25. 5. 22 19:00 P3 KKTNC On Tour Medvědi B 9. 1:12 (0:7)
Domácí tým se nesešel v plném počtu a hosté dominovali. Jakub Plechšmíd
Filip Jančárek – Štěpán Havel, Aleš Klíma, Jiří Marek, Pavel Váňa, Tomáš Zedínek vs Libor Doskočil – Daniel Doskočil, Lukáš Dvořáček, Kryštof Fíla, Tomáš Rajčan, Jan Šátek, Pavol Štofej, Petr Vaněček
19., 34., 60. Tomáš Rajčan
28. Pavol Štofej
51., 59. Jan Šátek
18. 5. 22 18:00 SANC1 Viktorčin smích KKTNC On Tour 8. 5:4 (4:3)
Velice korektní utkání, vyrovnané skóre takřka do poslední minuty. Pět minut před finálním hvizdem rozhodli domácí o svém vítězství. Mládek
Viktorčin smích KKTNC On Tour
Jan Ujka – Jakub Krčil, Vojtěch Langr, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jiří Valenta vs Matěj Šmutzer – Igor Grigorov, Filip Jančárek, Aleš Klíma, Matěj Rudolf, Jan Tilšer, Michal Valenta, Pavel Váňa
19., 29., 55. Jan Šembera
22. David Rozsíval
23. Vojtěch Langr
3., 42. Matěj Šmutzer
5., 26. Jan Tilšer
10. 5. 22 19:15 MALES Pohoda FC A KKTNC On Tour 7. 20:0 (7:0)
Domácí museli v 15. minutě vystřídat brankáře, a to bylo zlomové. Jednoznačné utkání. Dvonč
Pohoda FC A KKTNC On Tour
Jan Šatra – Daniel Bánský, Petr Drenko, David Dušek, Ondřej Krátký, Robin Kutina, Erik Palkovský, Lukáš Podzemský, Jiří Přaslička, Tomáš Solar vs Pavel Váňa – Igor Grigorov, Štěpán Havel, Filip Jančárek, Aleš Klíma, Jakub Koval, Jiří Marek, Matěj Šmutzer, Jan Tilšer, Michal Valenta
55. David Dušek
3. 5. 22 20:30 ZAK KKTNC On Tour Šílené veverky 6. 2:3 (0:1)
Zápas v dobrém tempu. Šílené veverky se ujaly vedení a snažily se hrát technicky, ale balón jim utíkal. Ze tří standardních situací vytěžily, co šlo. KKTNC se snažili, ale kontaktní gól dali až přiliš pozdě, aby utkání mohli změnit. Jan Gregorec
KKTNC On Tour Šílené veverky
Michal Valenta – Štěpán Havel, Filip Jančárek, Aleš Klíma, Jakub Koval, Matěj Šmutzer, Pavel Váňa, Tomáš Zedínek vs Tomáš Harvánek – David Janda, Marek Janda, Michal Janda, Lukáš Kičmer, Marek Novák, Martin Sedláček, Petr Skařupa
53. Matěj Šmutzer
58. Jakub Koval
21., 32. Marek Novák
47. Marek Janda
27. 4. 22 18:45 ARIT Footside KKTNC On Tour 5. 6:2 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase Footside začal vysoko napadat soupeře a ten si s tím nedokázal poradit. Daniel Vostřez
Footside KKTNC On Tour
Martin Fazekaš – David Chadima, Tomáš Hos, Martin Humler, Milan Jelínek, Tomáš Kadlec, Dominik Picek, Martin Procházka, David Tůma, Miloš Valek vs Aleš Klíma – Igor Grigorov, Štěpán Havel, Filip Jančárek, Jiří Marek, Matěj Rudolf, Jan Tilšer, Michal Valenta, Pavel Váňa, Tomáš Zedínek
56. Pavel Váňa
20. 4. 22 18:45 ARIT KKTNC On Tour Dynamit Vršovice 4. 2:6 (1:4)
Domácí plní elánu začali velmi dobře, ale poté přišla smršť hostů a zcela zasloužené vítězství pro Vršovice.
KKTNC On Tour Dynamit Vršovice
Michal Valenta – Igor Grigorov, Štěpán Havel, Aleš Klíma, Jakub Koval, Jiří Marek, Matěj Rudolf, Matěj Šmutzer, Jan Tilšer, Pavel Váňa, Tomáš Zedínek vs Michal Mészáros – Eduard Beneš, Tomáš Frantík, Nik Harmanec, Jan Heteš, Petr Heteš, Václav Mlynář
3. Jan Tilšer
34. Aleš Klíma
11., 12., 22. Jan Heteš
16., 52. Petr Heteš
60. Václav Mlynář
6. 4. 22 19:30 HANSP Cvitch KKTNC On Tour 3. 4:1 (2:0)
Pěkné utkání. Domácí od začátku obléhali branku soupeře. Pohodové vítězství Cvitche.
Cvitch KKTNC On Tour
Daniel Ragauer – Alexej Chalupník, Luděk Dopirák, Josef Haber, Vojtěch Hrdlička, Jiří Prokop, Christian Ragauer, Marcel Vondrus vs Pavel Váňa – Štěpán Havel, Filip Jančárek, Aleš Klíma, Jiří Marek, Matěj Šmutzer
22., 55. Jiří Prokop
30. Marcel Vondrus
44. Vojtěch Hrdlička
29. 3. 22 18:15 ARIT KKTNC On Tour Club de Falco 2. 1:17 (0:6)
Jednoznačné utkání. Daniel Vostřez
KKTNC On Tour Club de Falco
Michal Valenta – Filip Jančárek, Aleš Klíma, Jiří Marek, Matěj Rudolf, Matěj Šmutzer, Jan Tilšer, Tomáš Zedínek vs Matúš Mrážik – Miroslav Barus, Jozef Flóro, Michal Mikovčík, Marián Sabo, Martin Zálepa
49. Jan Tilšer 5., 19., 20., 22., 40., 48., 49., 52. Jozef Flóro
23., 26., 54. Michal Mikovčík
33., 41., 48., 60. Matúš Mrážik
58., 59. Miroslav Barus
23. 3. 22 18:45 ARIT J.R.Club B KKTNC On Tour 1. 2:4 (1:3)
Domácí si v prvním poločase vytvořili více šancí, poté hru kontrolovali a zvítězili. Dvořák
J.R.Club B KKTNC On Tour
Arnošt Havrlant – Mykola Alokhin, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Petr Peleška, Antonín Prech, Lukáš Skřivan vs Michal Valenta – Igor Grigorov, Filip Jančárek, Aleš Klíma, Jiří Marek, Matěj Rudolf, Matěj Šmutzer, Jan Tilšer, Pavel Váňa