St 11.5.22 20:45 DEKAN Uličníci FC Celý Chodov tančí   (HL7E)

14. 6. 22 19:30 HANSP Lucián FC B Skleňák AC 11. 5:2 (2:1)
Domácí zvítězili, protože dokázali proměnit své šance. Stanislav Roček
Luboš Vaculík – Jiří Bozděch, Filip Cába, David Doubek, Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Jaroslav Macek, Richard Novotný, Jan Prošvic, Ondřej Vecheta vs Robert Hájek – Adam Argaláč, David Česal, Jan Česal, Jan Fischer, Ferdinand Fořt, Kryštof Hereš, Tadeáš Nedvídek, Patrik Novotný, Filip Poonam, Tomáš Řehák, Tomáš Srp
55. Pavel Hašek
25. Filip Poonam
51. Ferdinand Fořt
31. 5. 22 19:30 PRKOP Skleňák AC Killing power FC 10. 3:0 (2:0)
První půle nahoru dolů, se spoustou šancí. Domácí strhli vedení na svou stranu a nakonec i zvítězili. Tomáš Chlum
Skleňák AC Killing power FC
Robert Hájek – Adam Argaláč, David Česal, Jan Česal, Jan Fischer, Kryštof Hereš, Patrik Novotný, Filip Poonam, Tomáš Řehák, Tomáš Srp vs Miloš Malec – Jiří Černý, Martin Franc, Jan Hrdina, Petr Jančík, David Novotný, David Pavlíček, Jan Pavlík, František Štěňha, Petr Tomáš
21., 48. Tomáš Řehák
28. David Česal
24. 5. 22 19:30 PRKOP Jedna noha netleská Skleňák AC 9. 7:9 (4:4)
Utkání hrané ve vysokém tempu se spoustou šancí na obou stranách. Michal Antonický, Evžen Krajina
Jedna noha netleská Skleňák AC
Lukáš Kučera – Jakub Kolínský, Martin Kříž, Oleh Makota, Karel Seknička, Matěj Šifta, Michal Struška, Zdeněk Struška vs Filip Poonam – Adam Argaláč, David Česal, Jan Česal, Jan Fischer, Ferdinand Fořt, Patrik Novotný, Martin Pelen
34., 47., 48. David Česal
17. 5. 22 19:30 PRKOP Skleňák AC Notorlet Stodůlky 8. 3:6 (0:3)
Pěkný fotbal od obou týmů. Vyhráli hosté. Milan Husák
Skleňák AC Notorlet Stodůlky
Robert Hájek – Adam Argaláč, Jan Česal, Jan Fischer, Ferdinand Fořt, Kryštof Hereš, Martin Pelen, Filip Poonam, Tomáš Srp vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek
53. Vladimír Valášek
9. 5. 22 20:45 HANSP Améby AFC B Skleňák AC 7. 3:6 (3:2)
Skleňák zvládl zápas lépe, po prohraném prvním poločase zabral a druhý poločas přetavil ve své vítězství. Milan Husák
Améby AFC B Skleňák AC
Ivan Lach – Richard Adamec, František Kroužil, Dorin Lisnic, René Mičke, Luís Monteiro, David Rybín vs Robert Hájek – Adam Argaláč, David Česal, Jan Česal, Jan Fischer, Kryštof Hereš, Martin Pelen, Filip Poonam, Tomáš Řehák, Tomáš Srp
49. Tomáš Řehák
3. 5. 22 19:30 PRKOP Skleňák AC Catchers SC 6. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání s řadou slibných šancí na obou stranách. Vyrovnání přišlo po nešťastném vlastním gólu brankáře Skleňáku. Michal Antonický, Evžen Krajina
Skleňák AC Catchers SC
Filip Poonam – Adam Argaláč, David Česal, Jan Česal, Jan Fischer, Ferdinand Fořt, Kryštof Hereš, Patrik Novotný, Martin Pelen, Tomáš Řehák, Tomáš Srp vs Martin Hanek – Miroslav Erben, Petr Jech, Josef Orel, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Tomáš Veselý, Tomáš Vitásek, Jan Vlach, Michael Žabka
23. Patrik Novotný
40. Jan Fischer
27. Miroslav Erben
49. OG
26. 4. 22 19:30 PRKOP Skleňák AC Hashlerka THC 1993 A 5. 4:2 (2:0)
Poměrně vyrovnaný zápas rozhodla střelecká pohotovost domácího týmu, kteří si několikagólový náskok udržoval po celý zápas. Tomáš Andrle
Skleňák AC Hashlerka THC 1993 A
Filip Poonam – Adam Argaláč, David Česal, Jan Česal, Jan Fischer, Ferdinand Fořt, Patrik Novotný, Martin Pelen, Tomáš Řehák, Tomáš Srp vs Leopold Soulek – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Daniel Hofman, Ondřej Kouba, Velizar Milanov, Jakub Táborský
13., 44. David Česal
20. Tomáš Řehák
55. Patrik Novotný
37. Ondřej Kouba
56. Bohuslav Čmelík
19. 4. 22 19:00 MIKU2 Real Spořilov Skleňák AC 4. 10:3 (4:2)
Domácí byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Sergey Greshnyakov
Real Spořilov Skleňák AC
Karel Ochman – Ivan Černík, Jan Černík, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Hladík, Jan Slezák, Daniel Tikal, Lukáš Vondráček vs Tomáš Srp – Adam Argaláč, David Česal, Jan Česal, Jan Fischer, Patrik Novotný, Filip Poonam, Tomáš Řehák
10., 54. Tomáš Řehák
12. 4. 22 19:30 ARIT Skleňák AC Masokombinát 3. 2:5 (1:1)
Oboustranně slušné utkání bez zbytečných faulů. Hosté měli mírnou převahu a dokázali proměnit své šance. Aleš Mecner
Skleňák AC Masokombinát
Robert Hájek – David Česal, Jan Česal, Jan Fischer, Ferdinand Fořt, Martin Pelen, Filip Poonam, Tomáš Řehák, Tomáš Srp vs Martin Židlický – Aleš Grulich, Pavel Kohút, Norbert Moravčík, Andrej Štůla, Michal Sýkora, Ondřej Teslík, Václav Žalud
30. Martin Pelen
42. David Česal
12., 60. Martin Židlický
32. Pavel Kohút
45., 57. Aleš Grulich
5. 4. 22 19:30 PRKOP Praga Calcio CC Skleňák AC 2. 5:2 (2:0)
V utkání byli od začátku lepším týmem domácí. Mládek
Praga Calcio CC Skleňák AC
Karel Hrych – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Jaroslav Krejčí, Ondřej Kupec, Stanislav Mazouch, Jan Ramba vs David Česal – Adam Argaláč, Jan Česal, Ferdinand Fořt, Patrik Novotný, Filip Poonam, Tomáš Řehák, Tomáš Srp