11. Medvídkova tlapička 11 2 1 8 41:59 5

Ne 18.9.22 16:15 ZAK Lesy mírného pásu Lesser Side FC   (HL7J)
Ne 18.9.22 17:30 ZAK Jabadabadoo Prosek Laxní přístup   (HL7J)
Ne 2.10.22 11:15 ZAK Renewal Jirky Měsíce Enchillada   (HL7K)
Ne 2.10.22 12:30 ZAK Sporting GCL Sigma Churpos TJ   (HL7J)
Čt 6.10.22 17:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Tycho de Brahe SUP   (SVL2B)
Čt 6.10.22 18:15 ZAK Sokol Vysočany ULT Klokan club UVL   (UVL1A)

14. 12. 22 20:30 MOTO1 Junior Motol Defect Praha 11. 4:9 (4:5)
Svižné utkání na těžkém terénu. První poločas byl vyrovnaný, pak Junioru došly síly a zbytek zápasu ovládli hosté. Jan Velík
Junior Motol Defect Praha
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Robert Fischer, Vít Kala, Filip Kracík, Miloš Kracík, Daniel Scott Lotufo, Tomáš Novák vs Jan Korostenski – Filip Čech, Jan Hammer, Jaroslav Kára, Daniel Manycz, Jan Smetana, Ján Somora, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner
42. Jan Soukup
7. 12. 22 18:15 CESMI Junior Motol Dirty Bastards 7. 2:8 (1:2)
Po vyrovnaném prvním poločase nezachytil Junior vstup do druhé půle a když se poté snažil tlačit, hosté trestali z brejků. Daniel Vostřez
Junior Motol Dirty Bastards
Daniel Scott Lotufo – Hynek Černý, Robert Fischer, Vít Kala, Filip Kracík, Miloš Kracík, Tomáš Novák, Jiří Ponikelský, Jan Veverka vs Petr Šujan – Martin Císař, Josef Kurka, Václav Malčánek, Roman Sluka, Marek Zahořák
21. Jiří Ponikelský
58. Jan Veverka
6., 32., 42., 53. Josef Kurka
27., 39. Martin Císař
43., 57. Václav Malčánek
22. 11. 22 19:00 METE1 Rumburaci A Junior Motol 10. 4:1 (2:1)
Vyrovnané a bojovné utkání vyhráli díky lepší koncovce domácí. Dominik Svoboda, Jan Liška
Rumburaci A Junior Motol
Petr Miklas – Jan Čech, Pavel Filip, Štefan Friedl, Jonáš Kasal, Marek Kuta, Petr Pechoušek, František Roučka vs Filip Kracík – Hynek Černý, Robert Fischer, Vít Kala, Miloš Kracík, Daniel Scott Lotufo, Tomáš Novák, Jiří Ponikelský, Jan Veverka
5. Štefan Friedl
25. Pavel Filip
35. Petr Pechoušek
56. Jonáš Kasal
52 Marek Kuta 19. Miloš Kracík 52. Jan Veverka
52. Jan Veverka
16. 11. 22 20:30 MOTO1 Junior Motol Misch Masch 9. 1:7 (0:0)
Hezká kolektivní hra hostům nakonec vynesla vysoké vítězství, byť první poločas tomu neodpovídal. Petr Mládek
Junior Motol Misch Masch
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Robert Fischer, Vít Kala, Filip Kracík, Miloš Kracík, Daniel Scott Lotufo, Tomáš Novák, Jan Veverka vs Filip Dřevojan – Martin Bursík, David Čipera, Jaroslav Kabíček, Denis Molnár, Marián Prchlík, Václav Rouš
56. Hynek Černý 35., 58. Marián Prchlík
38., 54. Jaroslav Kabíček
44. Denis Molnár
57., 60. David Čipera
9. 11. 22 20:15 MIKU2 Medvídkova tlapička Junior Motol 8. 8:8 (2:4)
Krásné utkání plné branek. Hosté vedli deset minut před koncem o pět gólů, ale pak Tlapička rozjela nevídanou stíhací jízdu a dosáhla na vyrovnání. Michal Černoch
Medvídkova tlapička Junior Motol
Tomáš Malina – Michal Kajaba, Matěj Kopecký, Tomáš Nehasil, Luboš Neveršil, Ondřej Psutka, Adam Rözler, Ondřej Šourek vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Robert Fischer, Vít Kala, Filip Kracík, Miloš Kracík, Daniel Scott Lotufo, Tomáš Novák, Jan Veverka
45., 49. Vít Kala
