Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 4.12.22 | 16:15 | TEMPO | Česlo VaPeTo Sporting | 11. | 1:6 |
Ne 20.11.22 | 17:30 | MIKU4 | Atomový veverky B Česlo | 10. | 2:1 |
Ne 13.11.22 | 18:45 | MIKU4 | Česlo Adovany FC | 9. | 2:4 |
Ne 6.11.22 | 11:15 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Česlo | 8. | 10:3 |
Ne 23.10.22 | 16:15 | P2 | Česlo Terron AC Bozi B | 7. | 1:0 |
Ne 16.10.22 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Česlo | 6. | 4:2 |
Ne 9.10.22 | 17:30 | ZAK | Česlo Ukaž ruku | 5. | 2:7 |
Ne 2.10.22 | 15:00 | BECH | Sestra Sojka Česlo | 4. | 4:1 |
Ne 25.9.22 | 12:30 | TEMPO | Česlo Příkopy FC | 3. | 6:0 k. |
Ne 18.9.22 | 17:30 | SCBEC | Lobotomici Česlo | 2. | 4:1 |
Ne 11.9.22 | 15:00 | ZABEH | Česlo England Praha | 1. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol V.-Notorax B | 11 | 9 | 2 | 0 | 64:13 | 20 |
2. | Ukaž ruku | 11 | 8 | 1 | 2 | 44:25 | 17 |
3. | Terron AC Bozi B | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:18 | 14 |
4. | VaPeTo Sporting | 11 | 8 | 0 | 3 | 59:24 | 12 |
5. | Sestra Sojka | 11 | 6 | 0 | 5 | 38:30 | 12 |
6. | Adovany FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:22 | 11 |
7. | Vozovna Hloubětín A | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:40 | 10 |
8. | Lobotomici | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:34 | 10 |
9. | Atomový veverky B | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:41 | 7 |
10. | England Praha | 11 | 2 | 2 | 7 | 21:55 | 6 |
11. | Česlo | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:44 | 5 |
12. | Příkopy FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 28.9.22 | 19:15 | MOTO1 | Merck stars GK Ohradní A (HL6D) |
St 28.9.22 | 20:30 | MOTO1 | Cvitch Pigs FC (HL7E) |
Út 18.10.22 | 19:30 | LITVI | Strašnická SK A Red Leads (HL6B) |
Út 18.10.22 | 20:45 | LITVI | Viktorčin smích Libeň SK A (HL7C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Berousek Štěpán | 9 | 0 |
Čáslavský Jan | 9 | 6 |
Černák Vladimír | 9 | 0 |
Klíma Marek | 9 | 1 |
Klumpar Michal | 4 | 2 |
Pavelka Miroslav | 6 | 3 |
Přaslička František | 8 | 0 |
Procházka Lukáš | 10 | 0 |
Pučálka Jiří | 11 | 2 |
Rusňák Peter | 5 | 2 |
Šustr Jan | 1 | 0 |
Tlčík David | 1 | 0 |