Út 20.9.22 19:15 MOTO4 Serus AC El Barto   (HL5D)
Út 20.9.22 20:30 MOTO4 Tak dort jo Alkohol Tea FC   (HL5C)
Čt 1.12.22 19:00 P2 Vystřelený střely CFG Suchdol   (HL8I)
Čt 1.12.22 20:15 P2 Poštmistři VET B Los Gigoalos VET   (VL4D)

28. 11. 22 20:45 ARIT Harum Praha Gambo Smíchov SK 11. 9:2 (4:0)
Utkání plné šancí. První poločas patřil týmu Harum. V druhém poločase domácí potvrdili výhru. Milan Husák
Harum Praha Gambo Smíchov SK
Jan Kilián – Marian Baláž, Martin Borovička, Jiří Doležel, Libor Kosman, Lukáš Řezníček, Jan Zámorský vs Roland Fritsch – Dominik Březina, Jan Komrs, Roman Mašek, Šimon Rožánek, Jakub Skřivánek, Richard Steidl
58. Dominik Březina
21. 11. 22 18:00 MALES Flamingos FC Harum Praha 10. 3:4 (0:2)
Vyrovnaný zápas, plný emocí, který nakonec skončil vítězstvím týmu Harum Praha. Lukáš Krajči, Jakub Dobiaš
Flamingos FC Harum Praha
Tomáš Mikula – Martin Decký, Karel Hrubeš, Peter Marčiš, Adam Novák, Tomáš Sádlík, Martin Šetina, Daniel Sviták vs Viktor Maudr – Martin Borovička, Jiří Doležel, Martin Kilián, Libor Kosman, Daniel Rosenheim, Jan Zámorský
56. Daniel Rosenheim
17. 11. 22 20:45 ARIT Harum Praha Pražská legie 2000 7. 6:2 (4:0)
Domácí byli celé utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Dominik Svoboda, Marek Grůša
Harum Praha Pražská legie 2000
Jan Kilián – Marian Baláž, Martin Borovička, Jiří Doležel, Martin Kilián, Libor Kosman, Viktor Maudr, Daniel Rosenheim vs Radek Štulík – Matúš Drábik, Karel Fiala, Petr Ondruš, Karel Roskowetz, Jan Škvor, Milan Starý
44. Milan Starý
7. 11. 22 18:15 ARIT Harum Praha Éro SK 9. 4:2 (3:0)
Domácí byli od začátku lepším týmem a zaslouženě berou oba body. Jakub Plechšmíd
Harum Praha Éro SK
Viktor Maudr – Marian Baláž, Martin Borovička, Jiří Doležel, Libor Kosman, Lukáš Řezníček, Daniel Rosenheim vs Mikuláš KotíkErik Ehrenberger, Matyáš Havlíček, Miloš Janoševič, Adam Poláček, Lukáš Pražský, Ondřej Vaňač
9. Marian Baláž
14., 23., 57. Jiří Doležel
35. OG
40. Mikuláš Kotík
31. 10. 22 20:45 ARIT Metráčci Harum Praha 8. 11:3 (3:0)
Domácí disponovali kvalitnějším a vyrovnanějším týmem, což se v průběhu zápasu projevilo na narůstajícím rozdílu ve skóre. Tomáš Andrle
Metráčci Harum Praha
Martin Hladík – Martin Harnisch, Ondřej Höpfler, Štěpán Hrazdíra, Jan Moravec, Jaroslav Ptáček, Matěj Ptáček, Václav Švestka vs Jan Kilián – Marian Baláž, Martin Borovička, Jiří Doležel, Libor Kosman, Viktor Maudr, Lukáš Řezníček, Daniel Rosenheim
57. Daniel Rosenheim
10. 10. 22 20:15 METE1 Torpédo Hulín FC Harum Praha 6. 3:4 (2:2)
Vyrovnané utkání, kdy se vedení přelévalo ze strany na stranu. Nakonec těsnou výhru udrželi hosté. Havran
Torpédo Hulín FC Harum Praha
Jiří Borovský – František David, Martin Fujáček, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Štěpán Skripnik, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Viktor Maudr – Marian Baláž, Jiří Doležel, Martin Kilián, Libor Kosman, Daniel Rosenheim, Jan Zámorský
20. Petr Valenta
22. Petr Žaloudek
35. František David
12., 37., 41. Marian Baláž
17. Jiří Doležel
3. 10. 22 20:30 KORAB Harum Praha Inter Hostivař 5. 6:8 (2:3)
Přestřelku vyhráli hosté, Matěj Vimr, Jakub Vojíř
Harum Praha Inter Hostivař
Viktor Maudr – Marian Baláž, Jiří Doležel, Martin Kilián, Libor Kosman, Daniel Rosenheim, Jan Zámorský vs Daniel Nosek – Jan Čapek, Adam Chlumecký, Adam Guth, Filip Guth, Marek Krejčiřík, Michal Lukavec, Kryštof Müller, Matěj Myška, Juraj Slovák, David Ženatý
49. Marek Krejčiřík
27. 9. 22 18:15 HANSP Nottoric Forest Harum Praha 4. 2:13 (2:4)
Hosté byli od začátku lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Michal Král, Jaromír Šolc
Nottoric Forest Harum Praha
Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Michal Polák, Josef Slánský, Petr Svoboda, Vladimír Verner, Karel Zoubek vs Viktor Maudr – Marian Baláž, Jiří Doležel, Martin Kilián, Libor Kosman, Daniel Rosenheim, Jan Zámorský
13., 30. Karel Zoubek 10., 22., 32., 51., 56., 59. Jiří Doležel
12., 31., 39., 48., 55. Martin Kilián
20., 59. Marian Baláž
19. 9. 22 20:45 DEKAN Harum Praha Namo FC 3. 6:5 (1:4)
Hosté měli zápas pěkně rozehraný, hlavně v 1. půli byli velmi aktivní i přesní v koncovce. Druhá půle už patřila domácím, kdy zpřesnili koncovku a hnali se za vyrovnáním, což se jim povedlo a ještě dovedli zápas k vítězství. Michal Košťál
Harum Praha Namo FC
Viktor Maudr – Marian Baláž, Jiří Doležel, Martin Kilián, Libor Kosman, Daniel Rosenheim vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Filip Dvořák, Antonín Jakubův, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tadeáš Malátek, Matyáš Vlk, Tomáš Zalabák
18., 48., 53. Jiří Doležel
38., 45. Martin Kilián
11. OG
12., 26. Matyáš Vlk
23. Tadeáš Malátek
60. Filip Dvořák
12. 9. 22 18:15 BECH Masáže FC Harum Praha 2. 3:8 (1:3)
Hosté si v prvním poločase vypracovali náskok, který postupně navyšovali. Dvořák
Masáže FC Harum Praha
Oskar Pavel Nýč – David Machač, Hai Nguyen Nguyen, Martin Pilous, Zdeněk Seidler, Dominik Švácha, Pavel Vácha, Jakub Váňa, Tomáš Zámečník, David Zeman vs David Falby – Marian Baláž, Martin Borovička, Jiří Doležel, Martin Kilián, Libor Kosman, Daniel Rosenheim