26. 10. 22 19:15 SANC2 Speciál Bráník B Junior Motol 6. 4:1 (1:1)
Velmi dobré utkání z obou stran. Více šancí si vytvořili domácí a zaslouženě vyhráli. Kamil Kohout
Speciál Bráník B Junior Motol
Michal Kalista – Jan Bednář, Jiří Kotáb, Vojtěch Luhan, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický, Jan Šálek vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Robert Fischer, Vít Kala, Filip Kracík, Miloš Kracík, Daniel Scott Lotufo, Tomáš Novák, Jan Veverka
4., 42. Jan Bednář
36. Vojtěch Luhan
56. Jan Šálek
49 Jan Ropický 25. Robert Fischer
19. 10. 22 20:00 ARIT Junior Motol Pivson a Pofel 5. 9:2 (2:0)
Tomáš Strnad, Miroslav Ženíšek
Junior Motol Pivson a Pofel
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Robert Fischer, Vít Kala, Filip Kracík, Miloš Kracík, Daniel Scott Lotufo, Tomáš Novák, Jan Veverka vs Timon Svoboda – Martin Hrycej, Matěj Pavlíček, Václav Pinkas, Tomáš Rusý, Sebastian Sticzay
4., 5., 52., 58., 60. Jan Veverka
32., 45., 50. Vít Kala
48. Miloš Kracík
56. Matěj Pavlíček
59. Tomáš Rusý
12. 10. 22 17:00 DEKAN Kluci bez budoucnosti Junior Motol 4. 10:1 (4:1)
Vítězové odehráli kvalitní utkání a byli ve všech směrech lepší. Blahout
Kluci bez budoucnosti Junior Motol
Jan Vorel – Martin Aschermann, Matěj Bláha, Jan Polívka, Tomáš Rožníček, Tomáš Soukal, Vojtěch Soukup, Danny Višvader vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Robert Fischer, Vít Kala, Filip Kracík, Miloš Kracík, Daniel Scott Lotufo, Tomáš Novák, Jan Veverka
12. Tomáš Novák
5. 10. 22 20:45 CESMI Junior Motol Pendula Bona AC 3. 4:5 (2:2)
Nádherné fotbalové utkání na vysoké úrovni. Hosté většinu času vedli, přesto nebylo rozhodnuto až do konce. Milan Husák
Junior Motol Pendula Bona AC
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Robert Fischer, Vít Kala, Filip Kracík, Miloš Kracík, Daniel Scott Lotufo, Tomáš Novák, Jan Veverka vs Jiří Hlaváček – Tomáš Bican, Matouš Mentberger, Mikuláš Mentberger, Lukáš Podzimek, Patrik Salvét, Adam Štěpják, Tomáš Urban
24., 26. Robert Fischer
35. Jan Veverka
47. Vít Kala
2., 18., 42. Lukáš Podzimek
35. Patrik Salvét
42. Tomáš Urban
21. 9. 22 20:15 METE2 Turbosršni CF Junior Motol 2. 1:9 (1:7)
Skvělý nástup do utkání v podání hostů dal ráz celému utkání, které Junior s přehledem ovládl. Kamil Kohout
Turbosršni CF Junior Motol
Tomáš Klouda – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Ondřej Kokta, Adam Kubišta, Jan Kušta, David Linhart, Adam Löffelmann, Jeremy Sova vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Robert Fischer, Vít Kala, Filip Kracík, Miloš Kracík, Daniel Scott Lotufo, Jan Veverka
24. Jan Kušta 23 Jan Kušta 1., 9., 26., 45. Jan Veverka
3., 18., 42. Vít Kala
17., 29. Robert Fischer
58. Robert Fischer
7. 9. 22 20:15 METE2 Oratoř Kobylisy Junior Motol 1. 0:6 k.
Po hrůzostrašném úvodu a prvním poločase nakonec Oratoř zvedla hlavu,byla ve druhém poločase lepším týmem a odvrátila alespoň částečně hrozící debakl. Velmi pěkné utkání hrané v tempu. Jan Kehár
Oratoř Kobylisy Junior Motol
Rostislav Přibyl – Ivo Bačo, Ján Bartakovič, Filip Hološko, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Robert Fischer, Vít Kala, Miloš Kracík, Daniel Scott Lotufo, Jan Veverka