11. Medvídkova tlapička 11 2 1 8 41:59 5

Út 4.10.22 19:30 DEKAN MIFA Fighters FO Válcovny plechu MS FC   (HL5D)
Út 4.10.22 20:45 DEKAN Legends a Veterans Křídla Ďáblic VET A   (VL2A)
Út 18.10.22 19:30 DEKAN Czech Inn Hotels MIFA Fighters FO   (HL5D)
Út 18.10.22 20:45 DEKAN Čechie 12° SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL2A)
Út 1.11.22 17:00 DEKAN Sipral Stars Real Oranjes   (HL7E)
Út 1.11.22 18:15 DEKAN Ladronka Traktor Humus SUP B   (SVL3B)

14. 12. 22 20:30 MOTO1 Junior Motol Defect Praha 11. 4:9 (4:5)
Svižné utkání na těžkém terénu. První poločas byl vyrovnaný, pak Junioru došly síly a zbytek zápasu ovládli hosté. Jan Velík
Junior Motol Defect Praha
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Robert Fischer, Vít Kala, Filip Kracík, Miloš Kracík, Daniel Scott Lotufo, Tomáš Novák vs Jan Korostenski – Filip Čech, Jan Hammer, Jaroslav Kára, Daniel Manycz, Jan Smetana, Ján Somora, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner
42. Jan Soukup
7. 12. 22 20:30 MOTO1 Defect Praha Misch Masch 7. 1:4 (0:2)
Od začátku šlo hlavně o souboj útočníků hostů s brankářem Defectu. Zasloužená výhra. Milan Šebek
Defect Praha Misch Masch
Jan Korostenski – Filip Čech, Jaroslav Kára, Daniel Manycz, Jan Smetana, Ján Somora, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner vs Martin Bursík – Jaroslav Kabíček, Václav Kabíček, Denis Molnár, Marián Prchlík, Václav Rouš, Zdeněk Všetečka, Jindřich Žaloudek
33. Jan Smetana 47 Jan Soukup 9. Marián Prchlík
26. Zdeněk Všetečka
38. OG
45. Václav Kabíček
28. 11. 22 20:15 P3 Medvídkova tlapička Defect Praha 6. 3:5 (2:3)
První poločas byl vyrovnaný, po přestávce domácí využili celozápasovou přesilovku. Ofenzivní, technický zápas. Martin Jedlička
Medvídkova tlapička Defect Praha
Tomáš Malina – Matěj Kopecký, Luboš Neveršil, Adam Rözler, Ondřej Šourek vs Jan Korostenski – Filip Čech, Jan Hammer, Daniel Manycz, Jan Smetana, Ján Somora, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner
11., 18., 59. Luboš Neveršil 13., 15. Filip Čech
26., 43. Jan Hammer
56. Daniel Manycz
23. 11. 22 19:00 METE2 Defect Praha Oratoř Kobylisy 10. 6:0 k.
Rozhodčí se nedostavil.
Defect Praha Oratoř Kobylisy
Jan Korostenski – Filip Čech, Jan Hammer, Daniel Manycz, Ján Somora, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner vs Miroslav Tipta – Ivo Bačo, Ján Bartakovič, Filip Hološko, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Martin Novák, Rostislav Přibyl, František Rodr, Petr Urban
16. Jan Hammer
36., 40., 42., 51. Filip Čech
55. Daniel Manycz
58. Ján Somora
25., 35. Filip Hološko
50. Jakub Jaroš
16. 11. 22 19:15 MOTO4 Defect Praha Turbosršni CF 9. 0:4 (0:2)
Turbosršni hýřili aktivitou a zaslouženě vyhráli. Milan Husák
Defect Praha Turbosršni CF
Jan Korostenski – Jan Hammer, Daniel Manycz, Marek Plojhar, Jan Smetana, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner vs Jeremy Sova – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Tomáš Klouda, Ondřej Kokta, Adam Kubišta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart, Adam Löffelmann
3., 15., 39. David Linhart
59. Oliver Hodbod
8. 11. 22 19:30 CESMI Rumburaci A Defect Praha 8. 0:4 (0:1)
Rumburaci nedokázali proměnit své šance a ještě dělali chyby v obraně. Jakub Plechšmíd
Rumburaci A Defect Praha
Petr Miklas – Jan Čech, Michael Hrdý, Jonáš Kasal, Marek Kuta, František Roučka, Vladislav Selivanenko, Jan Staš vs Jan Korostenski – Filip Čech, Jan Hammer, Daniel Manycz, Marek Plojhar, Jan Smetana, Ján Somora, Jan Soukup, Martin Štoncner
5. Filip Čech
33. Daniel Manycz
50., 54. Jan Hammer
19. 10. 22 18:15 CESMI Defect Praha Dirty Bastards 5. 2:6 (0:2)
Svižné utkání, ve kterém hosté díky rychlým protiútokům a přesnější koncovce po zásluze zvítězili.
