Ne 11.9.22 15:00 ZABEH Česlo England Praha   (HL8K)
Ne 11.9.22 16:15 ZABEH Atomový veverky B Lobotomici   (HL8K)
Ne 11.9.22 17:30 ZABEH Deers FC Inter Urus   (HL7L)
Ne 25.9.22 15:00 ZABEH England Praha Lobotomici   (HL8K)
Ne 25.9.22 16:15 ZABEH Deers FC Kužely Kublov FK   (HL7L)
Ne 25.9.22 17:30 ZABEH Rychlá rota Strážci Pomeranče   (HL7K)

4. 12. 22 11:15 ZAK Hattrick Prosek FC Well Done 11. 0:4 (0:1)
Hosté se dostali v prvním poločase do vedení a v posledních deseti minutách svůj náskok pojistili. Petr Jambor
Hattrick Prosek FC Well Done
Roman Slavík – Miroslav Bořil, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Škába, Jan Vlček vs Andrey Abroskin – Artem Divin, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Andriy Pylypets, Vladimir Timanov, Semen Troyan
25 Lukáš Březina
29 Michal Škába
23., 53., 57. Artem Divin
51. Vladimir Timanov
29. Semen Troyan
56. Vladimir Timanov
19. 11. 22 11:15 ZABEH Well Done Tus Pelotas 10. 4:2 (1:0)
Utkání nevalné úrovně, plné nepřesností. Zaslouženě vyhráli domácí. Michal Šťástka, Tomáš Procházka
Well Done Tus Pelotas
Andrey Abroskin – Artem Divin, Glib Kushnir, Stanislau Maskaliunets, Andriy Pylypets, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Peter Kürthy – Javier F. Avila Selva, Maksym Cherepanov, Roman Doboš, Roberto Gamero, Alen Lavrik
7., 48. Stanislau Maskaliunets
35. Artem Divin
38. Vladimir Timanov
37. Alen Lavrik
56. Roman Doboš
12. 11. 22 11:15 BECH Kapr tým 86 B Well Done 9. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodl po chybě brankáře Brejcha. Kamil Kohout
Kapr tým 86 B Well Done
Tomáš Plevka – Matej Borsuk, Matěj Brejcha, Michal Himl, Martin Hyža, Pavel Lánský, Tomáš Mihal, Milan Švarc vs Andrey Abroskin – Artem Divin, Stanislau Maskaliunets, Andriy Pylypets, Vladimir Timanov, Semen Troyan
41. Matej Borsuk
57. Matěj Brejcha
13. Stanislau Maskaliunets
5. 11. 22 10:00 MALES Well Done Homogen 1.FC A 8. 0:4 (0:1)
Homogen proměňovali své šance a měl utkání pod kontrolou.
Well Done Homogen 1.FC A
Andrey Abroskin – Artem Divin, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Andriy Pylypets, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Ondřej Šinágl – Michael Bárta, Lukáš Hron, Alexandr Kedyarov, Vít Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon, Jiří Staněk, Ivo Zábranský
22. Michael Bárta
37. Vít Mašek
46., 56. Jan Plachý
22. 10. 22 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC A Well Done 7. 3:0 (1:0)
Plameňácí dali góly a díky brankáři žádný nedostali, proto berou oba body. Jiří Smetana
Plameňáci 1.FC A Well Done
Jiří Maroušek – Vojtěch Bánovčin, Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, David Kadleček, Petr Kalabus, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Adam Řehoř, Roderick Sekowski vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Andriy Pylypets, Vladimir Timanov, Semen Troyan
27. Vojtěch Bánovčin
55. Lukáš Dajčar
60. Adam Řehoř
15. 10. 22 10:00 TEMPO Well Done FBC KFC 6. 2:5 (1:5)
Hosté byli lepší, zasloužená remíza. Zdeněk Petr, Marek Grůša
Well Done FBC KFC
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Artem Divin, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Andriy Pylypets, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Václav Smolík – Ondřej Čech, Adam Hromas, Vojtěch Janků, Michal Kořínek, Adam Kříž, Václav Obhlídal, David Sgall, Lukáš Vilt
2. Stanislau Maskaliunets
48. Nikita Baranovsky
5., 10. Adam Hromas
13. Vojtěch Janků
22. Václav Obhlídal
26. Lukáš Vilt
8. 10. 22 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Well Done 5. 0:0 (0:0)
Well Done byly lepším týmem, ale gólově se nedokázali prosadit, Černý Most bojovností nulu udržel. Michal Černoch, Jan Liška
Sen Černý Most II PG Well Done
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, Martin Horvát, Michal Koščo, Peter Kukura, Lukáš Markvart, Václav Moravec, Jan Rousek vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan
2. 10. 22 11:15 STOD Well Done Devils of Zderaz 4. 4:8 (3:3)
Ačkoliv Devils v první půli třikrát dotahovali náskok soupeře, byli lepším týmem. O zaslouženém vítězství však rozhodli až v posledních minutách hry. František Blecha, Šimon Mikolášek
Well Done Devils of Zderaz
Ruslan Timoshevskiy – Andrey Abroskin, Artem Divin, Raul Galinurov, Stanislau Maskaliunets, Semen Troyan vs Dmitry Zimarev – Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Lubomír Velčovský
60. OG
24. 9. 22 10:00 BECH Hoptajch team Well Done 3. 0:6 k.
Oba týmy si vypracovaly v průběhu hry dost šancí, ale góly začaly padat až v závěru utkání. Domácí si vypracovali dvoubrankový náskok, ale hosté dvě minuty před koncem snížili a postarali se ještě o dramatický závěr. Michal Černoch
Hoptajch team Well Done
Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Kendera, Robert Nykl, Václav Svoboda vs Andrey Abroskin – Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Andriy Pylypets, Vladimir Timanov
48. Jan Kendera
60. Václav Svoboda
58. Vladimir Timanov
18. 9. 22 10:00 HANSP Well Done Brazzers Praha FC B 2. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec zvítězili domácí. Radovan Bruchánek, Václav Batěk
Well Done Brazzers Praha FC B
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Artem Divin, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Andriy Pylypets, Vladimir Timanov vs Tomáš Vlček – Pavel Hampl, Jaroslav Jirka, Lukáš Květoň, Kryštof Makovec, Radek Moucha, František Novosad, Jan Rykl, Jakub Šindelář, Vojtěch Tomášek, Jan Žežulka
14. Vladimir Timanov
40., 41. Stanislau Maskaliunets
39. Jakub Šindelář
10. 9. 22 11:15 BECH Fernet team Říčany Well Done 1. 2:0 (2:0)
Pěkné utkání, na obou stranách hodně šancí. Domácí využili příležitosti v první půli a zaslouženě vyhráli. Jozef Šarlina
Fernet team Říčany Well Done
Pavel Mašek – Václav Horník, Martin Kučera, Tomáš Kučera, Jakub Macháček, Jiří Macháček, Lukáš Průcha, Tomáš Remek vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Artem Divin, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Andriy Pylypets, Vladimir Timanov