Ne 20.11.22 12:15 KORAB Plameňáci 1.FC A Brazzers Praha FC B   (HL5H)
Ne 20.11.22 13:30 KORAB Avengers FC Šotgani   (HL6K)
Po 12.12.22 19:30 CESMI Purple Team AFK Břewnow boys KMK   (HL3A)
Po 12.12.22 20:45 CESMI Torpedo Cannabis Farkáň 92 1.FC   (HL6B)

15. 12. 22 20:45 CESMI Tralalalala Chlapi FK 11. 0:4 (0:1)
Krásný zápas. Rychlé kombinace přinesly vítězství hostům. Martin Kašík
David Karal – Karolína Kopecká, Tomáš Kouřim, Barbora Krýslová, Michal Kviatkovský, Petr Lichý, Martin Ševeček, Marek Sommer vs Tomáš Straka – Dominik Černý, Matěj Cverčko, Marian Jerinić, Nikola Jerinič, Robert Kosina
27., 42. Matěj Cverčko
50. Robert Kosina
58. Dominik Černý
7. 12. 22 19:30 CESMI Bandidoz Chlapi FK 7. 4:4 (1:1)
Vyrovnané utkání plné nepřesností a neproměněných šancí. Bandidoz hráli bez střídání a trochu jim docházely síly, ale ubránili aspoň remízu. Daniel Vostřez
Bandidoz Chlapi FK
Jiří Roubínek – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, Jan Voříšek vs Jan Šaník – Dominik Černý, Matěj Cverčko, Martin Hroch, Marian Jerinić, Nikola Jerinič, Robert Kosina, Dan Vrba
24. Jan Dřízhal
31., 34. OG
39. Jaroslav Jakubec
24., 43. Dan Vrba
47. Nikola Jerinič
51. Marian Jerinić
23. 11. 22 20:45 CESMI Chlapi FK D.G.Team 10. 4:5 (1:5)
První poločas v režii hostů, druhý poločas začali dotahovat domácí, ale na body to nestačilo. Karas
Chlapi FK D.G.Team
Jan Šaník – Dominik Černý, Matěj Cverčko, Martin Hroch, Marian Jerinić, Nikola Jerinič, Robert Kosina, Adam Šimůnek, Dan Vrba vs Tomáš Rottenberg – Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Petr Roušar, Lumír Šindela
27. Pavel Mlíkovský
16. 11. 22 20:45 CESMI Ďáblice FK Chlapi FK 9. 6:0 (3:3)
Rychlé a dobré utkání do 24. minuty, kdy se zranil domácím jejich nejlepší hráč. Druhý poločas už ovládli hosté. Zápas byl kontumován ve prospěch Ďáblic pro neprávněný start hráče v týmu Chlapi FK. Václav Kovařík
Ďáblice FK Chlapi FK
Ondřej Pech – Tomáš Kaňka, Antonín Mareš, Roman Samek, Jan Šmucr, Michal Šušák, Ondřej Vosický vs Jan Šaník – Matěj Cverčko, Martin Hroch, Marian Jerinić, Nikola Jerinič, Robert Kosina, Lukáš Michalík, Dan Vrba
1., 6. Ondřej Vosický
22. Antonín Mareš
52. Roman Samek
11., 41., 49., 57. Lukáš Michalík
14., 28., 58., 60. Matěj Cverčko
15. Matěj Cverčko
9. 11. 22 20:45 CESMI Chlapi FK BP AC 8. 0:6 (2:0)
Za vytrvalého deště se hrál vyrovnaný zápas. Utkání bylo kontumováno ve prospěch BP AC pro start hráče na cizí registrační průkaz v týmu Chlapi FK. Miroslav Paleček
Chlapi FK BP AC
Matěj Cverčko – Tomáš Baborák, Martin Hroch, Nikola Jerinič, Lukáš Michalík, Aleš Patrman, Kryštof Rossmann, Tomáš Straka, Dan Vrba vs Tomáš Zajíček – Ondřej Bek, Martin Bělina, Vojtěch Blažek, Jiří Kotrba, Aleš Procházka, Miroslav Různar, Libor Zajíček
