Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 14.6.22 | 19:00 | MIKU2 | Prtzalona C.F. Real Spořilov | 11. | 3:8 |
Út 31.5.22 | 19:00 | MIKU3 | Real Spořilov Lucián FC B | 10. | 3:5 |
Út 24.5.22 | 19:00 | MIKU3 | Killing power FC Real Spořilov | 9. | 3:3 |
Út 17.5.22 | 19:00 | MIKU3 | Real Spořilov Jedna noha netleská | 8. | 4:7 |
Út 10.5.22 | 19:30 | STOD | Notorlet Stodůlky Real Spořilov | 7. | 6:2 |
Út 26.4.22 | 19:00 | MIKU2 | Catchers SC Real Spořilov | 5. | 6:0 |
Út 19.4.22 | 19:00 | MIKU2 | Real Spořilov Skleňák AC | 4. | 10:3 |
Út 12.4.22 | 19:00 | MIKU3 | Real Spořilov Hashlerka THC 1993 A | 3. | 1:7 |
Út 5.4.22 | 19:30 | ARIT | Masokombinát Real Spořilov | 2. | 3:0 |
Út 29.3.22 | 19:00 | MIKU4 | Real Spořilov Améby AFC B | 6. | 3:1 |
Út 22.3.22 | 19:00 | MIKU4 | Real Spořilov Praga Calcio CC | 1. | 1:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prtzalona C.F. | 11 | 10 | 0 | 1 | 49:25 | 20 |
2. | Jedna noha netleská | 11 | 9 | 0 | 2 | 76:32 | 18 |
3. | Notorlet Stodůlky | 11 | 9 | 0 | 2 | 40:23 | 18 |
4. | Catchers SC | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:23 | 14 |
5. | Masokombinát | 11 | 5 | 2 | 4 | 34:24 | 12 |
6. | Lucián FC B | 11 | 5 | 2 | 4 | 33:28 | 12 |
7. | Skleňák AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 40:52 | 9 |
8. | Praga Calcio CC | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:28 | 8 |
9. | Real Spořilov | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:49 | 7 |
10. | Améby AFC B | 11 | 2 | 2 | 7 | 27:38 | 6 |
11. | Killing power FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 13:45 | 5 |
12. | Hashlerka THC 1993 A | 11 | 1 | 1 | 9 | 21:49 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 24.3.22 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Lomíci (SVL1A) |
Čt 24.3.22 | 19:30 | BECH | Úderka Žižkov SUP Retro Tamu Pua (SVL2B) |
Čt 24.3.22 | 20:45 | BECH | Šejk Peterka Serus AC (HL6H) |
Ne 3.4.22 | 16:15 | BECH | Fernet team Říčany HeyMed (HL5H) |
Ne 3.4.22 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Gud Fellas FC (HL8K) |
Ne 3.4.22 | 18:45 | BECH | Lesy mírného pásu Kozlíkova 11 SK (HL6J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Černík Ivan | 10 | 10 |
Černík Jan | 8 | 1 |
Eder Pavel | 11 | 0 |
Fišer Michal | 11 | 3 |
Hladík Jan | 11 | 10 |
Ochman Karel | 9 | 0 |
Slezák Jan | 10 | 2 |
Tikal Daniel | 7 | 1 |
Vondráček Lukáš | 11 | 8 |