Ne 10.4.22 17:15 HOSTI Atlanta Žižkov FC Hypochondři   (HL6L)
Ne 10.4.22 18:30 HOSTI Gud Fellas FC Příkopy FC   (HL8K)
Út 3.5.22 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Dejvický expres VET   (VL4B)
Út 3.5.22 20:30 SCBEC BongoBongo AC Cvrčci FC   (HL6B)
Čt 26.5.22 19:00 P1 Lunochod 1.MFK A Tým Jakuba Harapáta   (HL4E)
Čt 26.5.22 20:15 P1 PRKA Měcholupská střeva   (HL7H)

16. 6. 22 20:45 CESMI Šílení kačeři Panteři Buštěhrad 11. 1:5 (0:2)
Hosté i za obrovské podpory fanoušků dovedli zápas i se slečnou v sestavě k vítězství. Dušan Melíšek
Šílení kačeři Panteři Buštěhrad
Petr Vodička – Jaroslav Benda, Ondřej Bolek, Štěpán Kolář, Michal Kopčan, Pavel Skřivan vs Ondřej Hes – Daniel Horváth, Miroslav Novotný, Jana Pencová, Václav Samec, Roman Sirbu, Eduard Skramuský, Patrik Skramuský, Karel Smrkovský, Daniel Štěpánek
59. Štěpán Kolář 10., 27. Eduard Skramuský
35. Miroslav Novotný
41. Václav Samec
48. Patrik Skramuský
2. 6. 22 19:30 ARIT Ya Basta! A Šílení kačeři 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
24. 5. 22 18:00 STER1 Šílení kačeři Team Bambus 9. 1:8 (0:3)
Jednoznačné utkání v režii hostů. Kamil Kohout
Šílení kačeři Team Bambus
Libor Viták – Jaroslav Benda, Ondřej Bolek, Štěpán Kolář, Michal Kopčan, Jan Šmídl vs James Curran – Van Tuan Dao, Pham Viet Do, Zdeněk Kupka, Duy Quang Nguyen, Quan Nguyen, Thanh Cong Nguyen, Johan Ricardo Restrepo Agudelo
35. Štěpán Kolář 2., 31. Pham Viet Do
17., 39. Zdeněk Kupka
30. Duy Quang Nguyen
38., 57. Quan Nguyen
56. Thanh Cong Nguyen
19. 5. 22 20:30 STER1 Toyota FC Šílení kačeři 8. 3:2 (2:1)
Hosté dvakrát dokázali vyrovnat, na třetí branku domácích ale už odpovědět nedokázali. Sergey Greshnyakov
Toyota FC Šílení kačeři
Michal Geyer – Martin Koubík, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Karel Popelka, Jan Škarda, Jan Šramota, Lukáš Tančinec, Lukáš Urbánek vs Petr Vodička – Jaroslav Benda, Ondřej Bolek, Michal Hornok, Štěpán Kolář, Pavel Skřivan, Jan Šmídl, Libor Viták
12., 27. Lukáš Urbánek
50. Karel Popelka
21. Michal Hornok
44. OG
12. 5. 22 18:00 MALES Strahovská 10 B Šílení kačeři 7. 5:2 (0:0)
Zápas měl dobré tempo. Viděli jsme krásné akce na obou stranách. Domácí využili více šancí a tak mohli spokojeně odjíždět se dvěma body. Stárek
Strahovská 10 B Šílení kačeři
Alexandr Zpěvák – Vojtěch Bártek, Martin Cuhra, Lukáš Drbola, Milan Merva, Jindřich Prášil, Jan Václavík vs Petr Vodička – Jan Abraham, Jaroslav Benda, Ondřej Bolek, Michal Hornok, Štěpán Kolář, Michal Kopčan, Pavel Skřivan, Jan Šmídl, Libor Viták
36., 53. Martin Cuhra
44., 56. Milan Merva
58. Vojtěch Bártek
46. Michal Hornok
54. Štěpán Kolář
5. 5. 22 20:30 MALES Šílení kačeři Pod parou 6. 1:4 (1:1)
Hosté byli od začátku lepším týmem, převahu vyjádřili ve druhém poločase i gólově.
Šílení kačeři Pod parou
Libor Viták – Jan Abraham, Ondřej Bolek, Michal Hornok, Štěpán Kolář, Michal Kopčan, Pavel Skřivan, Jan Šmídl vs Petr Zeman – Jakub Cibulka, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Jaroslav Kraus, Marko Lozo, Jiří Mistoler, Martin Neuschl, Roman Petruška, Miroslav Pospíšil, Nurbek Sagynbayev, Jakub Seifert
9. Michal Hornok 30., 60. Jiří Mistoler
52. Roman Petruška
60. Nurbek Sagynbayev
28. 4. 22 19:15 STER2 Los Muchachos Šílení kačeři 5. 2:2 (1:2)
Ve vyrovnaném utkání se Kačeři během minuty ujali vedení 2:0, domácí do přestávky snížili na 1:2 a ve druhé půli srovnali na konečných 2:2. Martin Hošek
Los Muchachos Šílení kačeři
Pavel Nulíček – Petr Harant, Lukáš Janovský, Josef Klíma, Jan Kořínek, Adam Peichl, Jakub Sluka, Ladislav Žitný, Vojtěch Žitný vs Petr Vodička – Jaroslav Benda, Ondřej Bolek, Michal Hornok, Štěpán Kolář, Michal Kopčan, Pavel Skřivan, Jan Šmídl, Libor Viták
20. Lukáš Janovský
47. Jan Kořínek
9., 10. Pavel Skřivan
21. 4. 22 18:00 STER3 Šílení kačeři Libeň SK B 4. 1:4 (0:1)
Hosté postupně prokázali svou kvalitu a zaslouženě zvítězili. Domácí měli problém si přesně přihrát. Michal Rataj
Šílení kačeři Libeň SK B
Petr Vodička – Jan Abraham, Jaroslav Benda, Michal Hornok, Štěpán Kolář, Michal Kopčan, Pavel Skřivan, Jan Šmídl, Libor Viták vs Daniel Knotek – Daniel Joska, Jakub Joska, Aleš Maštera, Tomáš Tichý, Michal Vlk, Roman Vlk
55. Pavel Skřivan 23., 34. Michal Vlk
39. Roman Vlk
44. Aleš Maštera
7. 4. 22 18:00 MALES Hustlers Šílení kačeři 3. 11:4 (7:3)
Pěkné utkání se spoustou šancí a hodně góly. Březina
Hustlers Šílení kačeři
Matúš Gaľan – Akrima Belkhir, Miroslav Gorol, Peter Hankovský, David Horváth, Lukáš Kurimský, Zdeněk Pechoušek, Alexandr Sivák, Ján Soroka, Jiří Svoboda vs Petr Vodička – Jan Abraham, Jaroslav Benda, Filip Hastík, Michal Hornok, Michal Kopčan, Pavel Skřivan, Libor Viták