Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 12.12.22 | 19:00 | MIKU3 | Bohemia AFK Zelení lenochodi FC | 11. | 0:6 k. |
Po 5.12.22 | 20:15 | MIKU2 | Zelení lenochodi FC Řepští sršni | 6. | 2:15 |
Po 21.11.22 | 19:15 | SCBEC | Zelení lenochodi FC Veselá Kráva TJ | 10. | 1:3 |
Po 14.11.22 | 18:00 | SCBEC | New Jersey Devils B Zelení lenochodi FC | 9. | 3:2 |
Po 31.10.22 | 17:45 | ZABEH | Zelení lenochodi FC Slovan Amatéři | 8. | 5:1 |
Po 24.10.22 | 18:00 | SCBEC | Františci Zelení lenochodi FC | 7. | 13:4 |
Po 10.10.22 | 18:00 | STER2 | England United FC Zelení lenochodi FC | 5. | 0:6 k. |
Po 26.9.22 | 20:30 | MOTO4 | Zelení lenochodi FC Ruchadlo Praha FC | 4. | 2:2 |
Po 19.9.22 | 19:15 | ZAK | Pražští lvi Zelení lenochodi FC | 3. | 1:3 |
Po 12.9.22 | 18:00 | SANC1 | Zelení lenochodi FC PFC Kodymka B | 2. | 4:3 |
Po 5.9.22 | 19:15 | KORAB | Prague St. Gentlemen Zelení lenochodi FC | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Františci | 11 | 10 | 1 | 0 | 64:13 | 21 |
2. | Pražští lvi | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:24 | 15 |
3. | Veselá Kráva TJ | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:21 | 15 |
4. | Zelení lenochodi FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:42 | 13 |
5. | New Jersey Devils B | 11 | 6 | 0 | 5 | 34:29 | 12 |
6. | Řepští sršni | 11 | 5 | 1 | 5 | 45:23 | 11 |
7. | Slovan Amatéři | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:37 | 11 |
8. | England United FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:43 | 10 |
9. | PFC Kodymka B | 11 | 4 | 1 | 6 | 36:33 | 9 |
10. | Ruchadlo Praha FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:40 | 9 |
11. | Prague St. Gentlemen | 11 | 3 | 0 | 8 | 18:46 | 6 |
12. | Bohemia AFK | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 16.10.22 | 17:00 | STER1 | Falcons FHS Integrita Jinonice (HL8E) |
Ne 16.10.22 | 18:15 | STER1 | Sturm JM Deers FC (HL7L) |
Ne 16.10.22 | 19:30 | STER1 | VaPeTo Sporting Příkopy FC (HL8K) |
Ne 6.11.22 | 17:30 | MIKU2 | Adovany FC Atomový veverky B (HL8K) |
Ne 6.11.22 | 18:45 | MIKU2 | Kanálpucers PL Boží bojovníci (HL8L) |
Ne 6.11.22 | 20:00 | MIKU2 | Sací komando Modřany Power WCC (HL4F) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Adamčík Jonatán | 6 | 1 |
Černý Miroslav | 9 | 4 |
Cikhart Marek | 9 | 0 |
Drahovzal Filip | 9 | 3 |
Mandík Ondřej | 6 | 0 |
Mašek Kim | 3 | 2 |
Merfait Dominik | 9 | 5 |
Nesvorný Martin | 6 | 1 |
Palla Ondřej | 6 | 0 |
Rus Martin | 3 | 0 |
Šmíd Patrik | 7 | 1 |
Švajčík Filip | 7 | 5 |
Zadina Robert | 8 | 2 |