 6:2. Jakub Maršálek
Šejk Peterka Atletico Dělo SFC A
Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Karel Ejem, Milan Karas, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Martin Semerád, Michal Urbančík vs Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Pavel Kubesa, Jan Langer, Michal Pazderník, Jan Říha
27., 55. Jan Langer
14. 4. 22 19:30 BECH Dynamo R.U.M. B Šejk Peterka 7. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
7. 4. 22 20:45 BECH Arabská Šejk Peterka 3. 5:3 (3:1)
Domácí se ujali rychlého vedení. Hosté zápas zdramatizovali, ale nakonec domácí byli lepší v závěru a zvítězili. Dvořák
Arabská Šejk Peterka
Zdeněk Sloboda – Vít Bednář, David Janeczek, Kryštof Jinek, Rudolf Klepáček, Milan Meliš, Petr Pařízek, Ondřej Sluka vs Michal Žůrek – David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Milan Karas, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Martin Semerád, Michal Urbančík
11. Kryštof Jinek
16., 50. Milan Meliš
18., 55. David Janeczek
29. Martin Semerád
35. Karel Ejem
38. Milan Karas
31. 3. 22 20:45 BECH Šejk Peterka Inter Letná 2. 5:1 (1:0)
Průměrný zápas 6. ligy. Dvonč
Šejk Peterka Inter Letná
Michal Srnec – David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Milan Karas, Ondřej Kopal, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Martin Semerád, Michal Urbančík vs Ondřej Dostál – Jakub Cihla, Daniel Komrska, Marek Mašita, Jakub Neuwirth, Daniel Pecho, Jaroslav Šustek
20., 37., 43. Martin Semerád
41., 50. Lukáš Šalamoun
55. Daniel Komrska
24. 3. 22 20:45 BECH Šejk Peterka Serus AC 1. 1:2 (0:0)
Serus byl až na závěrečných deset minut aktivnější i fotbalovější a zaslouženě vyhrál. Zdeněk Holakovský
Šejk Peterka Serus AC
Michal Srnec – David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Milan Karas, Ondřej Kopal, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Martin Semerád, Michal Žůrek vs Martin Hadzima – Tomáš Ferenčák, Peter Hupka, Michal Mazúr, Martin Medo, Ján Staš, Ervín Tóth, Matúš Viščor