St 16.11.22 19:00 MIKU2 Opatovští kanonýři FC Fénix SC   (HL5E)
St 16.11.22 20:15 MIKU2 Pendula Bona AC Medvídkova tlapička   (HL4C)

28. 11. 22 20:45 HOSTI Namo FC Metráčci 11. 1:8 (0:5)
Zápas od začátku v režii Metráčků. Daniel Vostřez
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Filip Dvořák, Pavel Hejl, Antonín Jakubův, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Tadeáš Malátek, Matyáš Vlk, Tomáš Zalabák vs Aleš Kolek – Ondřej Höpfler, Jakub Klouda, Jaroslav Ptáček, Matěj Ptáček, Jan Škoda, Vladimír Straka, Václav Švestka
14. Václav Švestka
15. OG
34., 51. Jakub Klouda
23. 11. 22 20:45 SANC2 Pražská legie 2000 Namo FC 10. 1:5 (0:5)
Hosté šli v první půli poměrně snadno do vedení, které si i přes zlepšený výkon Legie ve druhém poločase zkušeně uhájili. Pavel Potměšil
Pražská legie 2000 Namo FC
Milan Starý – Matúš Drábik, Karel Fiala, Juraj Javorček, Petr Ondruš, Jan Škvor, Radek Štulík, Daniel Tůma vs Jan Kneissl – Filip Dvořák, Pavel Hejl, Antonín Jakubův, Ondřej Krpata, Jan Lehovec, Tadeáš Malátek, Matyáš Vlk
51. Milan Starý 1. Antonín Jakubův
12. Ondřej Krpata
21. Filip Dvořák
27., 28. Matyáš Vlk
7. 11. 22 20:15 METE2 Namo FC Torpédo Hulín FC 9. 0:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas nakonec vyhráli hosté. Zeman
Namo FC Torpédo Hulín FC
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Pavel Hejl, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Jan Lehovec, Tadeáš Malátek, Matyáš Vlk, Tomáš Zalabák vs Jiří Borovský – František David, Martin Fujáček, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Štěpán Skripnik, Petr Valenta, Petr Žaloudek
46. Petr Žaloudek
31. 10. 22 19:30 TEMPO Inter Hostivař Namo FC 8. 4:0 (1:0)
Celkem vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodlo proměňování šancí. Zatím co hosté nedali ani jednu, domácí čtyřikrát rozvlnili síť a zaslouženě zvítězili. Zdeněk Petr, Marek Grůša
Inter Hostivař Namo FC
Daniel Nosek – Jonáš Bohatý, Jan Čapek, Vladimír Černín, Petr Fuchs, Adam Guth, Filip Guth, Michal Lukavec, Juraj Slovák, David Ženatý vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Pavel Hejl, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Jan Lehovec, Tadeáš Malátek, Matyáš Vlk, Tomáš Zalabák
29. David Ženatý
43., 55. Adam Guth
58. Filip Guth
20. Jan Kneissl
17. 10. 22 18:00 MALES Namo FC Nottoric Forest 7. 2:1 (1:0)
Vyrovnané, bojovné utkání dotáhli domácí do vítězného konce. Lukáš Krajči
Namo FC Nottoric Forest
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Filip Dvořák, Pavel Hejl, Antonín Jakubův, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Jan Lehovec, Tadeáš Malátek, Matyáš Vlk, Tomáš Zalabák vs Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Michal Polák, Petr Svoboda, Jan Verner, Vladimír Verner, Karel Zoubek
21. Petr Jiras
35. Filip Dvořák
44. Petr Svoboda
10. 10. 22 18:00 SCBEC Gambo Smíchov SK Namo FC 6. 3:7 (1:1)
Utkání dobré úrovně, hrané slušně. Bureš
Gambo Smíchov SK Namo FC
Roland Fritsch – Dominik Březina, Štefan Kocian, Jan Komrs, Michael Kratochvíl, Jakub Kučera, Roman Mašek, Šimon Rožánek, Jakub Skřivánek, Richard Steidl, Tadeáš Stibor vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Filip Dvořák, Pavel Hejl, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Jan Lehovec, Tadeáš Malátek, Matyáš Vlk, Tomáš Zalabák
59. Tomáš Zalabák
4. 10. 22 18:30 KBELY Masáže FC Namo FC 5. 2:3 (1:0)
Domácí si šli za vítězstvím až do padesáté minuty, kdy se domácí Machač přiznal k faulu v pokutovém území. Následná penalta byla proměněna a Namo během minuty otočilo skóre. Tomáš Procházka, Václav Dreksler
Masáže FC Namo FC
Oskar Pavel Nýč – David Machač, Hai Nguyen Nguyen, Martin Pilous, Zdeněk Seidler, Adam Sinkule, Dominik Švácha, Pavel Vácha, Jakub Váňa vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Pavel Hejl, Petr Jiras, Jan Lehovec, Tadeáš Malátek, Tomáš Zalabák
27. Jakub Váňa
35. Hai Nguyen Nguyen
50., 51. Tomáš Zalabák
50. Jan Lehovec
27. 9. 22 18:00 SANC1 Namo FC Kontis 1.FC 4. 2:1 (2:0)
Lepší mužstvo málem ztratilo náskok v závěru utkání. Dušan Melíšek, Marek Grůša
Namo FC Kontis 1.FC
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Pavel Hejl, Antonín Jakubův, Petr Jiras, Jan Lehovec, Matyáš Vlk vs František Havlíček – Rostislav Bartoš, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Martin Pastvinský, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
15. Matyáš Vlk
20. Pavel Hejl
59. Jan Vršecký
19. 9. 22 20:45 DEKAN Harum Praha Namo FC 3. 6:5 (1:4)
Hosté měli zápas pěkně rozehraný, hlavně v 1. půli byli velmi aktivní i přesní v koncovce. Druhá půle už patřila domácím, kdy zpřesnili koncovku a hnali se za vyrovnáním, což se jim povedlo a ještě dovedli zápas k vítězství. Michal Košťál
Harum Praha Namo FC
Viktor Maudr – Marian Baláž, Jiří Doležel, Martin Kilián, Libor Kosman, Daniel Rosenheim vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Filip Dvořák, Antonín Jakubův, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tadeáš Malátek, Matyáš Vlk, Tomáš Zalabák