Čt 8.12.22 19:15 MALES Slamník I.USP Vo   (HL7H)
Čt 8.12.22 20:30 MALES Pohoda FC A Pivní pohoda AC   (HL6E)

15. 12. 22 20:15 MIKU1 D.G.Team Klamovka Praha FK 11. 8:2 (5:2)
Bojovné utkání rozhodla lepší koncovka vítězů, Martin Flieger, Daniel Surovcev
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský vs Josef Rajnyš – Filip Borkowski, Frederic Berthold Dongmo Kuété, Vasyl Erdeli, Jaroslav Kotěšovský, Jan Kurka, Radovan Mařík, Tomáš Mařík, Vojtěch Neuberg, Jiří Rezek, Tomáš Svoboda
28., 47. Pavel Mlíkovský
36. Roman Barcal
13., 20. Jan Kurka
7. 12. 22 20:30 MOTO4 D.G.Team O2 TV Sport 7. 5:2 (2:1)
Více ze hry a převahu měli hosté, ale oba body po zásluze berou domácí. Miroslav Paleček
D.G.Team O2 TV Sport
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Petr Roušar, Lumír Šindela vs David Šoufek – Vladimír Grebennikov, Jakub Hýbel, Michal Maťašovský, Roman Merkl, Václav Pilný, David Sobišek, Ondřej Šotola
11. David Kafuněk
21., 36. Michal Kafuněk
39., 47. Roman Barcal
23. Roman Merkl
45. David Šoufek
23. 11. 22 20:45 CESMI Chlapi FK D.G.Team 10. 4:5 (1:5)
První poločas v režii hostů, druhý poločas začali dotahovat domácí, ale na body to nestačilo. Karas
Chlapi FK D.G.Team
Jan Šaník – Dominik Černý, Matěj Cverčko, Martin Hroch, Marian Jerinić, Nikola Jerinič, Robert Kosina, Adam Šimůnek, Dan Vrba vs Tomáš Rottenberg – Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Petr Roušar, Lumír Šindela
27. Pavel Mlíkovský
16. 11. 22 20:15 METE1 D.G.Team Sparta Pivaři AC 9. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Dominik Svoboda
D.G.Team Sparta Pivaři AC
Dušan Luka – Zdeněk Černý, Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Petr Roušar vs Tomáš Urban – Michal Dvořák, Zdeněk Klein, David Klinka, Lukáš Klinka, Václav Král, Ondřej Kulovaný, Jaroslav Stehlík, Jakub Tylle
24. Petr Roušar
45. Michal Kafuněk
54 Zdeněk Černý 30. Lukáš Klinka
52. Václav Král
41. Tomáš Urban
53. Jaroslav Stehlík
9. 11. 22 19:00 METE1 Shooters Morava FC D.G.Team 8. 3:1 (1:1)
Domácí byli od začátku lepším týmem. David Kocman
Shooters Morava FC D.G.Team
Jan Lhotka – Tomáš Čelůstka, Martin Kuttler, Michal Lhotka, Richard Netopil, Lampros Ntalios, Václav Paleček, Roman Skála, Lukáš Špaček, Roman Švrčina, Jiří Vávra vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Zdeněk Černý, Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Petr Roušar
25. Lukáš Špaček
45. Tomáš Čelůstka
59. Lampros Ntalios
22. Jiří Greiff
20. 10. 22 19:15 MOTO4 Holota FC D.G.Team 6. 2:1 (0:0)
Pohodové utkání zvládl lépe tým domácích, který dal v druhém poločase dvě branky a to stačilo. Milan Husák
Holota FC D.G.Team
Tomáš Novotný – Adam Bokri, Karel Faitl, Jan Kaňok, Jiří Tomaštík, Tomáš Vršovský, Matěj Žežulka vs Dušan Luka – Roman Barcal, Zdeněk Černý, Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Petr Roušar
32. Tomáš Vršovský
45. Matěj Žežulka
41. Roman Barcal
10. 10. 22 20:15 ZABEH D.G.Team Tralalalala 5. 6:1 (3:0)
D.G.Team vstoupil do utkání lépe, už v 17. minutě vedl 2:0. Hosté se snažili, ale do poločasu nedokázali ani snížit. Druhý poločas přidali domácí další branky a přesněji kombinovali. Milan Husák
D.G.Team Tralalalala
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Zdeněk Černý, Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Petr Roušar vs Tomáš Hambálek – Michal Dvořáček, Václav Jiříček, Pavel Juřík, Tomáš Kouřim, Barbora Krýslová, Michal Kviatkovský, Ondřej Šubrt
3., 39. Jiří Greiff
17. Zdeněk Černý
25. Roman Barcal
51., 58. Michal Kafuněk
59. Michal Kviatkovský
3. 10. 22 17:45 ZABEH Parta AC D.G.Team 4. 6:8 (2:4)
Pěkné utkání. Oba celky hrály útočný styl hry. Hodně šancí i gólů na obou stranách. D.G.Team měl trochu více ze hry a zaslouženě bere vítězství nad dobře hrajícím soupeřem. Miroslav Kotek, Jan Liška
Parta AC D.G.Team
Tomáš Bašta – Martin Bašta, Jiří Borecký, Marek Csémi, Patrik Lexa, Zdeněk Pavlát, Max Pížl, David Staněk, Jaroslav Tikovský, Jakub Vokatý vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Zdeněk Černý, Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Lumír Šindela
46. Jiří Greiff
28. 9. 22 19:15 LITVI Ďáblice FK D.G.Team 3. 13:7 (7:2)
Zápas, kde se ctila hlavně ofenzíva. Gólové hody vyhráli domácí. Nerad
Ďáblice FK D.G.Team
Antonín Mareš – Tomáš Kaňka, Jiří Pavlata, Roman Samek, Jan Šmucr, Michal Šušák, Ondřej Vosický vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Jiří Greiff, Michal Kafuněk, Dušan Luka, Pavel Mlíkovský, Lumír Šindela
57. Pavel Mlíkovský
21. 9. 22 18:00 KORAB D.G.Team BP AC 2. 1:3 (0:1)
Domácí byli lepší, ale nakonec prohráli, protože hosty podržel gólman a využili rychlých brejků. Michal Košťál
D.G.Team BP AC
Tomáš Rottenberg – Zdeněk Černý, Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Dušan Luka, Pavel Mlíkovský vs Tomáš Zajíček – Martin Bělina, Tomáš Bělina, Vojtěch Blažek, Jiří Kotrba, David Kudláček, Aleš Procházka, Miroslav Různar, Daniel Shirwami
37. David Kafuněk 6. Tomáš Bělina
49. Aleš Procházka
54. Daniel Shirwami
12. 9. 22 19:00 ZABEH Bandidoz D.G.Team 1. 6:3 (3:1)
Vyrovnané utkání, které jen díky lepší střelecké koncovce vyhráli domácí. Dominik Svoboda
Bandidoz D.G.Team
Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, Jan Voříšek vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Zdeněk Černý, Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Dušan Luka, Pavel Mlíkovský, Petr Roušar, Lumír Šindela