Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 15.6.22 | 17:45 | ZABEH | Defect Praha Torpedo Barrandov | 11. | 6:0 k. |
St 1.6.22 | 19:30 | PRKOP | Torpedo Barrandov PAPE Dejvice | 10. | 4:1 |
Pá 27.5.22 | 19:00 | ZABEH | 4077 DUCKS Torpedo Barrandov | 9. | 11:2 |
St 18.5.22 | 20:45 | HOSTI | Torpedo Barrandov MVS Penguins 6:5 | 8. | 2:9 |
Pá 13.5.22 | 19:15 | P2 | Scarface AC Torpedo Barrandov | 7. | 5:2 |
St 4.5.22 | 19:00 | MIKU1 | Torpedo Barrandov Santa Tranta PC C | 6. | 2:6 |
Čt 28.4.22 | 19:15 | MOTO4 | Torpedo Barrandov Pavilon 8 AHC | 5. | 0:6 k. |
St 13.4.22 | 20:15 | MIKU2 | AC SK FC Torpedo Barrandov | 4. | 6:3 |
St 6.4.22 | 19:15 | ZAK | Torpedo Barrandov GFC Regent A | 3. | 0:4 |
St 30.3.22 | 19:30 | HOSTI | Queens Park Club Torpedo Barrandov | 2. | 6:3 |
St 23.3.22 | 18:15 | DEKAN | Torpedo Barrandov Klapzubova jedenáctka | 1. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PAPE Dejvice | 11 | 10 | 0 | 1 | 64:29 | 20 |
2. | Santa Tranta PC C | 11 | 8 | 1 | 2 | 43:19 | 17 |
3. | AC SK FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:35 | 15 |
4. | 4077 DUCKS | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:23 | 14 |
5. | Queens Park Club | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:31 | 14 |
6. | MVS Penguins 6:5 | 11 | 5 | 1 | 5 | 49:41 | 11 |
7. | Scarface AC | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:40 | 10 |
8. | GFC Regent A | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:30 | 9 |
9. | Pavilon 8 AHC | 11 | 3 | 2 | 6 | 32:32 | 8 |
10. | Defect Praha | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:35 | 8 |
11. | Torpedo Barrandov | 11 | 2 | 0 | 9 | 24:60 | 4 |
12. | Klapzubova jedenáctka | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 22.5.22 | 11:00 | KORAB | Avengers FC Sokol V.-Notorax B (HL7K) |
Ne 22.5.22 | 12:15 | KORAB | Plameňáci 1.FC A Sokol Vysočany A (HL4F) |
Ne 22.5.22 | 13:30 | KORAB | Strážci Pomeranče Plameňáci 1.FC B (HL7K) |
St 8.6.22 | 18:15 | DEKAN | Emergency Surtep Beroun (HL8C) |
St 8.6.22 | 19:30 | DEKAN | Ministerstvo obrany VET Ohnivý koule FK (VL4C) |
St 8.6.22 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Slavoj Lopaty (HL7E) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Belán David | 3 | 2 |
Dolejš Petr | 8 | 0 |
Kundelásek Ondřej | 2 | 4 |
Levora Michal | 9 | 3 |
Levora Radek | 7 | 2 |
Neoral Lukáš | 6 | 1 |
Novák Ondřej | 7 | 3 |
Šístek Luděk | 8 | 0 |
Šístek Petr | 5 | 2 |
Vosýnek Jan | 4 | 1 |
Zika Ondřej | 3 | 0 |