Defect Praha Dirty Bastards
Jan Korostenski – Filip Čech, Jan Hammer, Daniel Manycz, Jan Smetana, Ján Somora, Jan Soukup, Václav Soukup vs Petr Šujan – Martin Císař, Martin Hurych, Josef Kurka, Václav Malčánek, Ondřej Melichar, Marek Zahořák
40. Daniel Manycz
53. Václav Soukup
2., 50. Martin Císař
22. Ondřej Melichar
38., 58. Josef Kurka
45. Marek Zahořák
12. 10. 22 19:15 SANC2 Speciál Bráník B Defect Praha 4. 8:0 (4:0)
Domácí byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Speciál Bráník B Defect Praha
Michal Kalista – Jan Bednář, Miroslav Horváth, Jonáš Navrátil, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Jan Šálek vs Jan Korostenski – Filip Čech, Jan Hammer, Daniel Manycz, Jan Smetana, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner
4., 21. Jan Ropický
13. Miroslav Horváth
15., 46. Jiří Šabatka
39., 42. Jan Šálek
48. Jan Bednář
5. 10. 22 19:15 MOTO4 Defect Praha Pivson a Pofel 3. 2:2 (1:1)
Defect Praha Pivson a Pofel
Jan Korostenski – Filip Čech, Jan Hammer, Jaroslav Kára, Daniel Manycz, Jan Smetana, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner vs Timon Svoboda – Matouš Bém, Jiří Kolísko, Michal Kovář, Petr Valášek
10. Daniel Manycz
38. Jan Hammer
9., 49. Matouš Bém
21. 9. 22 19:15 SANC2 Kluci bez budoucnosti Defect Praha 2. 2:2 (1:2)
Velice pohledné utkání, hrané ve vysokém tempu. Defect vyhrál poločas, ale domácí ho pak zamkli na jeho polovině a nakonec vyrovnali. Jan Dont
Kluci bez budoucnosti Defect Praha
Jan Vorel – David Brezina, Antonín Novák, Jan Polívka, Tomáš Rožníček, Tomáš Soukal, Vojtěch Soukup, Danny Višvader vs Jan Korostenski – Daniel Manycz, Marek Plojhar, Jan Smetana, Ján Somora, Jan Soukup
15. Tomáš Soukal
52. Jan Polívka
18. Jan Soukup
27. Ján Somora
7. 9. 22 19:00 METE2 Defect Praha Pendula Bona AC 1. 1:13 (0:5)
Výsledek hovoří jasně. Pendula byla lepším týmem, i přes slušný výkon Defectu. Už po poločase bylo o dělbě bodů rozhodnuto. Jan Kehár
Defect Praha Pendula Bona AC
Jan Korostenski – Filip Čech, Jan Hammer, Jaroslav Kára, Jan Smetana, Ján Somora, Jan Soukup, Martin Štoncner vs Jiří Hlaváček – Dominik Dvořák, Adam Jaroš, Mikuláš Mentberger, František Pavlovský, Lukáš Podzimek, Tomáš Urban