Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 4.12.22 | 16:15 | ZAK | Příkopy FC Sokol V.-Notorax B | 11. | 0:6 k. |
Ne 20.11.22 | 12:30 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Lobotomici | 10. | 6:1 |
Ne 13.11.22 | 12:30 | ZAK | England Praha Sokol V.-Notorax B | 9. | 0:9 |
Ne 6.11.22 | 11:15 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Česlo | 8. | 10:3 |
Ne 23.10.22 | 11:15 | ZAK | Atomový veverky B Sokol V.-Notorax B | 7. | 2:8 |
Ne 16.10.22 | 15:00 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Adovany FC | 6. | 1:1 |
Ne 9.10.22 | 11:15 | ZAK | Sokol V.-Notorax B VaPeTo Sporting | 5. | 6:1 |
Ne 2.10.22 | 16:15 | P1 | Terron AC Bozi B Sokol V.-Notorax B | 4. | 2:6 |
Ne 25.9.22 | 12:30 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Vozovna Hloubětín A | 3. | 9:1 |
Ne 18.9.22 | 11:15 | ZAK | Ukaž ruku Sokol V.-Notorax B | 2. | 1:1 |
Ne 11.9.22 | 11:15 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Sestra Sojka | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol V.-Notorax B | 11 | 9 | 2 | 0 | 64:13 | 20 |
2. | Ukaž ruku | 11 | 8 | 1 | 2 | 44:25 | 17 |
3. | Terron AC Bozi B | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:18 | 14 |
4. | VaPeTo Sporting | 11 | 8 | 0 | 3 | 59:24 | 12 |
5. | Sestra Sojka | 11 | 6 | 0 | 5 | 38:30 | 12 |
6. | Adovany FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:22 | 11 |
7. | Vozovna Hloubětín A | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:40 | 10 |
8. | Lobotomici | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:34 | 10 |
9. | Atomový veverky B | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:41 | 7 |
10. | England Praha | 11 | 2 | 2 | 7 | 21:55 | 6 |
11. | Česlo | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:44 | 5 |
12. | Příkopy FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 27.10.22 | 18:15 | BECH | Monica Bellucci A.C. LDT Sopka (HL8H) |
Čt 27.10.22 | 19:30 | BECH | Felix club super Sen ČM PG supervet (SVL1A) |
Čt 27.10.22 | 20:45 | BECH | Kulva PVC Real Motion SG (HL6E) |
Út 8.11.22 | 18:15 | BECH | Banana Chiquíta Viktorčin smích (HL7C) |
Út 8.11.22 | 19:30 | BECH | Pražačka ultraseniors Slepí koně Ultra (UVL2A) |
Út 8.11.22 | 20:45 | BECH | Prtzalona C.F. Tatran Válec (HL6C) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Guttenberg Dominik | 7 | 6 |
Horejsek Václav | 10 | 15 |
Kříž Martin | 10 | 2 |
Kuna Petr | 9 | 10 |
Kuna Vladimír | 7 | 0 |
Kunst Pavel | 1 | 2 |
Tesař Tomáš | 9 | 5 |
Tomeček Marek | 8 | 5 |
Tomeček Radek | 4 | 6 |
Wied Petr | 9 | 7 |