30. 5. 22 19:00 METE2 Nekopnem si FC NeReal Žižkov FC 9. 6:2 (2:1)
Utkání měli domácí po celý čas ve své režii a zaslouženě zvítězili. Březina
Jan Bouček – Filip Brodský, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Petr Koutský, David Němeček, Vojtěch Skuhravý, David Voříšek, Mikuláš Zbořil, Jiří Zeman vs Jan Sklenář – Rostyslav Balaban, Adrian Duncan Ferguson, Tomáš Kořínek, Martin Kriegel, Martin Krupka, Matěj Mareček, Martin Peňáz, Karel Podrazký, Michal Zajíček
33., 42. Mikuláš Zbořil
34. Petr Koutský
25., 51. Martin Kriegel
17. 5. 22 20:45 LITVI Polnohospodár Praha Nekopnem si FC 8. 6:3 (3:1)
Domácí rozhodli až v posledních deseti minutách, jinak bylo utkání vyrovnané. Michal Černoch, Robert Hlubuček
Polnohospodár Praha Nekopnem si FC
Kamil Luzar – Jan Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Tomáš Mikula, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Zahrádka, Lucian Zavoianu vs Jan Bouček – Filip Brodský, Jan Dopita, Filip Holakovský, Petr Koutský, David Němeček, Vojtěch Skuhravý, David Voříšek, Mikuláš Zbořil, Jiří Zeman
45. Petr Koutský
9. 5. 22 19:30 CESMI Nekopnem si FC Farkáň 92 1.FC 7. 4:1 (1:0)
Utkání velmi dobré úrovně. Obě mužstva patří o ligu výše, jsou běhavá a technická. Miroslav Paleček
Nekopnem si FC Farkáň 92 1.FC
Pavel Vojna – Jan Bouček, Filip Brodský, Jan Dopita, Jakub Hendrych, Petr Koutský, David Voříšek, Mikuláš Zbořil vs Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček
25., 49. Filip Brodský
58. Petr Koutský
60. Jan Dopita
51. Daniel Karas
2. 5. 22 20:30 ZAK Ústavan 01 KK Nekopnem si FC 6. 0:3 (0:3)
Hostům v úvodu vyšla lépe koncovka. Zápas poté kontrolovali a berou oba body. Dvořák
Ústavan 01 KK Nekopnem si FC
Tomáš Libora – Martin Dvořák, Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Natálie Görnerová, Michal Hudec, Martin Kadlec, Václav Krčál vs Jiří Zeman – Jan Bouček, Filip Brodský, Jan Dopita, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Petr Koutský, Vojtěch Skuhravý, David Voříšek, Mikuláš Zbořil
1. David Voříšek
2. Jakub Hendrych
28. Filip Holakovský
25. 4. 22 20:30 ZAK Nekopnem si FC Sjetý Gumy 5. 8:1 (2:0)
Od začátku zápasu byl lepší tým Nekopnem si, ale nedal spoustu šancí a hosty držel brankář. V druhém poločase už Sjetý Gumy nestíhaly. Jakub Maršálek
Nekopnem si FC Sjetý Gumy
Pavel Vojna – Jan Bouček, Filip Brodský, Jan Dopita, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Vojtěch Skuhravý, David Voříšek, Jiří Zeman vs Radek Nahodil – Jiří Dus, Lukáš Pick, Tomáš Procházka, Karel Slepička, Martin Šumpich, Lukáš Víra
17., 34. Vojtěch Skuhravý
29., 32., 41. Filip Brodský
47. Jakub Hendrych
58. Jan Bouček
58. Filip Holakovský
53. Lukáš Pick
11. 4. 22 20:45 ARIT Řepští sršni Nekopnem si FC 4. 2:3 (2:1)
Domácí přepálili začátek zápasu, ve druhém poločase dobře hrající hosté otočili utkání a zaslouženě zvítězili.
Řepští sršni Nekopnem si FC
Michal Hauf – Adam Bílý, Ondřej Hübsch, Kryštof Kilián, Tomáš Komárek, Jaroslav Petřina, Martin Russo, Lukáš Šedivý, Jakub Slávik, Radek Starosta vs Pavel Vojna – Jan Bouček, Filip Brodský, Jan Dopita, Filip Holakovský, Petr Koutský, Vojtěch Skuhravý, Mikuláš Zbořil
13. Jaroslav Petřina
19. Kryštof Kilián
25., 52. Mikuláš Zbořil
39. Filip Brodský
4. 4. 22 20:30 STER3 Nekopnem si FC New Jersey Devils B 3. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, které díky lepší koncovce vyhráli hosté. David Kocman
Nekopnem si FC New Jersey Devils B
Jan Dopita – Jan Bouček, Filip Brodský, Jakub Černý, Filip Holakovský, Vojtěch Skuhravý, David Voříšek, Jiří Zeman vs Petr Mecera – Ladislav Korn, Tomáš Korn, Josef Lukavský, Jan Lukeš, Michal Pelich, Václav Perlík, Lukáš Procházka
47. Filip Brodský 23., 47. Lukáš Procházka
58. Ladislav Korn
6. Lukáš Procházka
40. Michal Pelich
28. 3. 22 18:00 HRAB2 Zelení lenochodi FC Nekopnem si FC 2. 2:6 (1:3)
První poločas vyrovnaný, ve druhé půli zabrali hosté a vezou si oba body. Michal Palkoska, Vladimír Nedvídek
Zelení lenochodi FC Nekopnem si FC
Marek Cikhart – Adam Bureš, Miroslav Černý, Eduard Chlistovský, Filip Drahovzal, Tomáš Hlaváček, Ondřej Mandík, Kim Mašek, Filip Švajčík, Tomáš Váňa, Robert Zadina vs Pavel Vojna – Jan Bouček, Filip Brodský, Jan Dopita, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Petr Koutský, Vojtěch Skuhravý, David Voříšek, Mikuláš Zbořil
23. Filip Drahovzal
46. Robert Zadina
10., 56. Petr Koutský
23. OG
27., 40. Jakub Hendrych
53. David Voříšek
21. 3. 22 19:30 PLAM England United FC Nekopnem si FC 1. 0:7 (0:3)
Už od začátku byla vidět jasná převaha vítězného týmu.  Utkání s řadou nepřesností. Matyáš Tejkl, Erik Sabol
England United FC Nekopnem si FC
Michal Nemček – Vojtěch Baštýř, Zdeněk Cimbura, Ondřej Franc, Lukáš Indra, Jakub Nábělek, Martin Škeřík, Pavel Zahradníček vs Pavel Vojna – Jan Bouček, Jan Dopita, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Petr Koutský, Vojtěch Skuhravý, David Voříšek, Mikuláš Zbořil