Ne 15.5.22 15:00 ZABEH Inter Urus Opat Praha FC   (HL8M)
Ne 15.5.22 16:15 ZABEH Atomový veverky B Renewal Jirky Měsíce   (HL8L)
Ne 15.5.22 17:30 ZABEH Lobotomici Příkopy FC   (HL8K)
Ne 5.6.22 17:30 MIKU4 Eastern Union Pornolištičky   (HL8K)
Ne 5.6.22 18:45 MIKU4 Kanálpucers PL Koza znezaneřáděná   (HL8M)
Ne 5.6.22 20:00 MIKU4 Wildcats Opat Praha FC   (HL8M)

18. 6. 22 10:00 P3 Strašný kouře FC Terron AC Bozi B 11. 0:9 (0:4)
Prvních dvacet minut se domácí drželi, pak už přišla smršť v podání hostů. Hra na jednu branku. Martin Jedlička
Strašný kouře FC Terron AC Bozi B
Patrik Fürst – Vojtěch Bělíček, Lukáš Bezpalec, Jan Bulušek, Daniel Farnbauer, Dominik Malík, Martin Malý vs Daniel Manda – Medard Plucnara, Jan Přibyl, Miroslav Sabo, Milan Šebek, Robin Štafl, Pavel Šustr, Petr Zuran
24. Milan Šebek
25. Pavel Šustr
26., 35. Medard Plucnara
27. Miroslav Sabo
32., 40., 45., 53. Jan Přibyl
4. 6. 22 11:15 ZABEH Šnek FC A Strašný kouře FC 10. 1:4 (0:3)
První poločas byli jasně lepší hosté, druhý poločas domácí tlačili a neproměňovali šance. Technický zápas nadprůměrné úrovně. Martin Jedlička
Šnek FC A Strašný kouře FC
Jan Šmíd – Jan Černohaus, Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Miroslav Truhlář, Petr Vršinský vs Dominik Malík – Lukáš Bezpalec, Jan Bulušek, Daniel Farnbauer, Matyáš Kubů, Martin Malý, Ondřej Špaček
35. Michal Schreiber 15., 19., 27. Matyáš Kubů
54. Jan Bulušek
29. 5. 22 17:30 MIKU1 Samson Žižkov 1.FC Strašný kouře FC 9. 4:3 (2:2)
Hezké, rychlé a důrazné utkání s nábojem do poslední sekundy. Strašný Kouře tlačily, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Zdeněk Petr
Samson Žižkov 1.FC Strašný kouře FC
Tomáš Klíma – Václav Bazík, David Hlaváček, Jakub Hlávka, Daniel Šafránek, Karel Samek, Jan Uhlíř, Petr Vostatek vs Dominik Malík – Jan Bulušek, Jan Buzík, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Matyáš Kubů, Ondřej Špaček
9., 26., 45. Karel Samek
37. David Hlaváček
5., 15., 47. Matyáš Kubů
22. 5. 22 16:15 P3 Strašný kouře FC MC Sarmat B 8. 0:2 (0:0)
Utkání, které bylo celkem vyrovnané, vyhráli hosté. Zdeněk Petr
Strašný kouře FC MC Sarmat B
Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jan Bulušek, Jan Buzík, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Ondřej Špaček vs Mykhaylo Zozulynets – Igor Karkhut, Mykhailo Karkhut, Petro Korniat, Oleksii Moskin, Mykhaylo Pukhal, Roman Shtyk
39. Oleksii Moskin
51. Mykhailo Karkhut
14. 5. 22 11:15 ZABEH Guaraní Strašný kouře FC 7. 1:4 (0:1)
Zasloužená výhra hostů. Michal Šťástka, Tomáš Procházka
Guaraní Strašný kouře FC
Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Luca Colombo, Gonzalo A Cortés V., Rodrigo De Campos Ferreira, Ezequiel González, Jon Iribar Gutierrez, Andres Lucero Carmona, Diego Agustin Martin Diaz vs Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jan Bulušek, Jan Buzík, Daniel Farnbauer, Matyáš Kubů, Ondřej Špaček
48. Andres Lucero Carmona 11. Jan Buzík
32., 56. Matyáš Kubů
42. Lukáš Bezpalec
8. 5. 22 16:15 P2 Strašný kouře FC Jabadabadoo Prosek 6. 0:1 (0:1)
Rozhodl rychlý gól na začátku utkání. Po celý čas zápasu se oba týmy snažily vstřelit další góly, ale brankáři byli proti a chytali spolehlivě. Ševčík
Strašný kouře FC Jabadabadoo Prosek
Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jan Bulušek, Jan Buzík, Daniel Farnbauer, Martin Malý, Ondřej Špaček vs Martin Pašek – Erik Březina, Tomáš Fait, Zdeněk Havlůj, Tomáš Kučera, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Lukáš Pribula, Ondřej Sochovič, Vojtěch Vundrlich
1. Vojtěch Vundrlich
1. 5. 22 17:30 P3 Balbín FC Strašný kouře FC 5. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, převaha červených v první půlce, poté obrat soupeře. Daniel Nosek, Michal Lukavec
Balbín FC Strašný kouře FC
Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Pavel Hynek, David Jůza, Petr Klíma, Ondřej Kulíček, Ondřej Novotný, Jan Sluka, František Tesař vs Patrik Fürst – Jan Bulušek, Daniel Farnbauer, Dominik Malík, Martin Malý, Ondřej Špaček
8. Jan Sluka 41. Daniel Farnbauer
50. Ondřej Špaček
24. 4. 22 17:30 MIKU1 Strašný kouře FC Améby AFC A 4. 0:3 (0:0)
První půle nemastná neslaná, ve druhé hosté využili všechny své střely a vyhráli 0:3. Tomáš Axler, Jiří Švec
Strašný kouře FC Améby AFC A
Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jan Bulušek, Jan Buzík, Daniel Farnbauer, Dominik Malík, Ondřej Špaček vs Karel Jindřichovský – Jan Crha, Petr Dubský, Sebastian Hosnedl, Jan Jindřichovský, Michal Osvald, Marek Pořízka, Oldřich Růžička
43., 56. Marek Pořízka
48. Petr Dubský
9. 4. 22 10:00 ZABEH Profesoři Strašný kouře FC 3. 2:8 (0:4)
Mladší hosté se prezentovali rychlým pohybem, kterým svého soupeře převyšovali po celý zápas. Právě rychlost rozhodla o vysokém vítězství hostů. Profesorský fotbal na nadšené hosty nestačil. Tomáš Andrle
Profesoři Strašný kouře FC
Milan Vojtěch – Tomáš Dvořák, Ivan Lipták, Martin Nůsek, Juraj Olejník, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Tomáš Semerád vs Patrik Fürst – Lukáš Bezpalec, Jan Bulušek, Jan Buzík, Daniel Farnbauer, Matyáš Kubů
44. Ivan Lipták
56. Tomáš Dvořák
1. Jan Buzík
6., 25., 60. Matyáš Kubů
13., 34., 58. Jan Bulušek
38. Daniel Farnbauer
2. 4. 22 10:00 TEMPO Strašný kouře FC Prague United 2. 4:5 (4:2)
Vyrovnané utkání vyhráli hosté brankou v úplném závěru. Kocman
Strašný kouře FC Prague United
Vojtěch Bělíček – Jan Bulušek, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Matyáš Kubů, Dominik Malík, Martin Malý, Ondřej Špaček vs Roman Hanus – Antonín Borák, Jan Borák, Tomáš Hájek, Lukáš Hartmann, Vojtěch Janda, Jan Makal, Radim Tichý, Petr Uchytil