Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 15.12.22 | 20:45 | ZAK | Rokoska SUP Sokol Vysočany SUP | 11. | 5:1 |
Čt 8.12.22 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Veget FC SUP | 5. | 1:11 |
Čt 24.11.22 | 17:00 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Kbelák FC SUP | 10. | 3:6 |
Čt 17.11.22 | 20:15 | ZABEH | Křídla Ďáblic SUP Sokol Vysočany SUP | 9. | 10:5 |
Čt 10.11.22 | 17:00 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Gente supvet | 8. | 2:2 |
Čt 3.11.22 | 17:00 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Úderka Žižkov SUP | 7. | 2:2 |
Čt 27.10.22 | 19:00 | P1 | Lomíci Sokol Vysočany SUP | 6. | 3:0 |
Čt 13.10.22 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Sokol Vysočany SUP | 4. | 2:4 |
Čt 6.10.22 | 17:00 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Tycho de Brahe SUP | 3. | 5:1 |
Čt 29.9.22 | 19:30 | DEKAN | Terasy KFC SUP Sokol Vysočany SUP | 2. | 3:3 |
Čt 22.9.22 | 17:00 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Super Naděje A | 1. | 1:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Terasy KFC SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 55:29 | 19 |
2. | Lomíci | 11 | 8 | 0 | 3 | 39:27 | 16 |
3. | Veget FC SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:17 | 15 |
4. | Rokoska SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 32:23 | 15 |
5. | Super Naděje A | 11 | 5 | 3 | 3 | 33:22 | 13 |
6. | Kbelák FC SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:44 | 11 |
7. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 38:41 | 10 |
8. | Stará Garda SUP | 11 | 3 | 3 | 5 | 32:34 | 9 |
9. | Křídla Ďáblic SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 48:57 | 9 |
10. | Sokol Vysočany SUP | 11 | 2 | 3 | 6 | 27:51 | 7 |
11. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 0 | 4 | 7 | 16:37 | 4 |
12. | Gente supvet | 11 | 0 | 4 | 7 | 13:38 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 4.10.22 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica SUP VSK MFF UK Praha SUP (SVL2A) |
Út 4.10.22 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Kickers 1990 ČFC (SVL2A) |
Út 4.10.22 | 20:15 | ZABEH | Bamboocha City Samson Bonella A (HL4B) |
Út 22.11.22 | 18:15 | HOSTI | VV Vokra VV Queen´s park club VET (VL1A) |
Út 22.11.22 | 19:30 | HOSTI | Caroil SUP Endoprotéza (SVL3B) |
Út 22.11.22 | 20:45 | HOSTI | Enzian UVL Benda 1964 OFC UVL (UVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Andrle Tomáš | 10 | 5 |
Charvát Jiří | 7 | 0 |
Hochmann Petr | 8 | 1 |
Kroh Jaroslav | 10 | 0 |
Kučera Tomáš | 9 | 2 |
Lang Pavel | 9 | 2 |
Náplava Pavel | 5 | 0 |
Pater Lukáš | 7 | 3 |
Šarlina Jozef | 11 | 13 |
Slunéčko Josef | 7 | 0 |
Smetana Miloslav | 8 | 0 |
Vobořil Roman | 3 | 1 |