Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 20.6.22 | 18:00 | ZAK | Berušky B VSK MFF UK Praha SUP | 9. | 2:6 |
Po 6.6.22 | 19:30 | PLAM | Super Calvados Berušky B | 8. | 1:10 |
Po 30.5.22 | 19:30 | DEKAN | Berušky B Socra SUP | 7. | 6:4 |
Po 23.5.22 | 20:30 | DABLI | Sedm zbabělých SUP Berušky B | 6. | 3:5 |
Po 9.5.22 | 18:15 | HANSP | Berušky B Flamengo FC SUP | 5. | 2:6 |
Čt 5.5.22 | 18:00 | SANC1 | SuperNova L.F.C. Berušky B | 4. | 2:1 |
Po 25.4.22 | 19:15 | STER3 | Berušky B Tučňáci SUP B | 3. | 1:1 |
Čt 14.4.22 | 18:15 | DEKAN | Šachta UK SUP Berušky B | 2. | 4:1 |
Čt 7.4.22 | 20:45 | DEKAN | Berušky B Garáže Klíčov | 1. | 9:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VSK MFF UK Praha SUP | 9 | 7 | 2 | 0 | 53:13 | 16 |
2. | Flamengo FC SUP | 9 | 8 | 0 | 1 | 48:19 | 16 |
3. | Šachta UK SUP | 9 | 4 | 2 | 3 | 22:23 | 10 |
4. | Berušky B | 9 | 4 | 1 | 4 | 37:30 | 9 |
5. | Tučňáci SUP B | 9 | 3 | 3 | 3 | 17:18 | 9 |
6. | Garáže Klíčov | 9 | 4 | 0 | 5 | 32:37 | 8 |
7. | SuperNova L.F.C. | 9 | 2 | 2 | 5 | 18:35 | 6 |
8. | Super Calvados | 9 | 3 | 0 | 6 | 14:40 | 6 |
9. | Socra SUP | 9 | 2 | 0 | 7 | 20:40 | 4 |
10. | Sedm zbabělých SUP | 9 | 3 | 0 | 6 | 21:27 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 18.5.22 | 19:00 | P3 | Po Útlumu 06 Santa Dominica VET (VL2B) |
St 18.5.22 | 20:15 | P3 | Unreal Students FC Pivson a Pofel (HL4D) |
Čt 9.6.22 | 19:00 | MIKU2 | Pirelli VET Brosway Team VET (VL4D) |
Čt 9.6.22 | 20:15 | MIKU2 | Audi United FC Youngsters FC A (HL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Blecha Josef | 8 | 11 |
Buriánek Michal | 8 | 1 |
Hejč Petr | 3 | 2 |
Křelina Vlastimil | 8 | 7 |
Krištůfek Petr | 1 | 0 |
Pučelík Roman | 5 | 3 |
Rohlena Jiří | 8 | 3 |
Svoboda Miroslav | 9 | 5 |
Vacek Evžen | 9 | 0 |
Veselý František | 1 | 0 |
Zemánek Robert | 7 | 5 |