25. Lukáš Michalík
30. Matěj Cverčko
19. 10. 22 20:45 CESMI Chlapi FK Klamovka Praha FK 6. 3:6 (1:4)
Zápas se přeléval ze strany na stranu. Vyhráli hosté. Miroslav Paleček
Chlapi FK Klamovka Praha FK
Marian Jerinić – Tomáš Baborák, Matěj Cverčko, Martin Hroch, Nikola Jerinič, Robert Kosina, Aleš Patrman, Tomáš Straka, Dan Vrba vs Josef Rajnyš – Filip Borkowski, Vasyl Erdeli, Peter Hlaváč, Štefan Kurina, Jan Kurka, Tomáš Mařík, Vojtěch Neuberg, Jiří Rezek
20. Tomáš Baborák
54., 60. Dan Vrba
7., 25., 26. Štefan Kurina
9., 42., 52. Vasyl Erdeli
12. 10. 22 20:45 CESMI Chlapi FK Parta AC 5. 4:1 (2:1)
Pěkné utkání, spousta šancí na obou stranách. Chlapi měli více ze hry a dobrou koncovku. Po zásluze berou vítězství nad dobře hrajícím soupeřem. Miroslav Kotek
Chlapi FK Parta AC
Aleš Patrman – Martin Hroch, Marian Jerinić, Nikola Jerinič, Robert Kosina, Jan Šaník, Adam Šimůnek, Tomáš Straka, Dan Vrba vs Tomáš Bašta – Jan Bartoň, Martin Bašta, Jiří Borecký, Marek Csémi, Petr Csémi, Zdeněk Pavlát, Stanislav Vlk, Jakub Vokatý
6., 36. Dan Vrba
27. Martin Hroch
32. Aleš Patrman
8. Jan Bartoň
5. 10. 22 20:15 METE1 Sparta Pivaři AC Chlapi FK 4. 0:3 (0:1)
Rychlé utkání, efektivnější byli hosté. Zdeněk Petr, Marek Grůša
Sparta Pivaři AC Chlapi FK
Tomáš Urban – Michal Dvořák, Zdeněk Klein, David Klinka, Lukáš Klinka, Václav Král, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík, Jakub Tylle vs Jan Šaník – Tomáš Baborák, Dominik Černý, Matěj Cverčko, Martin Hroch, Marian Jerinić, Robert Kosina, Aleš Patrman, Tomáš Straka, Dan Vrba
8. Dan Vrba
34. Matěj Cverčko
54. Tomáš Straka
28. 9. 22 20:45 CESMI Chlapi FK Shooters Morava FC 3. 3:4 (1:2)
Ofenzivní utkání, kde hosté rozhodli v poslední minutě o své výhře. Jakub Plechšmíd
Chlapi FK Shooters Morava FC
Marian Jerinić – Tomáš Baborák, Dominik Černý, Martin Hroch, Aleš Patrman, Kryštof Rossmann, Tomáš Straka, Jiří Vencl, Dan Vrba vs Jan Lhotka – Richard Netopil, Lampros Ntalios, Václav Paleček, Roman Skála, Lukáš Špaček, Petr Štěpančík, Roman Švrčina
26. Dominik Černý
32. Dan Vrba
55. Tomáš Baborák
14., 28., 48., 59. Lampros Ntalios
21. 9. 22 20:45 CESMI O2 TV Sport Chlapi FK 2. 3:1 (0:0)
Hezký, klidný zápas. Michal Neubauer
O2 TV Sport Chlapi FK
David Šoufek – Pavel Horák, Jakub Hýbel, Michal Maťašovský, Roman Merkl, David Sobišek, Ondřej Šotola, Tomáš Zetek vs Kryštof Rossmann – Tomáš Baborák, Dominik Černý, Matěj Cverčko, Martin Hroch, Marian Jerinić, Nikola Jerinič, Robert Kosina, Aleš Patrman, Tomáš Straka
34. Ondřej Šotola
48., 53. Michal Maťašovský
44. Nikola Jerinič
14. 9. 22 20:45 CESMI Chlapi FK Holota FC 1. 5:4 (4:2)
Za houževnatý výkon by si hosté bod zasloužili. Nicméně domácí byli proti a v závěrečném tlaku rozhodli o svém vítězství. Pavel Potměšil