Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 12.12.22 | 19:15 | SCBEC | Řepští sršni England United FC | 11. | 6:0 k. |
Po 5.12.22 | 20:15 | MIKU2 | Zelení lenochodi FC Řepští sršni | 6. | 2:15 |
Po 21.11.22 | 20:15 | P3 | Pražští lvi Řepští sršni | 10. | 2:1 |
Po 14.11.22 | 19:15 | KORAB | Řepští sršni Prague St. Gentlemen | 9. | 4:3 |
Po 31.10.22 | 19:15 | HRAB2 | Veselá Kráva TJ Řepští sršni | 8. | 3:2 |
Po 24.10.22 | 19:30 | HANSP | Řepští sršni Slovan Amatéři | 7. | 4:4 |
Po 10.10.22 | 20:45 | ARIT | Ruchadlo Praha FC Řepští sršni | 5. | 0:3 |
Po 26.9.22 | 17:00 | DEKAN | Řepští sršni PFC Kodymka B | 4. | 3:4 |
Út 20.9.22 | 18:15 | ARIT | Bohemia AFK Řepští sršni | 3. | 0:6 k. |
Po 12.9.22 | 18:15 | ARIT | Řepští sršni New Jersey Devils B | 2. | 0:3 |
Po 5.9.22 | 19:15 | ZAK | Františci Řepští sršni | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Františci | 11 | 10 | 1 | 0 | 64:13 | 21 |
2. | Pražští lvi | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:24 | 15 |
3. | Veselá Kráva TJ | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:21 | 15 |
4. | Zelení lenochodi FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:42 | 13 |
5. | New Jersey Devils B | 11 | 6 | 0 | 5 | 34:29 | 12 |
6. | Řepští sršni | 11 | 5 | 1 | 5 | 45:23 | 11 |
7. | Slovan Amatéři | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:37 | 11 |
8. | England United FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:43 | 10 |
9. | PFC Kodymka B | 11 | 4 | 1 | 6 | 36:33 | 9 |
10. | Ruchadlo Praha FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:40 | 9 |
11. | Prague St. Gentlemen | 11 | 3 | 0 | 8 | 18:46 | 6 |
12. | Bohemia AFK | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 7.9.22 | 18:00 | HRAB3 | Smarty FC Suchá dáseň AC (HL8G) |
St 7.9.22 | 19:15 | HRAB3 | Medvídkova tlapička Speciál Bráník B (HL4C) |
Čt 17.11.22 | 19:00 | P1 | Bakera VET Viktoria Bítovská VET A (VL3B) |
Čt 17.11.22 | 20:15 | P1 | GJS FK WRP (HL5F) |
Út 6.12.22 | 19:00 | MIKU3 | Trops 1.SK Notorkros FK (HL4B) |
Út 6.12.22 | 20:15 | MIKU3 | Folprecht 1.FC VET Tatarský biftek VET (VL3A) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bílý Adam | 9 | 2 |
Hauf Michal | 9 | 0 |
Hübsch Ondřej | 9 | 5 |
Jordán Petr | 9 | 4 |
Kilián Kryštof | 9 | 3 |
Komárek Tomáš | 9 | 3 |
Petřina Jaroslav | 10 | 2 |
Russo Martin | 9 | 2 |
Šedivý Lukáš | 6 | 11 |
Slávik Jakub | 7 | 0 |
Starosta Radek | 7 | 0 |
Stolín Filip | 6 | 1 |