Čt 21.4.22 18:00 SANC1 Strahovská 10 B Los Muchachos   (HL8H)
Čt 21.4.22 19:15 SANC1 Strašnická šlechta Kelímci 3.FC   (HL6G)
Čt 21.4.22 20:30 SANC1 Vo K.K.K.   (HL7H)
Čt 19.5.22 18:00 MALES Bad Boys FC Credit Praha FC   (HL8I)
Čt 19.5.22 19:15 MALES Slamník I.USP Tuscarora 03   (HL7H)
Čt 19.5.22 20:30 MALES Sebranka FC B Namo FC   (HL6H)

14. 6. 22 20:45 CESMI Pohoda FC A J.R.Club B 11. 2:3 (0:2)
V 54. minutě se zdálo, že je rozhodnuto. Domácí dokázali zápas ještě zdramatizovat, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Válek
Pohoda FC A J.R.Club B
David Dušek – Daniel Bánský, Ondřej Krátký, Robin Kutina, Dominik Mareš, Erik Palkovský, Lukáš Podzemský, Jiří Přaslička, Tomáš Solar vs Petr Nedvěd – Dalibor Husárek, Filip Malý, David Mička, Petr Peleška, Lukáš Skřivan
54., 55. David Dušek 15. Filip Malý
24. Petr Peleška
34. Dalibor Husárek
14. David Mička
31. 5. 22 20:30 ZAK J.R.Club B Šílené veverky 10. 4:1 (2:1)
Domácí byli od začátku trochu lepším týmem a svoje šance dokázali proměnovat. Daniel Vostřez
J.R.Club B Šílené veverky
Arnošt Havrlant – Mykola Alokhin, Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan vs Tomáš Harvánek – David Janda, Marek Janda, Filip Janíček, Lukáš Kičmer, Marek Novák, Martin Sedláček, Petr Skařupa
13., 37., 52. Mykola Alokhin
24. Lukáš Skřivan
22. Martin Sedláček
25. 5. 22 18:00 HRAB3 Footside J.R.Club B 9. 1:4 (1:2)
Rychlý fotbal s lepším výsledkem pro hosty. Ševčík
Footside J.R.Club B
Martin Fazekaš – David Chadima, Radek Duba, Tomáš Hos, Jiří Jedlička, Milan Jelínek, Tomáš Kadlec, Dominik Picek, Martin Procházka, David Tůma, Miloš Valek vs Arnošt Havrlant – Mykola Alokhin, Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, Petr Nedvěd, David Procházka, Lukáš Skřivan
9. Dominik Picek 7. Mykola Alokhin
25., 49. David Procházka
47. Filip Malý
18. 5. 22 18:45 ARIT J.R.Club B Dynamit Vršovice 8. 2:3 (0:1)
Hosté měli převahu po celý zápas a zaslouženě vyhráli. Milan Husák
J.R.Club B Dynamit Vršovice
Arnošt Havrlant – Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Peleška, Antonín Prech, Lukáš Skřivan vs Michal Mészáros – Eduard Beneš, Nik Harmanec, Petr Heteš, Vojtěch Mirovský, Václav Mlynář, Martin Slabý
52., 59. David Mička 15. Vojtěch Mirovský
34. Eduard Beneš
40. Petr Heteš
10. 5. 22 20:45 HANSP Cvitch J.R.Club B 7. 7:0 (4:0)
Jednoznačný zápas. David Nekvasil
Cvitch J.R.Club B
Daniel Ragauer – Alexej Chalupník, Josef Haber, Ondřej Hrdlička, Vojtěch Hrdlička, Jakub Porsch, Jiří Prokop, Christian Ragauer, Marcel Vondrus vs Arnošt Havrlant – Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Peleška, Antonín Prech, Lukáš Skřivan
6., 6., 30., 35. Christian Ragauer
12. Ondřej Hrdlička
38., 41. Vojtěch Hrdlička
4. 5. 22 17:30 ARIT J.R.Club B Club de Falco 6. 3:4 (1:2)
Hosté v prvním poločase využívali i brankáře, ale po chybě inkasovali do prázdné branky. Do druhého poločasu vyměnili brankáře a skóre otočili, ale domácí potrestali chyby v rozehrávce a dvakrát vyrovnali. Zápas nakonec rozhodl nejlepší hráč po nádherné přihrávce z rohu. Daniel Vostřez
J.R.Club B Club de Falco
Arnošt Havrlant – Mykola Alokhin, Dalibor Husárek, Matěj Lát, David Mička, Petr Peleška, Antonín Prech, Lukáš Skřivan vs Matúš Mrážik – Miroslav Barus, Jozef Flóro, Michal Mikovčík, Sy Martin Nguyen, Roman Ocilka, Martin Zálepa
7. Lukáš Skřivan
38. Dalibor Husárek
48. Petr Peleška
19., 44., 55. Jozef Flóro
21. Martin Zálepa
27. 4. 22 20:00 ARIT J.R.Club B Viktorčin smích 5. 2:6 (1:3)
Bojovné, ve vysokém tempu hrané utkání. Daniel Vostřez
J.R.Club B Viktorčin smích
Arnošt Havrlant – Mykola Alokhin, Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Peleška, David Procházka, Lukáš Skřivan vs Martin Kratochvíl – Pavel Dlugi, Jan Kalík, Jakub Krčil, Vojtěch Langr, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jiří Valenta
29. David Procházka
35. David Mička
2., 39., 56. Jiří Valenta
11., 23., 59. Vojtěch Langr
20. 4. 22 19:30 HOSTI Pražský axiom J.R.Club B 4. 1:5 (1:2)
Zasloužené vítězství hostujícího týmu, který s přehledem soupeře přehrál. Libor Čapla, Jiří Kacovský
Pražský axiom J.R.Club B
Jan Poruba – Martin Bednář, Pavel Fabini, Šimon Hrabák, Filip Krechan, Enrique Molina Ruiz, Miguel Osuna A., Michal Seifert vs Arnošt Havrlant – Mykola Alokhin, Dalibor Husárek, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Antonín Prech, David Procházka, Lukáš Skřivan
5. Martin Bednář 6. Petr Nedvěd
22. Filip Malý
40. Lukáš Skřivan
50. Matěj Lát
53. Dalibor Husárek
5. 4. 22 20:30 KORAB J.R.Club B 1.FC Holešovice 3. 6:3 (4:1)
Domácí byli od úvodního hvizdu o něco lepší, zejména v zakončení a zaslouženě vyhráli. Zdeněk Petr
J.R.Club B 1.FC Holešovice
Petr Nedvěd – Dalibor Husárek, Matěj Lát, David Mička, Petr Peleška, David Procházka, Lukáš Skřivan vs Jakub Kříž – Tomáš Andrle, Antonín Holec, David Jeník, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Jan Kubát, Karel Mařík, Michal Simik, Jan Zelený, Jaromír Zika
3., 28. Lukáš Skřivan
4., 15. Petr Peleška
44. David Procházka
18 Petr Peleška 16. Jaromír Zika
47. Karel Mařík
52. Antonín Holec
29. 3. 22 19:00 P3 Medvědi B J.R.Club B 2. 6:4 (2:2)
Vyrovnaný zápas, který nakonec vyhráli domácí tým. Liška
Medvědi B J.R.Club B
Ján Daniž – Daniel Doskočil, Libor Doskočil, Lukáš Dvořáček, Kryštof Fíla, Tomáš Náměstek, Lubomír Peklanský, Tomáš Rajčan, Jan Šátek, Pavol Štofej, Petr Vaněček vs Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Petr Peleška, Antonín Prech, David Procházka, Lukáš Skřivan