Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 4.12.22 | 18:45 | P3 | Morna to zařídí FC Athletico Spořilov | 11. | 1:2 |
Ne 20.11.22 | 20:00 | ZABEH | Athletico Spořilov Horsis heads | 10. | 4:0 |
Ne 13.11.22 | 20:00 | ZABEH | Koza znezaneřáděná Athletico Spořilov | 9. | 2:4 |
Ne 6.11.22 | 20:00 | ZABEH | Athletico Spořilov Buzuluk Úvaly FC | 8. | 7:0 |
Ne 23.10.22 | 20:00 | ZABEH | Boží bojovníci Athletico Spořilov | 7. | 2:3 |
Ne 16.10.22 | 20:00 | ZABEH | Athletico Spořilov Velká Bučina FK | 6. | 5:2 |
Ne 9.10.22 | 19:30 | STER3 | Kolomajzna TJ Athletico Spořilov | 5. | 6:3 |
Ne 2.10.22 | 20:00 | ZABEH | Athletico Spořilov Kanálpucers PL | 4. | 2:3 |
Ne 25.9.22 | 20:00 | ZABEH | Athletico Spořilov Karambola FC | 3. | 1:2 |
Ne 18.9.22 | 20:00 | DEKAN | DDR FC Athletico Spořilov | 2. | 5:4 |
Ne 11.9.22 | 20:00 | ZABEH | Athletico Spořilov Opat Praha FC | 1. | 0:12 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opat Praha FC | 11 | 11 | 0 | 0 | 59:13 | 22 |
2. | Karambola FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 35:19 | 17 |
3. | Kanálpucers PL | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:20 | 13 |
4. | Buzuluk Úvaly FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 35:34 | 12 |
5. | Athletico Spořilov | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:35 | 12 |
6. | Velká Bučina FK | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:28 | 11 |
7. | DDR FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 37:48 | 11 |
8. | Boží bojovníci | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:32 | 10 |
9. | Koza znezaneřáděná | 11 | 4 | 0 | 7 | 26:39 | 8 |
10. | Morna to zařídí FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 26:38 | 6 |
11. | Kolomajzna TJ | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:35 | 4 |
12. | Horsis heads | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:55 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 12.9.22 | 19:30 | DEKAN | Milenium Praha FC Purple Team AFK (HL3A) |
Po 12.9.22 | 20:45 | DEKAN | Gekad Reborn FC (HL8B) |
Čt 29.9.22 | 19:30 | DEKAN | Terasy KFC SUP Sokol Vysočany SUP (SVL2B) |
Čt 29.9.22 | 20:45 | DEKAN | Srdce mi gori Zachovalí (VL3C) |
Po 14.11.22 | 19:30 | DEKAN | Polnohospodár Praha Orosený Paragraf (HL6A) |
Po 14.11.22 | 20:45 | DEKAN | Prokaryota FZ Reborn FC (HL8B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bareš Jiří | 7 | 1 |
Bartoň Lukáš | 8 | 0 |
Hronec Andrej | 8 | 1 |
Kec Antonín | 10 | 15 |
Kec Vojtěch | 9 | 10 |
Květoň Jiří | 9 | 2 |
Prokop Dominik | 6 | 0 |
Šabat Martin | 8 | 2 |
Šabat Zdeněk | 7 | 3 |
Tulka Marek | 8 | 1 |